Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Wygrałm bodajże 2 tygodnie temu w sobote, z zaznaczeniem, że nathanadler pisał wyraźnie że nagrody wysłane sa w piątki. Wysłałem maila do natha, on przekazał moje dane dalej i paczka poszła w piątek i we wtorek już była u mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:51, waldiben napisał:

Z zeszłego tygodnia???
Pierwszą nagrodę wygrałem 9 października! Jak na razie mnie "nie odwiedziła".
To chyba dłużej niż tydzień (!?)


Hej pytałem Kasi, jest kilka paczek które wróciły (różne przyczyny) pliss mail do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jest możliwość wymiany gry? (którą się wygrało?) Bo wygrałem Prey - podobno strzelaninka a mnie bardziej by interesowała strategia. Ja nic się nie da zrobić to nieszkodzi. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 130 punktów na cenedze i chiałbym Joystick jak to należy wymienić na tą rzecz tam niczego takiego nie ma . Czy trzeba sobie zalogować sie na sklepie cenegi i z tego korzystać ... Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:26, Ryan Kam napisał:

Mam 130 punktów na cenedze i chiałbym Joystick jak to należy wymienić na tą rzecz tam niczego
takiego nie ma . Czy trzeba sobie zalogować sie na sklepie cenegi i z tego korzystać ... Pozdro
:)

Klub Gracza jeszcze nie działa.
Narazie nie możesz wymieniać punktów na żadne nagrody. Tylko zbierać punkty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:15, Konrades napisał:

Mam pytanko czy jest możliwość wymiany gry? (którą się wygrało?) Bo wygrałem Prey - podobno
strzelaninka a mnie bardziej by interesowała strategia. Ja nic się nie da zrobić to nieszkodzi.
Miłego.


podobno trzeba w tej sprawie wyslac maila do nathanadler''a osobiscie. Ja wczoraj wyslalem, ale na razie bez odpowiedzi. Pewnie postanowil pracowac wylacznie w oficjalnych godzinach pracy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2006 o 14:53, he napisał:

podobno trzeba w tej sprawie wyslac maila do nathanadler''a osobiscie. Ja wczoraj wyslalem,
ale na razie bez odpowiedzi. Pewnie postanowil pracowac wylacznie w oficjalnych godzinach pracy...
;)


Sorry, musze wszystko odszczekac ;)
Dostalem odpowiedz 10 minut po tym, jak ostatni raz sprawdzilem poczte. Takiego tempa nie ma ZADNA pomoc techniczna ani inny dzial kontaktu z klientem!

Wielkie dzieki, nathanadler!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:22, jarken napisał:

Hmmm, ja jakiś tydzień temu wysłałem mejla do Nathandlera z danymi, ale nie odpisał.

Może nie miał jeszcze czasu odpowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:22, jarken napisał:

Hmmm, ja jakiś tydzień temu wysłałem mejla do Nathandlera z danymi, ale nie odpisał.


Hmmm nic nie dostałem?? Z jakiego adresu?? Mamy strasznie dziki filtr antyspamowy. Jak cos podeślij raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:15, Konrades napisał:

Mam pytanko czy jest możliwość wymiany gry? (którą się wygrało?) Bo wygrałem Prey - podobno
strzelaninka a mnie bardziej by interesowała strategia. Ja nic się nie da zrobić to nieszkodzi.
Miłego.


Cięzko w tych tytułach nie ma strategii z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 18:40, nathanadler napisał:

Cięzko w tych tytułach nie ma strategii z tego co wiem.


A ogólnie jest możliwość jakieś wymiany?? Bo mi strzelaninka jakoś nie idzie. Ale jak się nie da to i tak jestem Happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 18:39, nathanadler napisał:

Hmmm nic nie dostałem?? Z jakiego adresu?? Mamy strasznie dziki filtr antyspamowy. Jak cos
podeślij raz jeszcze

Ok, wyśle jeszcze raz z tego samego mejla ( jarken@gmail.com ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy jeśli dostane sms zwrotny o przyjęciu przez system SMS i w detalach wiadomości mam dany jakiś czas, to:
-czy ten czas w detalach zależy od ustawień komórki
-czy ten czas ustalony jest przez godzine ustawioną w systemie wysyłającym smsy?
Bo siedziałem przy kompie równo o 12, ustawiłem czas zgodny z tym w Internecie (automatyczna aktualizacja) to teoretycznie o 12:00:01 poszedł sms, a według koma o 11:59:55 otrzymałem potwierdzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 20:52, Mistic napisał:

Ja mam takie pytanie. Czy jeśli dostane sms zwrotny o przyjęciu przez system SMS i w detalach
wiadomości mam dany jakiś czas, to:
-czy ten czas w detalach zależy od ustawień komórki
-czy ten czas ustalony jest przez godzine ustawioną w systemie wysyłającym smsy?
Bo siedziałem przy kompie równo o 12, ustawiłem czas zgodny z tym w Internecie (automatyczna
aktualizacja) to teoretycznie o 12:00:01 poszedł sms, a według koma o 11:59:55 otrzymałem potwierdzenie
:P


Nie przejmuj sie, ja dzis wyslalem o 12.00.02 i tez nic nie wygralem... No, chyba ze potwierdzenie wygranej przyjdzie jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2006 o 21:04, he napisał:

Nie przejmuj sie, ja dzis wyslalem o 12.00.02 i tez nic nie wygralem... No, chyba ze potwierdzenie
wygranej przyjdzie jutro ;)


Ostanio jak wygralem w piatek to potwierdzenie przyszlo w srode. ;) Ale moze to przez zablokowany telefon? Chociaz rozmowy przychodzace powinienem moc odbierac jeszcze przez miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tym nie przejmuje za bardzo, ale chodzi mi o to, żeby wiedzieć wszystko co i jak, do jakiego czasu mam sie dostosować bo mam na biurku jeszcze 7 kodów i nie chce ich zmarnować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 21:10, Mistic napisał:

Ja się tym nie przejmuje za bardzo, ale chodzi mi o to, żeby wiedzieć wszystko co i jak, do
jakiego czasu mam sie dostosować bo mam na biurku jeszcze 7 kodów i nie chce ich zmarnować
^^

...

Starczy nagród, żeby się nie powtarzały? ^^''

Ja mam tylko jeden kod... muszę go wykorzystać w momencie gdy niewiele osób da radę wysłać SMS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować