Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2007 o 19:48, jakubcjusz napisał:

> kupon trza wydrukować.

A skąd go wziąć?


Z nieuruchomionego jeszcze Klubu Gracza. Czyli z /dev/null

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 19:48, jakubcjusz napisał:

> kupon trza wydrukować.

A skąd go wziąć?

lepsze kupony dawali w cd-a i clicku!bo aż 50% było zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 17:01, Pediator napisał:

> A co z tymi "nagrodami gwarantowanymi"? Nie dostałem ani kuponu na pizze, ani GOL''i.
Czy będą
> rozsyłane po starcie systemu?
kupon trza wydrukować.

Kupony mieli wysyłać mail''em, ale nawet jednego nie wysłali, bo system nie ruszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Pytałem w odpowiednim temacie, ale tam chyba za często nikt nie zagląda... Więc czy w edycji de-lux Dungeon Siege II, podstawka jest spolszczona od nowa przez cenege czy to to cd-projektowe, które obniża wydajność gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nath! A co ze stronami fanowskimi gier wydawanych przez Cenegę. Jak należy się dostać na listę umieszczoną na waszej stronie głównej. Czy trzeba wypełnić jakiś formularz. I czy oferujecie miejsce na waszym serwerze na strony fanowskie (coś jak Kolektyw)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 20:22, Deejay napisał:

Mam pytanko. Pytałem w odpowiednim temacie, ale tam chyba za często nikt nie zagląda... Więc
czy w edycji de-lux Dungeon Siege II, podstawka jest spolszczona od nowa przez cenege czy to
to cd-projektowe, które obniża wydajność gry?


Podstawka jest wtedy poprawiona. tzn. nie tnie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 09:49, Peter_l napisał:

Buu, marna pociecha w postaci strony klubu zniknęła.... www.cenega.pl/klub/

Nathanadler wypowiedz się proszę :P



Nath nie musi się wypowiadać, odpowiedź jest prosta: strona jest w fazie testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie byłem przedchwila na stronie cenegi skad oni taka uboga strone wzieli pozatym te zbieranie punktow sie nieoplaca 100zl-100 pkt OK tylko ze przykładowo jakiś gadzet kosztuje 5000 pkt to chyba mi sie bradziej opłaca kupic w sklepie za normalne pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczytać trochę o programach lojalnościowych -_-

O to chodzi! Coś kosztuje mnóstwo punktów, żeby trzeba było kupić dużo produktów, aby tą ilość punktów uzbierać.
Jeśli masz forsę, to od razu kupujesz sobie takie głośniki, ale możesz też na nie uzbierać kupując gry! A że na gry trzeba wydać kilkakrotnie więcej niż cena głośników w sklepie... Cóż, o to w tym wszystkim chodzi! Firma nie odda nagród za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 09:56, Phelela napisał:

Słuchajcie byłem przedchwila na stronie cenegi skad oni taka uboga strone wzieli pozatym te
zbieranie punktow sie nieoplaca 100zl-100 pkt OK tylko ze przykładowo jakiś gadzet kosztuje
5000 pkt to chyba mi sie bradziej opłaca kupic w sklepie za normalne pieniadze


Widziałem fajne rzeczy i to nawet nie trzeba tysięcy punktów by je zdobyć, jakieś kamerki internetowe czy coś to w setkach pkt tylko ( a że nie działa teraz strona Cenegi to nie sprawdzę ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 10:02, Modest-Vermin napisał:

> Słuchajcie byłem przedchwila na stronie cenegi skad oni taka uboga strone wzieli pozatym
te
> zbieranie punktow sie nieoplaca 100zl-100 pkt OK tylko ze przykładowo jakiś gadzet kosztuje

> 5000 pkt to chyba mi sie bradziej opłaca kupic w sklepie za normalne pieniadze

Widziałem fajne rzeczy i to nawet nie trzeba tysięcy punktów by je zdobyć, jakieś kamerki internetowe
czy coś to w setkach pkt tylko ( a że nie działa teraz strona Cenegi to nie sprawdzę ) :D

Ale jak wszedłem stronka strasznie uboga woóle nic co by przyciągneło oko biała strona nic nadzwyczajnego jak dla mnie gram jest 100 razy lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2007 o 10:07, Phelela napisał:

Ale jak wszedłem stronka strasznie uboga woóle nic co by przyciągneło oko biała strona nic
nadzwyczajnego jak dla mnie gram jest 100 razy lepsze :)

Może gram.pl ma ładniejszą stronkę, ale CDP ma o wiele gorsze gry (które wogóle mnie nie interesują), a ich tania seria XKN jes gorsza od KK. Moim zdaniem te wPLN (gram.pl) do niczego się nie przydadzą, mam 630 wPLN a nie mogę ich w ajkikowilwiek wykorzystać, wolę sobie póść do MM i grę kupić taniej i do tego mieć w ten sam dzień, a Cenega przynajmniej coś daje za free, czyli kupujesz gry żeby sobie pograć, a jak uzbiera Ci się na końcie dużo "punkciorów" masz jakąś fajną rzecz gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 10:07, Phelela napisał:

Ale jak wszedłem stronka strasznie uboga woóle nic co by przyciągneło oko biała strona nic
nadzwyczajnego jak dla mnie gram jest 100 razy lepsze :)

To wiadomo już od lat, że strona Cenegi i sklep Cenegi są ubogie co do CDP i trudno na nich cokolwiek znaleźć :) Ale Cenega to nie tylko strona :) tak samo jak CDP nie jest tylko stroną tylko firmą na którą składają się różne czynniki.
Co do KGC to w końcu jakieś info mogliby wypuścić :]
modest-vermin ja od wczoraj nie mogę wejść na stronke Cenegi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 20:38, polonia11 napisał:

Oczywiście, że Dungeon Siege II było lokalizowane przez CDP.

Wiem, że wersja premierowa tak, ale ja pytam o wersję de-lux wydawaną przez cenegę (edycja zawiera podstawkę + broken world). Chyba że twierdzisz, że cenega wykupiła od cdp prawa do lokalizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 21:25, Deejay napisał:

> Oczywiście, że Dungeon Siege II było lokalizowane przez CDP.
Wiem, że wersja premierowa tak, ale ja pytam o wersję de-lux wydawaną przez cenegę (edycja
zawiera podstawkę + broken world). Chyba że twierdzisz, że cenega wykupiła od cdp prawa do
lokalizacji...


z tego co wiem to wszędzie reklamowane jako: nowa, poprawiona wersja językowa - ale głowy sobie uciąć nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 21:28, syriusz.b napisał:

z tego co wiem to wszędzie reklamowane jako: nowa, poprawiona wersja językowa - ale głowy sobie
uciąć nie dam


Takim hasłem reklamowane są gry tylko z Super$ellera i Kolekcji Klasyki.

A nie łatwiej napisać na d.marut@cenega.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować