Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Mam pytanie: na jaki odtwarzacz MP3 można wymienić 1500 punktów w KGC? Jest napisane, że na Creative''a Zen NANO Plus, a obrazek przedstawia Creative''a Zen V Plus...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:20, xbit71 napisał:

Mam pytanie: na jaki odtwarzacz MP3 można wymienić 1500 punktów w KGC? Jest napisane, że na
Creative''a Zen NANO Plus, a obrazek przedstawia Creative''a Zen V Plus...:/


Na razie można jedynie wymieniać po kolei miesiące, które minęły od ogłoszenia, że klub będzie działał wkrótce.
A na Creative''a sobie jeszcze poczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 16:06, Dominik000 napisał:

O kurczę! Teraz zaóważyłem,hehe. Nie no to jest dla wszystkich. Powtażam pytanie.Kmh, kmh:Zarejestrowałem
PoP DW. i wszystko ok, ale jak chcę skożystać z GOLSMS to mam wprowadzić
jakiś kod w żułte pole. Jaki kod? w emailu żadnego nie dostałem?


Proponuję użyć takiego kodu: http://sjp.pwn.pl/. Rezultat z pewnością będzie dużo praktyczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 07:50, xbit71 napisał:

Tylko się zastanawiałem, czemu jest tam taki błąd...:/

Jak ruszy Klub to wtedy każdy będzie się nad tym zastanawiał - na razie czekamy na 1 urodziny i jak w końcu ruszy KGC to zaczną się pytania. Bo po co pytać skoro na razie nie działa ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:05, Konrades napisał:

Bo po co pytać skoro na razie nie działa ? :P

Po to, bym mógł dalej zbierać punkty na upragnioną przez siostrę "empetrójkę". I właśnie nie wiem, który odtwarzacz jest do wymienienia za punkty - ten gorszy (Zen nano plus), czy ten lepszy (zen v plus). Bo 1500 pkt. za Zen Nano 512 MB to O WIEEEELLLLEEEEE za dużo.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż klub gracza jest duzo lepszy od tego co oferuje gram .pl . Wirtualne pieniadze to nie wszytko a by mieć klijentów . Ja na razie stać mnie na najtańszy joicstck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:14, xbit71 napisał:

> Bo po co pytać skoro na razie nie działa ? :P
Po to, bym mógł dalej zbierać punkty na upragnioną przez siostrę "empetrójkę". I właśnie nie
wiem, który odtwarzacz jest do wymienienia za punkty - ten gorszy (Zen nano plus), czy ten
lepszy (zen v plus). Bo 1500 pkt. za Zen Nano 512 MB to O WIEEEELLLLEEEEE za dużo.:/


wiele za dużo? Nie sądzę, że należy przeliczać pkt z klubu tak dosłownie :) Pkt. dostajesz za darmo do gry jaką kupisz, więc pojęcie "za dużo" jest tutaj nie trafne chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:05, Konrades napisał:

Jak ruszy Klub to wtedy każdy będzie się nad tym zastanawiał - na razie czekamy na 1 urodziny

A kiedy jest ten jubileusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:24, xbit71 napisał:

No nie wiem, czy odtwarzacz, który kosztuje 150 zł, można dostać za 1500 pkt....


ja wiem, że te pkt są za darmo, więc nie można ich liczyć tak 1500 pkt w klubie gracza = jakieś hmm 700 zł, bo to nie oto w tym chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:14, xbit71 napisał:

> Bo po co pytać skoro na razie nie działa ? :P
Po to, bym mógł dalej zbierać punkty na upragnioną przez siostrę "empetrójkę". I właśnie nie
wiem, który odtwarzacz jest do wymienienia za punkty - ten gorszy (Zen nano plus), czy ten
lepszy (zen v plus). Bo 1500 pkt. za Zen Nano 512 MB to O WIEEEELLLLEEEEE za dużo.:/


Zgadzam się w pełni z syriuszem. Punkty mają służyć jako DODATEK do gry, a nie jako główne "danie" w całym pudełku. Cenega prezentuje tzw. program lojalnościowy, w którym za kupowanie ich gier dostajesz prezenty. Proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:43, xbit71 napisał:

No tak, bo to Przewodniczący... kto by się zgadzał z Przodownikiem:PP


nie... Jak byś zauważył (patrz. statystyki) ja nie pisze dużo postów (szczególnie ostatnimi czasy) tak żeby awansować. Piszę tam gdzie mam ochotę i tam gdzie ludzie myślą nie tak jak się powinno, bo prawda jest taka, że pkt to tylko mały dodatek, który ma nam umilić życie, a ty marudzisz, że ci punkty zabierze - to nie wymieniaj ich! Proste? Cenega wyciąga do nas (mały) palec, a ty już całą rękę bierzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:43, xbit71 napisał:

No tak, bo to Przewodniczący... kto by się zgadzał z Przodownikiem:PP


Hej, Przewodniczący, czy nie - syriusz.b dobrze mówi. Myślisz, że jeśli jesteś Przodownikiem to jesteś jakimś popychadłem? Gruubo się mylisz.

Ech, kiedy ten klub wystartuje.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:24, xbit71 napisał:

No nie wiem, czy odtwarzacz, który kosztuje 150 zł, można dostać za 1500 pkt....


To i ja dołączę do dyskusji ;)

Z punktami Cenegi jest tak, że wynoszą one tyle ile kosztuje gra w sugerowanej cenie. Dostajesz je całkowicie za darmo i nie uciekają Ci przy kolejnych zamówieniach jak jest to z wPLNami.

Jednak przelicznik 1punkt = 1zł jest co najmniej nie na miejscu gdyż pieniędzy wcale na punkty nie wydajesz ;)
Jak napisał syriusz: "Cenega wyciąga do nas (mały) palec, a ty już całą rękę bierzesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:27, Taschon napisał:

A kiedy jest ten jubileusz?

Za kilka dni - dokładnie 17 dni. Na stronce Kolekcji Klasyki trwa odliczanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:54, Konrades napisał:

> A kiedy jest ten jubileusz?
Za kilka dni - dokładnie 17 dni. Na stronce Kolekcji Klasyki trwa odliczanie :]


Czyli urodziny Klubu Gracza pokrywają się z premierą nowego rzutu Kolekcji Klasyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:56, Taschon napisał:

> > A kiedy jest ten jubileusz?
> Za kilka dni - dokładnie 17 dni. Na stronce Kolekcji Klasyki trwa odliczanie :]

Czyli urodziny Klubu Gracza pokrywają się z premierą nowego rzutu Kolekcji Klasyki?


Nie, nie jest to całkowicie pewne, chociaż na stronie KK zapewniają nas, że będzie kilka niespodzianek, a my mamy nadzieję, że jedną z nich będzie wyczekiwany przez nas klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować