Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2006 o 01:01, mist`shoo napisał:

> Spko szykuję coś wielkiego ;) I to za kilka/kilkanaście dni.

Ja jednak tego wszystkiego chyba nie ogarniam. Zarejestrowałem parę gierek w Klubie Cenegi,
tak żeby zobaczyć jak to działa i czy rzeczywiście można sobie coś zamówić. Przeliczywszy wszystkie
gierki w domu wyszło mi, że mam grubo ponad 1200 punktów.


To juz trochę jest :)

Dnia 17.10.2006 o 01:01, mist`shoo napisał:


I co teraz? Dodałem kilka ostatnich pozycji, chcę wybrać jakąś nagrodę, choćby gwarantowaną,
a ani nie ma takiej opcji, ani regulaminu do wglądu (tak, jestem biurokratą i fanem paragrafów)...


Przykro mi, jeszcze trochę nie będzie :(

Dnia 17.10.2006 o 01:01, mist`shoo napisał:


Moje pytanie zatem: gdzie i JAK mogę zamówić cokolwiek od Waszych partnerów, mając na początek
dodane gry za 310 punktów ??

Będę wdzięczny za odpowiedź.


Tak jak pisałem wszystko wtedy jak ruszy klub, potrwa to jeszcze chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to posłałem już do ciebie maila ze wszystkimi danymi co do konkursu Superseller, jakby coś jeszcze było potrzebne to wal na maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - zarejestrowałem trzy gry, i już chciałem skorzystać z opcji jaką jest określony abonament na GRY-ONLINE i postępowałem według tego :

- wejdz i wypełnij formularz rejestracyjny na stronie http://www.gry-online.pl/rejestracja.asp
- wejdz na stronę http://www.gry-online.pl/abonamenty.asp
- zaloguj się
- wprowadz otrzymany kod w żółte pole po lewej stronie ekranu.
- usługa jest już aktywna. W kolejne dni aby korzystać z usługi GOLSMS wystarczy się jedynie zalogować.

No ale zatrzymałem się na momencie, wprowadź otrzymany kod ... Gdzie otrzymałem ten kod ? Na poczcie nic nie miałem ! Może ktoś mnie oświeci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 22:48, Mistic napisał:

Jakby co to posłałem już do ciebie maila ze wszystkimi danymi co do konkursu Superseller, jakby
coś jeszcze było potrzebne to wal na maila :-)

Podeślij mi raz jeszczę proszę. Jeśli to było dzisiaj to wiem że na coś odpowiadałem ale nie mam wszystkich maili na domowej skrzynce.

I prośba do wszystkich: Jak piszecie do mnie maile podawajcie nicki z gram a także imię i nazwisko bo potem mam straszny bałaganik ;) Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 22:50, MateoKiszlo napisał:

Mam takie pytanko - zarejestrowałem trzy gry, i już chciałem skorzystać z opcji jaką jest określony
abonament na GRY-ONLINE i postępowałem według tego :

- wejdz i wypełnij formularz rejestracyjny na stronie http://www.gry-online.pl/rejestracja.asp

- wejdz na stronę http://www.gry-online.pl/abonamenty.asp
- zaloguj się
- wprowadz otrzymany kod w żółte pole po lewej stronie ekranu.
- usługa jest już aktywna. W kolejne dni aby korzystać z usługi GOLSMS wystarczy się jedynie
zalogować.

No ale zatrzymałem się na momencie, wprowadź otrzymany kod ... Gdzie otrzymałem ten kod ? Na
poczcie nic nie miałem ! Może ktoś mnie oświeci ?


Przykro mi, jest to część klubu. KG wystartuje za jakiś czas wtedy będzie można kozystać z GOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, maila wysyłałem po 19 jak tylko z uczelni wróciłem, ale posłałem teraz ponownie i oczywiście nick z forum podałem, dane również ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 19:05, walgierz napisał:

Na tym forum nikogo się nie obraża. Nie ważne, czy pracownika CDP, Cenegi, czy innego usera.
Spokojnie... on jest z naszych... Tylko poszedł na przeszpiegi do Cenegi.

Robi też troszkę sabotażu ;) To znaczy, polepsza wizerunek firmy wbrew woli jej zarządu. Cenedze zależy na utrzymaniu opinii wydawcy, który wszystko ma gdzieś, a Nathanadler się temu przeciwstawia. Niszczy ich mroczne struktury od wewnątrz :P

Tak. Pochwały dla pracownika Cenegi, że przynajmniej coś odpowiada. Pochwały również dla CD Projektu za cierpliwość i umożliwienie mu tego (bądź co bądź to konkurencja; z drugiej jednak strony ktoś kto chce się czegoś dowiedzieć o Cenedze musi wejść na stronę CDP co też jest zabawne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i o to właśnie chodzi.Pan N. wykrada informacje Gram.pl i przekazuje je Cenedze :D:DA tak na serio:jedna rzecz mnie dziwi.Czemu pod nickiem pana N.Czasami wyświetla się ''''przodownik'''' i '''' cenega poland'''',bo z tego co widziałem,pan N. raz ma taki podpis,raz taki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 11:26, Grzyb8 napisał:

A i o to właśnie chodzi.Pan N. wykrada informacje Gram.pl i przekazuje je Cenedze :D:DA tak
na serio:jedna rzecz mnie dziwi.Czemu pod nickiem pana N.Czasami wyświetla się ''''przodownik''''
i '''' cenega poland'''',bo z tego co widziałem,pan N. raz ma taki podpis,raz taki :):)

Tłumaczyłem już CDP usunęło nam oficjalnie nasze staty Cenega Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:07, nathanadler napisał:

> Czy nie dalo by sie na stronie Klubu umiescic duzymi literami informacje, ze Klub jest
nieczynny
> i szacowany czas otwarcia?

Walczymy z tym.

Czyli dokładniej?Jak to walczycie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:08, Grzyb8 napisał:

> > Czy nie dalo by sie na stronie Klubu umiescic duzymi literami informacje, ze Klub
jest
> nieczynny
> > i szacowany czas otwarcia?
>
> Walczymy z tym.
Czyli dokładniej?Jak to walczycie? :)


KG nie jest zwykłą stroną internetową to o wiele więcej. Załatwianie wszystkiego zajmuje bardzo dużo czasu. Proszę bądzcie cierpliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:12, nathanadler napisał:

Proszę bądzcie cierpliwi.


Punkty są przecież ważne 3 lata ;]

Wierzę, że robicie wszystko co możliwe, żeby klub ruszył. Dla mnie to nawet lepiej, że jeszcze nie działa - mogę kupić więcej gier, nałapać więcej punktów (na razie mam 325), a potem wymienić to na głośniki za 500 pkt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 11:56, Xantus napisał:

Czy nie dalo by sie na stronie Klubu umiescic duzymi literami informacje, ze Klub jest nieczynny
i szacowany czas otwarcia?


Cenega liczy na to, że ktoś nie zauważy tego po prostu (np. jeżeli ktoś ma mało punktów) i będzie żył w słodkiej nieświadomości, że jak narazie jest to pusta obietnica.

A szacowanego czasu nie umieszczą bo pewnie sami nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coście się tak czepili Nata??

Wiem, ze was wkurza nie działający klub gracza. Mnie też wkurza.
Mam 1200 pkt na koncie i kolejne 300 pkt. w pudełkach ( bo niby po co mam rejestrować te gry??)

Ale nat odpowiada za sklep internetowy a nie za klub gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 11:26, Grzyb8 napisał:

A tak na serio:jedna rzecz mnie dziwi.Czemu pod nickiem pana N.Czasami wyświetla się ''''przodownik''''
i '''' cenega poland'''', bo z tego co widziałem,pan N. raz ma taki podpis,raz taki :):)

Kiedyś taki tytuł dostał (w związku z pewnym zamieszaniem w pewnym wątku; nie tylko zresztą on). Od pewnego czasu jednak mu go zabrano, zapewne aby nie ułatwiać mu życia poprzez uznanie go oficjalnym reprezentantem Cenegi na forum CDP (wszak konkurencja i nie dziwne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:46, mkaa napisał:

> A tak na serio:jedna rzecz mnie dziwi.Czemu pod nickiem pana N.Czasami wyświetla się
''''przodownik''''
> i '''' cenega poland'''', bo z tego co widziałem,pan N. raz ma taki podpis,raz taki :):)

Kiedyś taki tytuł dostał (w związku z pewnym zamieszaniem w pewnym wątku; nie tylko zresztą
on). Od pewnego czasu jednak mu go zabrano, zapewne aby nie ułatwiać mu życia poprzez uznanie
go oficjalnym reprezentantem Cenegi na forum CDP (wszak konkurencja i nie dziwne).



o tym było juz X wątków. to pytanie należy kierować do CDP czemu zlikwidowali statusy Cenegi.

IMHO- zauważyliście że od bardzo dawna Marcuz z cenegi sie nie pojawia??? czyżby dostał Bana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować