Zaloguj się, aby obserwować  
explotion

Kubuntu - linux za darmo (dosłownie)

965 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 16:27, pendejo napisał:

lepiej ściągnąć polskie 7.05 z ubuntu.pl ;]


Mo jasne, że lepiej, ale ten, kto ma słabe łącze i nie chce kupowa, to może sobie za darmo zamówi (a dostępne jest tylko w wersji 7.04) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj... Jak masz stalke to ciagniesz z torrenta obraz plyty i po krzyku. A zanim Ci przysla wersje 7.04 to dostepna juz bedzie 7.10 :)
Ewentualnie z gazety bedziesz mial... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 22:39, metal_man napisał:

A zanim Ci przysla wersje 7.04 to dostepna juz bedzie 7.10 :)

Gadanie.
Wysyłają szybciorem, ja swoją paczkę dostałem po tygodniu od złożenia zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 22:57, metal_man napisał:

No co Ty? Az tak szybko? Ja czekalem bodaj 3 tygodnie naj mniej...

Aż sam się zdziwiłem.
Co oczywiście nie przeszkodziło mi na drugi komputer rodziców ściągnąć 7.05 z ubuntu.pl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,czy mógłby ktoś zrobić screena i pokazać na forum,jak wygkąda ten linuks?Acha i jeszcze jedno,dzisaj zamóiłem (piątek,03.08.07r.).Wie ktoś ile mniej więcej się czeka?

~~~~~~~~~~~~Pozdrawiam~~~~~~~~~~~~~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 23:31, dominik713 napisał:

Witajcie,czy mógłby ktoś zrobić screena i pokazać na forum,jak wygkąda ten linuks?

Jak włożysz troszkę czasu i wysiłku, to może wyglądać np. tak: http://pl.youtube.com/watch?v=x4fTh0x3xLE

Dnia 03.08.2007 o 23:31, dominik713 napisał:

Acha i jeszcze jedno,dzisaj zamóiłem (piątek,03.08.07r.).Wie ktoś ile mniej więcej się czeka?

Dwa posty wyżej.
Możesz czekać tydzień, możesz też czekać miesiąc.
Wygodniej i szybciej chyba ściągnąć obraz płyty i go sobie nagrać. Poszukaj np. na http://ubuntu.pl/
Na tej stronie masz też forum, a na nim wszelkiej maści tutoriale, FAQi i inne pomoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 12:38, metal_man napisał:

Kurcze... Tym filmikiem mnie zabiles ;) Jak dzis wroce z pracy to zaraz instaluje :)


Linux jest bardzo fajny dla ludzi, którzy chcą mieć niepowtarzalne środowisko pracy (a nie jak Windows, raczej tylko wybór tapety i kilka skinów - nie mówie tu o pragramach typu WindowBlinds). Dzięki niemu można bardzo łatwo je spersonalizować i bawić się użytecznością i wyglądem naszego systemu. Linux to zaiste bardzo fajny system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ze niekoniecznie o wyglad to idzie? Chodzi o stabilne srodowisko pracy, bezpieczenstwo jesli sie chodzi po necie etc. Glownie po to instaluje sie Linuxa. No i poza tym jest to OS darmowy (glownie). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że developerzy gier mają w głęboko opengl i siedzą w tym directx gdyby wszyscy robili na opengl nie byłoby sensu kupowania visty i gry na linuxie byłoby łatwiej wypuścić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 11:41, pendejo napisał:

szkoda, że developerzy gier mają w głęboko opengl i siedzą w tym directx gdyby wszyscy robili
na opengl nie byłoby sensu kupowania visty i gry na linuxie byłoby łatwiej wypuścić ;]


Może coś się zmieni na lepsze wraz z nowym OpenGL-em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalował ktoś z was compiz-fuziona? Ja tak i niby wszystko fajnie, ale skróty inne niż w berylu więc wróciłem do beryla, wiem, że pewnie można mu nadać te same gesty myszką co berylowi, ale nie miałem na to głowy i ponoć z każdą wersją bardziej muli kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:30, pendejo napisał:

Instalował ktoś z was compiz-fuziona? Ja tak i niby wszystko fajnie, ale skróty inne niż w
berylu więc wróciłem do beryla, wiem, że pewnie można mu nadać te same gesty myszką co berylowi,
ale nie miałem na to głowy i ponoć z każdą wersją bardziej muli kompa


Ja Ci powiem, ze (przynajmniej u mnie) nie muli tak kompa. Wszystko smiga bardzo ladnie. A skroty... coz, trzeba sie przyzwyczaic. Poza tym podoba mi sie CF :) Anyway sam Beryl chyba nie jest juz rozwijany... Ale moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:28, metal_man napisał:

Ja Ci powiem, ze (przynajmniej u mnie) nie muli tak kompa. Wszystko smiga bardzo ladnie. A
skroty... coz, trzeba sie przyzwyczaic. Poza tym podoba mi sie CF :) Anyway sam Beryl chyba
nie jest juz rozwijany... Ale moge sie mylic.


no u mnie jak go chwile miałem też nie mulił, ale przyzwyczajenia z beryla jakoś mnie zmusiły do powrotu no i tak jak mówisz beryl rozwijany nie jest już, ale sam emerald jest więc dobre i to.

A może jest jakiś sposób na zachowanie configa beryla w compizfuzion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 16:56, pendejo napisał:

A może jest jakiś sposób na zachowanie configa beryla w compizfuzion?


Tzn?? Bo pod Compizfuzion emerald dla przykladu dziala i ma sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:49, metal_man napisał:

> A może jest jakiś sposób na zachowanie configa beryla w compizfuzion?

Tzn?? Bo pod Compizfuzion emerald dla przykladu dziala i ma sie dobrze :)


no wiesz ustawienia bajerów(wtyczki są ponoć te same) szybkości obrotów skróty klawisszowe itd. po prostu nie chce mis ię na nowo ustawiac wszystkiego, a i nie wiem jak ustawić gesty myszą skoro moge wklepać tylko przyciski w ustawieniach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 15:33, SinClers napisał:

Są jakieś emulatory przez które
będę mógł zagrać w niektóre gierki na linuxsie?(żeby był za free)


wine i cedega pierwszy darmowy drugi darmowy jak sobie sam skompilujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować