Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

David Cage zachęca: W Beyond: Two Souls zagrajcie tylko raz

58 postów w tym temacie

Haha, dobre :) Moze zagrajmy w nia do polowy, bedzie tez wtedy bardziej tajemnicza ;) Ja bym tam mimo to zobaczyl wszystkie, w koncu ktores moze byc lepsze, dlaczego mialbym to przegapic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 15:01, Zgreed66 napisał:

A jak obejzy to poczuje zawód, bo w zasadzie nic sie nie zmieni? ;p

// Musialem


Tam nawet nie będziesz miał wyboru w stylu "przejść lewą stroną korytarza, czy prawą?", bo wszystko jest tak oskryptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa psychologia odwrotna w wykonaniu pana Cage''a. "Zagrajcie w Beyond tylko raz i nie odkrywajcie innych zakończeń, których mamy tak dużo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 15:10, Sulphuriel napisał:

To coś pozostawi po sobie najlepsze wrażenie, jak w ogóle ominie się to z daleka

Podobnie jest z twoimi komentarzami. Co od teraz będę czynił pomny wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 15:14, Sulphuriel napisał:

Tam nawet nie będziesz miał wyboru w stylu "przejść lewą stroną korytarza, czy prawą?",
bo wszystko jest tak oskryptowane.

Dobrze już, znamy twoje podejście do gier Cage''a. Naprawdę nie musisz pisać tego samego w każdym newsie o nim lub jego grze, bo to podchodzi pod czysty hate/obsesję/trolling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain ukończyłem wielokrotnie, uważam że przechodząc ją raz i odstawiając na półkę traci się sporo smaczków, z drugiej strony przechodząc ją kilkakrotnie wyłapuje się błędy i mimo wszystko niewielkie różnice w fabule w przypadku różnych wyborów.

Beyond planuję przejść 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dadzą takie trofea, żeby wystarczyło jedno ukończenie to OK, skończę tylko raz. Tylko, że dadzą takie, żeby trzeba było przejść ze 3 razy jak HR''a. Panie Cage, sami zachęcacie do przejścia gry wielokrotnie. To zdecydujcie się w końcu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i ma racje. Nawet w RPG tak miałem, że często przechodząc drugi raz podejmowałem te same wybory, bo inne zwyczajnie mi nie pasowały.

Tylko żeby potem nie marudził, że ludzie ukończą ten raz i sprzedają grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beyond: Two Souls pozostawi po sobie najlepsze wrażenie, gdy gracz ukończy tę pozycję tylko raz i nie będzie usiłował poznać innych zakończeń.

Dlaczego, bo przy drugim przejściu gracze zauważą, ze nic nie trzyma się kupy?

O, albo jeszcze lepiej: mówcie, żeby grę przejść tylko raz i nie usiłować poznawać innych zakończeń... a potem zróbcie liniową grę z jednym zakończeniem. To by było genialne i nawet zaczął bym ich szanować, gdyby odwalili takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jego podejście, ale tak jak w przypadku cRPG''ów często chcę poznać rozwój wydarzeń po dokonaniu innego wyboru. Dla mnie to taka historia alternatywna i nie psuje wrażeń po "historii właściwej", może być przecież nie mniej interesująca. ;)

Sulphuriel, wyjdź. Also, raport, oszołomstwa nie toleruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, ma rację, mnie akurat gadanie Cage''a zaczyna wkurzać, a nie bez przyczyny interaktywne filmy kiedyś wymarły, po co to wskrzeszać? Chcę więcej gier jak Beyond Good & Evil 2, Dishonored, Prey 2 i Thief 4 w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 16:30, Demagol napisał:

Eee tam, ma rację, mnie akurat gadanie Cage''a zaczyna wkurzać, a nie bez przyczyny interaktywne
filmy kiedyś wymarły, po co to wskrzeszać?


Nie chcesz, nie graj. ;D Trudno to nazwać też interaktywnym filmem, do Dragon's Lair tym produkcjom daleko. Mnie nie przeszkadza to, że nie lubi gier Cage''a, bo co to ma mnie obchodzić - ale oszołomstwo (bo jak to nazwać skoro gra go nawet nie interesuje?), czyli tego jego hejtowanie gry pod każdym newsem, trzeba tępić. Wyjdzie mu to na zdrowie.

Dnia 25.08.2012 o 16:30, Demagol napisał:

Chcę więcej gier jak Beyond Good & Evil 2,
Dishonored, Prey 2 i Thief 4 w produkcji.


Ja też na nie czekam, ale chcę też pograć w Beyond, bo zapowiada się na równie (jeżeli nie bardziej) niekonwencjonalny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 16:39, Niflheim napisał:

Nie chcesz, nie graj. ;D


Nie zagram, bo nie mam PS3 ;D. Wiesz, mnie fakt takich gier ani ziębi, ani grzeje, jeśli jest ich ze dwie, trzy na rynku, gorzej, jeśli ustanowi to niezdrowy precedens. QTE to rak gier, czym jest zatem gra składająca się z nich w niemalże 100%? :D Taki Jurassic Park: The Game to nic innego jak współczesny interaktywny film - oglądanie animacji i wciskanie losowych klawiszy. O wiele lepiej by mi się to oglądało, gdyby to był normalny film, bo jak nic zjadłby trylogię na śniadanie...

Co by nie mówić, Jurassic Park: The Game całkiem mi się ostatecznie spodobało. Ale tylko dlatego, że to Jurassic Park :D.

Dnia 25.08.2012 o 16:39, Niflheim napisał:

Ja też na nie czekam, ale chcę też pograć w Beyond, bo zapowiada się na równie (jeżeli
nie bardziej) niekonwencjonalny tytuł.


A co w tym będzie takiego niekonwencjonalnego? Istota genialności BG&E leżała w tym, jak wspaniale i z wdziękiem Ancel i s-ka połączyli różne gatunki w jedno. Gry to granie i gameplay, wszelkie takie pseudofilozoficzne dziwolągi są dla mnie jak współczesny artystyczny syf w porównaniu chociażby z późnośredniowiecznymi dziełami mistrzów :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować