Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

o ludzie KGC rusza już na pewno na urodziny Kolekcji Klasyki, ponoć są przygotowane super niespodzianki, wow!!!
dobrze że mam swoje 190pkt.
REWELACJA, opłaciło się trochę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 22:23, kordzio1 napisał:

Przykład KGC dobrze obrazuje Teorię względności, bo od pewnego czasu klub rusza "juz niedługo"

No do trzech razy sztuka. Odstawiałem gwiazdke, później pryma aprylis i teraz trzecia data to właśnie 18 maj. Czy znów się pomyle?? Tak czy siak ja nieruszy 18 maja KGC obiecuje wszem i wobec że więcej nie spytam się ani nie powiem nic o dacie :| już pojutrze mają pokazać nowe Klasyki <wow> mam nadzieje że jakieś wypasane gierki będą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 09:48, Evil Khan napisał:

Trzeba będzie zmienić nazwę tematu na KOMPANIA GRACZY :)


Byłby z Ciebie dobry poszukiwacz newsów, cokolwiek teraz robisz marnujesz się xD

Teraz przynajmniej wiemy, że klub ekhm Kompania Graczy ruszy :)

Swoją droga projektanci dostaną niezła burę jeśli udostepnili tę skromną informację bez zgody Cenegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 09:55, boogie85 napisał:

> Trzeba będzie zmienić nazwę tematu na KOMPANIA GRACZY :)

Byłby z Ciebie dobry poszukiwacz newsów, cokolwiek teraz robisz marnujesz się xD

Dziękuję za słowa uznania i czekam na konkretne propozycje ;)

Dnia 13.04.2007 o 09:55, boogie85 napisał:

Teraz przynajmniej wiemy, że klub ekhm Kompania Graczy ruszy :)

To wiadomo nie od dziś - pytanie kiedy będzie ten wytęskoniony "następny dzień roboczy" w Cenedze ;)

Dnia 13.04.2007 o 09:55, boogie85 napisał:

Swoją droga projektanci dostaną niezła burę jeśli udostepnili tę skromną informację bez zgody
Cenegi :)

Byleby nie skończyło się jak z przeciekiem "wibracyjnym" po którym zrezygnowano z poprzednich "projektantów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że Cenega fajnie przygotowała stare hity jak Myth TFL i Myth II, czy AoE RoR.
Nawet Cd- Projekt by się tak nie popisał jak oni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 23:16, stefanel napisał:

o ludzie KGC rusza już na pewno na urodziny Kolekcji Klasyki, ponoć są przygotowane super niespodzianki,

Pisząc o Klubie Gracza nie można używać określeń typu: "rusza już na pewno".Na pewno , to wiadomo tylko jedno.Jest 10 miesięcy poślizgu , a reszta to wielka tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 09:58, Evil Khan napisał:

To wiadomo nie od dziś - pytanie kiedy będzie ten wytęskoniony "następny dzień roboczy" w Cenedze
;)

Ja wole widzieć jakiekolwiek oznaki zycia projektu, by stwierdzić, że nie został porzucony :)

Dnia 13.04.2007 o 09:58, Evil Khan napisał:

Byleby nie skończyło się jak z przeciekiem "wibracyjnym" po którym zrezygnowano z poprzednich
"projektantów"

Przeciek "wibracyjny" przejdzie do historii, jednak chyba nikt by nie wybaczył Cenedze kolejnego potknięcia ze stronką. Tak więc liczę, że może już w maju-czerwcu Kompania Graczy ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi mowi, ze jesli Klub Gracza ruszy z prezentami, to blyskawicznie zbankrutuje. Na allegro mozna kupic konto w Klubie Gracza z 30.000 punktow ! :D . Facet twierdzi, ze to odpowiednik prezentow za 7.000 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 18:59, Markus89 napisał:

Są screeny pokazujące top, ale nie widziałem tego screena jeszcze w tym temacie:


PS: Cytując:

"Wiele wizualizacji danych wykonanych zostało w technice flash"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 19:00, krzysiek-blitek napisał:

a skąd masz tego screena ?


Z tego samego źródła co Evil Khan ;) Nic poza nim nowego raczej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję obu firmom - Cenedze i tej, co robiła Klub Gracza

Tej firmie za to, że jej się dostanie ochran, że ujawnili coś, co było ściśle tajne.
A Cenedze za to, że chłopaki się starali i wysilali przez wiele miesięcy, chcieli nam zrobić zapewne niespodziankę, bez zapowiedzi jednego dnia uruchamiając klub Gracza, a tu ich roczny wysiłek i przygotowania do tej niespodzianki przepadły przez jakiegoś faceta, co ujawnił to, czego nie powinien.
Oczywiście, pisząc, że ich wysiłek przepadł, mam na myśli tylko element niespodzianki, Klub i tak ruszy, ale moim zdaniem ten, kto to ujawnił, unicestwił przyjemność wielu osób, które chciały nas zaskoczyć Klubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 18:59, Markus89 napisał:

Są screeny pokazujące top, ale nie widziałem tego screena jeszcze w tym temacie:


Przecież to fake w czystej postaci. Raz że tą stronę już gdzieś widziałem (ale bez napisu cenega i Kompania Graczy) A dwa to czemu nie wszystko jest po polsku ? Zaraz Wam znajdę (mam nadzieje) gdzie ja to widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 19:45, Termez napisał:

A dwa to czemu nie wszystko jest po polsku ? Zaraz Wam znajdę (mam nadzieje)
gdzie ja to widziałem.


Nie wysilaj się. http://www.lipsum.com/ Ale poczytaj, nie ograniczaj się do stwierdzenia, że to fake. Bo Lorem Ipsum o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 19:45, Termez napisał:

Przecież to fake w czystej postaci.


Chodzi Ci o treść? Nie masz się o co martwić. Tekst tam użyty jest "popularny" wśród projektów. Po co dawać aktualne newsy skoro serwis jeszcze nie ruszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 13:03, jakubcjusz napisał:

Zauważyliście, że nawet Nath ostatnio zniknął i nie zapewnia nas o starcie klubu? Może faktycznie
ruszą 18 maja...

Jeszcze chyba żyje bo go widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 15:49, nathanadler napisał:

> Wiatm.
> Czy Cenega ma w planach, albo było chociaż brane pod uwagę spolszczenie, a co najważniejsze
> wydanie w taniej wersji Dungeon Siege Legends of Aranna?
nie mogę powiedzieć :(

Hyhy długo nie musiałem czekać :D

Dla zainteresowanych ===> Dungeon Siege: Legends of Aranna wyjdzie w taniej serii Kolekcja Klasyki 18 maja :) Mniam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować