Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Mam pytanie jak wymienić punkty (za zarejestrowane gry) na produkty i jeszcze o co chodzi z napisem złoty strzał przy niektórych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, przecie od dawna jest to wałkowane! Klub jeszcze nie ruszył, a kiedy ruszy - możliwe że 18 maja. Złoty Strzał polega na "kto pierwszy, ten lepszy". Będąc szybszym w wymienieniu sobie danego gadżetu z tą strzałą, zapewniasz sobie niższą, "punktową cenę".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:25, Mistic napisał:

Czy przeczytałeś w tym topicu jakikolwiek post poza swoim? KGC nie działa na razie...


Ale kiedy zacznie ? Bo z tego co wiem miał ruszać na początku stycznia bieżącego roku. To chyba coś jest nie tak, jak długo mam *#*#(@)# czekać aż wymienię swoje punkty ? Może by chociaż jakieś info łaskawie dali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:25, xbit71 napisał:

/.../ a kiedy ruszy - możliwe > że 18 maja. /.../

Taaak? To świetnie! A którego roku? Co? 2012? Zaraz zaraz, wtedy to chyba będzie Euro 2012, toż to w klubie pustki będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Euro to byłbym... sceptyczny. Czy to znaczy, że jestem eurosceptykiem?
;)

Co do samego Klubu - pewne znalezione informacje pozwalają sądzić, że Klub ruszy niebawem. Cenega nie informuje o nim i dobrze, nie podsyca atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../> Co do samego Klubu - pewne znalezione informacje pozwalają sądzić, że Klub ruszy niebawem. /.../
Czytam o tym klubie i czytam, aż mnie to znudziło. Ciągle ma być "niedługo", "niebawem", "już xx.xx." a klubu jak nie było, tak nie ma. No i dobrze, tylko po co o tym pisać? W końcu to prawie 2400 postów o czymś, co "niebawem" może będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, w końcu o nim zapomnisz a tu pewnego dnia dowiesz się, że jednak ruszył. I będziesz (teoretycznie) mile zaskoczony!

Po co o tym pisać? Cóż, zawsze to lepiej snuć publicznie domysły, zwłaszcza, że gdyby CDP chciało, to któryś moderator już dawno zamknąłby temat jako wylęgarnię spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:37, KrzysztofMarek napisał:

Taaak? To świetnie! A którego roku? Co? 2012? Zaraz zaraz, wtedy to chyba będzie Euro 2012,
toż to w klubie pustki będą...

Nie podniecaj się, dobrze wiesz, którego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:49, KrzysztofMarek napisał:

prawie 2400 postów o czymś, co "niebawem" może będzie...

Wiesz KM może ruszy może nie ruszy co do postów to jesteś jedyną osobą, która to policzyła - nikomu się nie chce. Ale dzisiaj wszedłem na stronke Kolekcji Klasyki i się okazuje że chcą dodawać smyczki do GTA trylogii. Jak tak dalej pójdzie to się okaże że faktycznie niespodzianki będą tylko takiego typu a Klub będzie jak Duke Nuken Forever :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 09:58, Ecko09 napisał:

Ej, ten klub już jest czy jeszcze nie? Bo mnie dawno z tym temacie nie było.


Wystarczy przeczytać jakieś 3,4 posty które są wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 09:58, Ecko09 napisał:

Ej, ten klub już jest czy jeszcze nie? Bo mnie dawno z tym temacie nie było.

To należałoby przede wszystkim nadgonić zaległości w lekturze, a dopiero potem pytać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:13, Melchah napisał:

> Ej, ten klub już jest czy jeszcze nie? Bo mnie dawno z tym temacie nie było.
To należałoby przede wszystkim nadgonić zaległości w lekturze, a dopiero potem pytać :-/


Po co mu w ogóle odpowiadać? Przecież to kolejna marna prowokacja, jakich wiele w tym temacie (vide http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7825&pid=2387).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza "wyjątkowa atrakcja" związana z premierą nowych tytułów w KK to smycz dla każdego kto zakupi tytuł w sklepie Cenegi. Hmmm... miłe, ale żeby aż "rewelacyjny gadżet"? Ostatnio taką do jugurtów dostałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:59, scooby01 napisał:

Pierwsza "wyjątkowa atrakcja" związana z premierą nowych tytułów w KK to smycz dla każdego
kto zakupi tytuł w sklepie Cenegi. Hmmm... miłe, ale żeby aż "rewelacyjny gadżet"? Ostatnio
taką do jugurtów dostałem :P


Co to ma wspólnego z Klubem Gracza, żeby tutaj o tym pisać?
Temat o KK jest i wydaje mi się, że tam poruszano już "atrakcyjność" i "rewelacyjność" tej smyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 17:01, Markus89 napisał:

Co to ma wspólnego z Klubem Gracza, żeby tutaj o tym pisać? /.../

Wiele osób sądzi, że to właśnie na urodziny Kolekcji Klasyki zostanie uruchomiony klub. Ale nie mają nic na potwierdzenie bo to tylko spekulacje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 17:01, Markus89 napisał:

Co to ma wspólnego z Klubem Gracza, żeby tutaj o tym pisać?


Trudno żebym podpinał każdy temat związany z Cenegą, zaraz pewnie ktoś mnie upomni że mam pisać to w temacie o smyczach :/ A to co teraz pisze to już w ogóle nie na temat i powinno być w dziale "dyskusje", chyba że ewentualnie "riposty", no chyba że "bardziej ożywiona wymiana zdań" et cetera, et cetera.
Odpowiadając na pytanie : Wiele osób myślało (w tym ja), że te "atrakcje" to będzie między innymi start Klubu Gracza,a tutaj dostajemy smycz. A z tego wynika, że ta smycz ma dokładnie tyle wspólnego z Klubem Gracza co z Kolekcją Klasyki.
Jednak skoro w ten niezwykle kulturalny sposób poinformowałeś mnie, że dyskusja toczy się w innym wątku skorzystam z rady. Linka znajde sobie sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 17:01, Markus89 napisał:

Co to ma wspólnego z Klubem Gracza, żeby tutaj o tym pisać?

Dużo i nic :] A ja się spytam co ma wspólnego KGC z rzeczywistością też dużo i nic :P
Dużo już się napisaliśmy o tym klubie - więcej niż powinniśmy chyba. Co do spekulacji kiedy on ruszy to jest na drugim miejscu w top100 zaraz za Duke Nukenem. Ja chciałbym się spytać (najlepiej jakby ktoś z Cenegi się wypowiedział - ale Natha nie ma - co może świadczyć że KGC ruszy w końcu) jak oni widzą notke z "przeprosinami" do graczy za taką zwłoke. Czy sądzą że jak uruchomieją klub to każdy zapomni o rocznymmm czekaniu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować