Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 10:07, Ecko09 napisał:

Ciekawe jak w ogóle ten klub będzie wyglądać. Znając Cenege to będzie klapa. Takie mam przeczucie.


Fotki były już w tym temacie pokazywane - wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 17:30, Konrades napisał:

A ja się spytam co ma wspólnego KGC z rzeczywistością też dużo i nic :P


To temat o rzeczywistości czy Klubie Gracza?

Dnia 02.05.2007 o 17:30, Konrades napisał:

Dużo już się napisaliśmy o tym klubie - więcej niż powinniśmy chyba. Co do spekulacji kiedy
on ruszy to jest na drugim miejscu w top100 zaraz za Duke Nukenem.


Sprawę związaną z urodzinami KK, Klubem Gracza itp. znam bardzo dobrze bo często się w tych wątkach > udzielam. Również mam nadzieję, że Klub Gracza ruszy 18 maja, również jestem nieco zawiedziony tą "atrakcją", ale te smycze nie mają za cholere nic wspólnego z Klubem.

Dnia 02.05.2007 o 17:30, Konrades napisał:

Ja chciałbym się spytać
(najlepiej jakby ktoś z Cenegi się wypowiedział - ale Natha nie ma - co może świadczyć że KGC
ruszy w końcu) jak oni widzą notke z "przeprosinami" do graczy za taką zwłoke.


Bo już Ci odpowiedzą...

Dnia 02.05.2007 o 17:30, Konrades napisał:

Czy sądzą że
jak uruchomieją klub to każdy zapomni o rocznymmm czekaniu :]


Uruchomieją <--- xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 10:38, Markus89 napisał:

To temat o rzeczywistości czy Klubie Gracza?

Teoretycznie Klub Gracza miałbyć dawno rzeczywistością ale niestety na razie jest fikcją.

Dnia 03.05.2007 o 10:38, Markus89 napisał:

Również mam nadzieję, że Klub Gracza ruszy 18 maja, również jestem nieco zawiedziony tą "atrakcją",

No chodzi oto że jak chcą dawać takie atrakcje jak te smycze to się obawiam że KGC może jednak nie ruszyć.

Dnia 03.05.2007 o 10:38, Markus89 napisał:

Bo już Ci odpowiedzą...

Cuda się zdarzają :P

Dnia 03.05.2007 o 10:38, Markus89 napisał:

Uruchomieją <--- xD

Pożyjemy zobaczymy do 18 maja już nie daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:20, Skrytobójca napisał:

A dlaczego uważacie że ruszy 18 ?


Bo miał ruszyć dziewiętnastego maja. AD 2006.
Skoro C zaczyna robić szum wokół urodzin KK, wielce prawdopodobny jest start klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:30, vear napisał:

> A dlaczego uważacie że ruszy 18 ?

Bo miał ruszyć dziewiętnastego maja. AD 2006.
Skoro C zaczyna robić szum wokół urodzin KK, wielce prawdopodobny jest start klubu.

Marzenia, ja uważam że nie ruszy, tak czy siak czekam do 18 bo wtedy C wyda Deus eX antologia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:51, Skrytobójca napisał:

Marzenia, ja uważam że nie ruszy, tak czy siak czekam do 18 bo wtedy C wyda Deus eX antologia :)

Marzenia, marzenia...ale całkiem smakowite gierki wychodzą w tym terminie, więc 18 to będzie niezły dzień dla graczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W tym klubie gracza pisze, że za każdą zarejestrowaną gre, otrzyma się kod do serwisu gry-online.pl drogą e-mailową. Jak narazie nieotrzymałem żadnego e-maila. Czy po uruchomieniu klubu gracza otrzymam te kody za zarejestrowanie gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 09:19, ko?nik napisał:

> Marzenia, ja uważam że nie ruszy, tak czy siak czekam do 18 bo wtedy C wyda Deus eX antologia
:)
Marzenia, marzenia...ale całkiem smakowite gierki wychodzą w tym terminie, więc 18 to będzie
niezły dzień dla graczy ;P


Racja ze ciekawe, jeszcze by się jakaś promocja przydała, jak nie z okazji urodzin (bo z tej okazji mamy nawet fajne gierki w KK, dla mnie fajnie ze Deus Ex, DS:LoA, GTA), to z okazji startu Klubu Gracza, miejmy nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 21:35, Paoro napisał:

> > Marzenia, ja uważam że nie ruszy, tak czy siak czekam do 18 bo wtedy C wyda Deus
eX antologia
> :)
> Marzenia, marzenia...ale całkiem smakowite gierki wychodzą w tym terminie, więc 18 to
będzie
> niezły dzień dla graczy ;P

Racja ze ciekawe, jeszcze by się jakaś promocja przydała, jak nie z okazji urodzin (bo z tej
okazji mamy nawet fajne gierki w KK, dla mnie fajnie ze Deus Ex, DS:LoA, GTA), to z okazji
startu Klubu Gracza, miejmy nadzieje ;)

Koniec końców będzie że cenega co prawda wyda gry w terminie ale z KGC w tym samym terminie a nawet miesiącu nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 23:03, Mistic napisał:

A reklamować się tutaj można? Bo wydaje mi się, że nie....

Nie reklamuję, ale pokazuję alternatywę, a to różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie w temacie, ale nie ma tematu o sklepie Cenegi. Otóż zamówiłem Devil May Cry 3, potwierdziłem itp. Zrobiłem to w piątek. Wczoraj wchodząc na strone sklepu i na swoje konto zauwazylem ze nie ma zadnego zamowienia. Czy to tak ma byc, to znaczy po zlozeniu zamowienia i potwierdzeniu go "czyści się" ono z mojego konta, czy musze je złożyć jeszcze raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 23:58, reykan napisał:

Eee tam... tyle się czeka na ten Klub, że już dawno sobie odpuściłem:(

wiesz tak sobi myślę, że to jedna wielka ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 10:53, Erton napisał:

Wiem ze nie w temacie, ale nie ma tematu o sklepie Cenegi. Otóż zamówiłem Devil May Cry 3,
potwierdziłem itp. Zrobiłem to w piątek. Wczoraj wchodząc na strone sklepu i na swoje konto
zauwazylem ze nie ma zadnego zamowienia. Czy to tak ma byc, to znaczy po zlozeniu zamowienia
i potwierdzeniu go "czyści się" ono z mojego konta, czy musze je złożyć jeszcze raz??

Ba, mi nieraz czyści wszystkie dane i muszę się dwadzieścia razy logować, żeby strona łaskawie pokazała mi stan zamówienia... Spróbuj napisać do nich e-maila, może za miesiąc dostaniesz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować