Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 17:13, krzysiek-blitek napisał:

Sorry za off top ale mam pytanie
jak się zamawia rzeczy za punkty chcizłbym już coś mieć ale nie wiem jak zamówić

poczytaj wszystkie poprzednie posty - klub na razie.....nieczynny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 17:13, krzysiek-blitek napisał:

Sorry za off top ale mam pytanie
jak się zamawia rzeczy za punkty chcizłbym już coś mieć ale nie wiem jak zamówić


Nie zamawia się, bo Cenega nie uruchomiła tego całego klubu gracza. Na pudełku obiecują złote góry, na stronie informacji brak, a zamówić nic się nie da. Więc narazie Twoje jak i moje punkty są bezwartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 17:13, krzysiek-blitek napisał:

Sorry za off top ale mam pytanie
jak się zamawia rzeczy za punkty chcizłbym już coś mieć ale nie wiem jak zamówić

Klub jeszcze nie ruszył,więc nie można nic zamawiać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały, problem wszedłem na moje konto na klubie i patrzę a tu opcja moje konto ( czy coś takiego gdzie się zarejestrowane gry wyświetlają) jest niedostępna!! ;/
Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi??
Punktów jeszcze nie można wydać więc raczej nikt mi mi się na konto nie włamał i nie wydał , więc co się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:37, Krzaczek 1 napisał:

Mam mały, problem wszedłem na moje konto na klubie i patrzę a tu opcja moje konto ( czy coś
takiego gdzie się zarejestrowane gry wyświetlają) jest niedostępna!! ;/
Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi??
Punktów jeszcze nie można wydać więc raczej nikt mi mi się na konto nie włamał i nie wydał
, więc co się stało??

Z tego co wiem,chyba Evil Khan miał ten sam problem.Radze ci,żebyś napisał maila do Cenegi.Innego rozwiązania nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:53, Krzaczek 1 napisał:

Wysłałem i mam nadzieję na szybka odpowiedź.
Jeśli Cenega nie rozpocznie naprawy i aktywacji Klubu, ludzie po prostu przesatną aktywować
gry ;/

Cenega tyle zapowiada klub...mam nadzieję,że na obietnicach się nie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 16:31, xbit71 napisał:

pozatym dziwne ze w commandosie nie mozna rejestrowac punktow.....(nie ma takiej opcji). plytki
nie byly wogole dotykane,wyciagane.......


o jaka opcje chodzi?
Tez wygralem Commandos, na folii nie bylo naklejki "Graj z nami NWR", ani zadnego katalogu z kodem do rejestracji elektronicznej, wiec pewnie ta gra nie podlega rejestracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 20:38, bonbon napisał:

> pozatym dziwne ze w commandosie nie mozna rejestrowac punktow.....(nie ma takiej opcji).
plytki
> nie byly wogole dotykane,wyciagane.......

o jaka opcje chodzi?
Tez wygralem Commandos, na folii nie bylo naklejki "Graj z nami NWR", ani zadnego katalogu
z kodem do rejestracji elektronicznej, wiec pewnie ta gra nie podlega rejestracji...

chodzi mi to,ze dziwne ze nie mozna jej zarejestrowac......a szkoda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 21:26, xbit71 napisał:

> > pozatym dziwne ze w commandosie nie mozna rejestrowac punktow.....(nie ma takiej
opcji).
> plytki
> > nie byly wogole dotykane,wyciagane.......
> > > o jaka opcje chodzi?
> Tez wygralem Commandos, na folii nie bylo naklejki "Graj z nami NWR", ani zadnego katalogu

> z kodem do rejestracji elektronicznej, wiec pewnie ta gra nie podlega rejestracji...
chodzi mi to,ze dziwne ze nie mozna jej zarejestrowac......a szkoda.......


Z ta rejestracja to dziwna sprawa. Kiedys byly papierowe karty rejestracyjne.Pierwsze gry z Rewolucji Cenowej sprzed roku (?) nie maja zadnych kart, za to Starship Trooper z tej samej RC ma juz rejestracje elektroniczna. Z kolei w premierowym wydaniu BiA:EiB sprzed roku jest jeszcze papierowa karta rejestracyjna. W premierowych wydaniach z tego roku Rogue Trooper i Commandos:Strike Force tez nie bylo zadnej mozliwosci rejestracji, za to np. w Rainbow Six: Lockdown byl juz katalog rejestracji elektronicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 11:51, bonbon napisał:

Z ta rejestracja to dziwna sprawa. ...

Wszytskie gry wydane po maju 2006 i o cenie > 14,90 mają kartę rejestracji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 12:18, Evil Khan napisał:

Wszytskie gry wydane po maju 2006 i o cenie > 14,90 mają kartę rejestracji elektronicznej.


tzn. jak bardzo po maju?
Rogue Trooper - 18 maja 2006 - brak jakiejkolwiek karty rejestracyjnej
Rainbow Six Lockdown - 26 maja 2006 - rejestracja elektroniczna.

Wiadomo, ze rejestracja elektroniczna zostala wprowadzona w okreslonym terminie, tak samo jak w CDP. Chodzi o to, ze w rejestracji gier Cenegi wystapila "czarna dziura", mniej wiecej od konca 2005 do 26.05.2006 (?) brak jest jakiejkolwiek karty rejestracyjnej, nawet papierowej. Oczywiscie pisze to tylko na podstawie tych paru gier, ktore sam kupilem, moze po prostu mialem niefart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 12:27, bonbon napisał:

Wiadomo, ze rejestracja elektroniczna zostala wprowadzona w okreslonym terminie, tak samo jak
w CDP. Chodzi o to, ze w rejestracji gier Cenegi wystapila "czarna dziura", mniej wiecej od
konca 2005 do 26.05.2006 (?) brak jest jakiejkolwiek karty rejestracyjnej, nawet papierowej.
Oczywiscie pisze to tylko na podstawie tych paru gier, ktore sam kupilem, moze po prostu mialem
niefart...

Jak mnie pamięc nie myli to od 22 maja - wtedy miał ruszyć klub gracza i od wtedy wszytskie gry mają kody rej. elektronicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 12:35, Evil Khan napisał:

Jak mnie pamięc nie myli to od 22 maja - wtedy miał ruszyć klub gracza i od wtedy wszytskie
gry mają kody rej. elektronicznej...


WOW! Klub miał ruszyć 22 maja?? Shit! O ile mnie orientacja nie myli niedawno minął 22 październik to jakieś 5 miesięcy obsówy! Wiedziałem, że cenega dała ciała ale nie sądziłem, że aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 14:56, Koleś napisał:

WOW! Klub miał ruszyć 22 maja?? Shit! O ile mnie orientacja nie myli niedawno minął 22 październik
to jakieś 5 miesięcy obsówy! Wiedziałem, że cenega dała ciała ale nie sądziłem, że aż tak.


Niestety :( i na wszystko musimy jeszcze poczekać podobbo 2 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 14:58, Konrades napisał:

> WOW! Klub miał ruszyć 22 maja?? Shit! O ile mnie orientacja nie myli niedawno minął 22
październik
> to jakieś 5 miesięcy obsówy! Wiedziałem, że cenega dała ciała ale nie sądziłem, że aż
tak.

Niestety :( i na wszystko musimy jeszcze poczekać podobbo 2 miesiące :(

Skąd takie info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować