Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2012: Podsumowanie pierwszego dnia targów

37 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2012 o 21:09, Antosz napisał:

a Myszasty... Ja rozumiem posiadanie własnego "stylu", ale dbanie o siebie (...)


Ależ chrzanisz. Nie rozumiem tego najazdu, kolejnego zresztą. Zarzut o brak dbania o siebie? To jest naprawdę bardzo, bardzo słabe i poniżej pewnego poziomu. I nie, nie masz prawa wymagać, aby prezenter wyglądał tak czy inaczej. Facet ma swój styl, zdecydowanie DBA o siebie, nie łazi w tłustych włosach, nie ma brudnych zębów czy resztek jedzenia na brodzie, więc nie wiem, co co ci typie chodzi. Co więcej - tekst o "zwymiotowaniu" świadczy tylko o twoim totalnym prostactwie i szalejącym przeciągu między uszami. Nie przeszkadza ci ta słoma w butach? Oceniaj pracę (a tą wraz z Lucasem wykonuje IMO najlepiej z całej redakcji) człowieka, a nie jego wygląd - nic ci do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Znany jesteś z brody i ogólnie... Dawno Cie nie widziałem, ale jak zobaczyłem na głównej stronie na obrazku w dziale "Gorący Temat" te małe zdjęcie to się przestraszyłem. Gdy odpaliłem filmik... no cóż. Reakcja chyba idealna pasująca do całej sytuacji
http://www.youtube.com/watch?v=eWE_SKguDaM&feature=related#t=1h19m35s
Serio. Szanuję Cie a jak nigdy nie słuchałem pr0gramów to dzięki Tobie je zacząłem słuchać.
Można mówić sobie i żartować, że "Gandalf Szary za młodu" coś może i w tym jest ;-) ale kurde chociaż byś się uczesał albo to jakąś gumką spiął.
Dla mnie możesz mieć włosy długości metra tak samo jak brodę. Wali mnie to. Ważne żebyś gadał z sensem bo nie wizerunek się liczy często a osobowość. Patrz Wojciech Mann.
Podzielam zdanie Vojtasa odnośnie nagrania w hotelowym kiblu na tle ładnych białych malutkich kafeleczek. Level jak nic zdobyty. Chyba nic tego nie przebije.Już siedząc przy stole razem na spontanie rozmawiając poświęcając kilka minut dłużej lepiej by to wyszło.

A teraz bez jakiejkolwiek ściemy i całkowicie poważnie.

Bez urazy ale pierwszy Pan przylizany na boczek również wygrywa swoją postawą. To nie wygląda jakbyście byli na targach tylko to wygląda jakbyście byli na jakiejś całonocnej ostrej libacji zakrapianej hektolitrami mleka i innymi specyfikami, po której wracacie do pokoju dwóch z Was idzie spać a Pan numer 3 [ten w koszuli w kratkę] nie spał wcale i obudził Was mówiąc "Ej chłopaki relacje trzeba zdać. Za mocno żeśmy zaszaleli" po czym jeden się ogarnia na twarzy i w gadce czyli Ty ale o włosach zapomina :-P. Bo z całej trójki najbardziej z sensem mówiłeś odnośnie wrażeń z pierwszego dnia targów. Pan numer jeden jednak chyba zbyt mocno w nocy zabalował bo przypomina mi Jimego Hendrixa z tego teledysku.
http://www.youtube.com/watch?v=kE3FAY-NOiU
Który poszedł o krok dalej i jakoś się chociaż na głowie ogarnął. Jednak z rozmową/gadką/komentarzem już nie bardzo. Mówi od niechcenia jakby obudzony po melanżu, bez jakiejkolwiek werwy i emocji. Czyli tak jak śpiewa na tym teledysku Hendrix

Co się tyczy Pana numer 3 [tego w koszuli].. To jest dopiero numer :D
Wygląda jakby lubił "Katar" o którym śpiewa Kazik Staszewski w utworze "Gdy nie ma dzieci"

"Poznaje się tych albo owych i mamy troszeczkę kataru
Jeśli wiesz o czym ja mówię. Natomiast zupełnym rankiem
Wychylam patrząc tępo ostatnią bez gazu szklankę"


Bo jego oczy pozostawiają wiele do życzenia. 5 złotych na źrenicach. Skąd ja to znam... a no z własnej autopsji bo sam wciągałem.
Serio zapytajcie się koleżki czy nie ma czegoś twardszego pochowanego w gaciach czy w hotelu. W sumie nagrywane to było w kiblu może wszystko już "zjadł".

Powiem to samo co gramowicz Antosz
Tytułujecie się jako jedna z największych i najważniejszych stron o grach w Polsce a dajecie gramowiczom takie materiał nakręcony w kiblu... toż to na serio profesjonalizm. Z całym szacunkiem ale nie olewajcie nas =)

PS: Mój post nie miał na celu nikogo znieważyć czy urazić. Jest to moje zdanie jako odbiorcy i mój własny komentarz odnośnie tego co obejrzałem. Mam niską tolerancję na hipokryzję więc ściemniać zamiaru nie mam. Powiedziałem co myślę i jak to odebrałem.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 22:21, aope napisał:

Ależ chrzanisz. Nie rozumiem tego najazdu, kolejnego zresztą. Zarzut o brak dbania o
siebie? To jest naprawdę bardzo, bardzo słabe i poniżej pewnego poziomu. I nie, nie masz
prawa wymagać, aby prezenter wyglądał tak czy inaczej. Facet ma swój styl, zdecydowanie
DBA o siebie, nie łazi w tłustych włosach, nie ma brudnych zębów czy resztek jedzenia
na brodzie, więc nie wiem, co co ci typie chodzi. Co więcej - tekst o "zwymiotowaniu"
świadczy tylko o twoim totalnym prostactwie i szalejącym przeciągu między uszami. Nie
przeszkadza ci ta słoma w butach? Oceniaj pracę (a tą wraz z Lucasem wykonuje IMO najlepiej
z całej redakcji) człowieka, a nie jego wygląd - nic ci do niego.


Nie rozumiesz czegoś i od razu to jest złe? Cudowny sposób rozumowania. Tak trzymaj!
Nie mam prawa wymagać czegoś od publicznego serwisu, który całkiem nieźle zarabia zarówno na reklamach jak i... na mnie i innych graczach? Walnij się czymś mocnym w głowę jeśli naprawdę tak myślisz. No ale chyba bez łopatologicznego wyjaśnienia się nie obejdzie. Weźmy więc... Ciebie. Jesteś jakimś tam nadwrażliwym człowiekiem, coś tam sobie skrobiesz na klawiaturze i okey. Mogę Cię olać, nie olać i tak dalej. Ale w momencie w którym zaczynasz za swoje wypowiedzi brać pieniądze to przygotuj się na krytykę- to raz, a dwa- przygotuj się na to, że odbiorcy DLA których wykonujesz daną działalność MAJĄ PRAWO WYMAGAĆ OD CIEBIE pewnych rzeczy.
Ja nie mówię, że Myszasty ma sobie zgolić brodę czy włosy, ubrać zieloną kieckę i tańczyć kankana jak mówi. Ale spięcia włosów, lepszych wypowiedzi i nagrań gdzieś indziej a nie w kiblu MAM PRAWO WYMAGAĆ.

Dlatego chcesz być cool? Nie broń faceta, który sam by sobie świetnie poradził, zamknij buzię jak nie wiesz co powiedzieć i zdaj sobie sprawę, że z Twoim podejściem ludzie będą Cię robić jak chcą. I człowieku... Uwierz, ja nie mówię tego bezpodstawnie. Zobacz na inne posty... Najwyraźniej większości przeszkadza to co przeszkadza i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... jak nawet ksywka wskazuje, mysza musi być włochata. ;-D
Naprawdę, jeśli taki wizerunek nie przeszkadza ani nie utrudnia mu realizacji danej pracy na jego stanowisku, to ja nie widzę problemu. Nie musi wyglądać prześlicznie i być gładki jako ta pupa niemowlęcia, albo nie przymierzając jak Wielki Donald. Mówi dość płynnie, a co ważniejsze z sensem. :-)
A że nagrywane w kiblu na posiedzeniu. :-D :-D (naprawdę okrutny żart). Zapewne jedyne miejsce w całej hali, jakie odzwierciedlało rzeczywisty poziom prezentowanych w tym roku gier. :-)
Innymi słowy, czepiacie się detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 23:04, Antosz napisał:

> Ależ chrzanisz. Nie rozumiem tego najazdu, kolejnego zresztą. Zarzut o brak dbania


Przepraszam, ale jeżeli ktoś tu chrzani to ty. Po pierwsze Myszasty nie jest prezenterem a samo zaskoczenie ze strony ludzi na forum świadczy, że w widzą go rzadko, tym samym wygląd nie należy do jego "atrybutów zawodowych".
Po drugie, jeżeli chodzi o dress code to może go wymagać pracodawca, klient to może go ewentualnie nie zaakceptować i zmienić firmę z której usług korzysta.
Po trzecie wreszcie zamiast dyskutować polecam Ci artykuł Jacka Hugo Badera - wybitnego reportera BEZ WYGLĄDU który przebrany za bezdomnego opisywał zachowania ludzi. Coś takiego uczy pokory i pokazuje płytkość oceniania za wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, mi się podoba fryz Myszy. Trochę przyklapnie włosy i będzie wyglądał jak Opie z Sons of Anarchy, a to już komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 09:55, Laid_back napisał:

Kto by przypuszczał, że hitem targów okaże się image Myszy, a nie jakieś tam gierki...


I jak tu się dziwić, że producenci gier dbają o grafikę a nie o fabułę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 12:19, Dudipl90 napisał:

Hagrid ??? Stary, pomyliłeś koninek wracaj do Hogwardu bo w lesie bida.

Bez kitu bliżej mu do Hagrida niż do Gandalfa Szaergo ;-).
W sumie Mysza brodę pielęgnować musi. Znana jest już w świecie bo nawet ludzie z Blizzarda mówili zaraz po premierze, że miałby spore szanse u nich pracować bo jego broda wywarła na nich spore wrażenie ;-).
Na gramie nawet filmik było tylko nie pamiętam który to news ... by go teraz odszukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg...
kurcze, chociaż fajnie, że mamy szybki materiał to otoczenie - wygląda to naprawdę słabo.
Co to za pan w koszuli?
Aż tak nim szargają emocje kiedy mówi?
Nie mogliście nie wiem, prześcieradła z napisem GRAM.PL powiesić w tle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych najazdów na wygląd Myszastego, wygląda tak jak chce i nic wam do tego. Co wam przeszkadza broda, co wam przeszkadza jego bujna czupryna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 05:16, W_G napisał:

Nie rozumiem tych najazdów na wygląd Myszastego, wygląda tak jak chce i nic wam do tego.
Co wam przeszkadza broda, co wam przeszkadza jego bujna czupryna?

Akurat jego broda nigdy nikomu nie przeszkadzała :P wręcz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 05:16, W_G napisał:

Nie rozumiem tych najazdów na wygląd Myszastego, wygląda tak jak chce i nic wam do tego.
Co wam przeszkadza broda, co wam przeszkadza jego bujna czupryna?


Przynajmniej wiadomo kto na Gamescom zajechał. Gram.pl! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować