Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 zamówiony milion razy

28 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2012 o 21:51, Ostrowiak napisał:

przedpremierowy milion, nie milion ogólnych kont

derp


w pewnej duzej gildii mniej więcej jedna na 10 nie kupiła przedpremiery, beta i headstart zrobiły swoje. wiec nie wyglada to za dobrze jak na mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby mało a ludzie jęczą bo mają problemy z imionami dla postaci, czasami są zajęte.
Więc może być problem gdy się tworzy kolejnego Sephirotha412, Dritzza58 czy xXx360NoScopeJFKxXx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no tez mi sie wydaje, ze to malo... ale moge sie mylic ;) nie wiem (i szczerze mowiac, dzis mi sie nie chce szukac) ilu uzytkownikow mialo GW1. Ktos zna te cyferki na pamiec? ;)

EDIT: ok, nie wazne :P dla ciekawych -> http://massively.joystiq.com/2009/04/24/guild-wars-hits-the-6-million-milestone/ w 3 lata dobili do 6 milionow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co prawie wszyscy którzy grają to pre-purchase lub pre-order, ale z pewnością duża część użytkowników czeka na po premierowe recenzje. (Prawie)milion pre-orderów to bardzo dobry wynik i nie trzeba się martwić że świat będzie pusty, on się dopiero zapełnia. Do zobaczenia w Tyrii ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 21:49, sinir napisał:

Tylko milion?!


Wiesz ile gier PC only sprzedało się w milionie egzemplarzy lub więcej w bieżącym roku? Nie? No to ci powiem: Diablo 3. A wiesz ile gier MMO w historii sprzedało się lepiej od GW2 w dniu premiery? Nie? SW:TOR(przyp. gra za 600mln $ w uniwersum SW)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 21:48, EmperorKaligula napisał:

czy tylko mi się wydaje czy nawet TOR mial wiecej na poczatku ? :/


Hmm, pomyślmy - TOR to gra:

- robiona przez BioWare (+100 do hype)
- wydawana przez EA (+100 do siły marketingu)
- osadzona w uniwersum SW (+100 do zainteresowania, +100 do sprzedaży ze względu na SW nerdów)

No ciekawe dlaczego mogła mieć lepszy start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy milion zamówień przed premierowych to mało ? Nawet diablo 3 miało zaledwie nieco ponad miliona zamówień przed premierą(nie licząc rocznej przygody) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 21:48, EmperorKaligula napisał:

czy tylko mi się wydaje czy nawet TOR mial wiecej na poczatku ? :/


Mniej ,TOR dopiero w ciągu 3 dni kupił milion osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że autor tego newsa powinien trochę rozwinąć o co dokładnie biega, bo w Polsce często pre-order jest mylony z pre-purchase. Jeżeli to jest 1 milion pre-purchasów no to jest baardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 00:05, infernis4 napisał:

jakie zaczyna się dzisiaj ? premiera podobno jest 28.08.2012 przejechałem prawie wszystkie
sklepy i ani jednej sztuki więc kiedy ta premiera ????????


To po co kupujesz w sklepach? Od tego się robi pre-order i problem z głowy. Po drugie, o której byłeś w tych sklepach? O 20:00? Trzeba było iść o 9:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 23:46, Bambusek napisał:

Hmm, pomyślmy - TOR to gra:

- robiona przez BioWare (+100 do hype)
- wydawana przez EA (+100 do siły marketingu)
- osadzona w uniwersum SW (+100 do zainteresowania, +100 do sprzedaży ze względu na SW
nerdów)

No ciekawe dlaczego mogła mieć lepszy start.


Ale mimo to start miał gorszy.

Dnia 28.08.2012 o 23:46, Bambusek napisał:

Wydaje mi się, że autor tego newsa powinien trochę rozwinąć o co dokładnie biega, bo
w Polsce często pre-order jest mylony z pre-purchase. Jeżeli to jest 1 milion pre-purchasów
no to jest baardzo dobrze.


Niech ktoś mi w końcu wyjaśni czemu 1MLN preorderów(czyli prawie rekord na PC to słaby wynik) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 23:35, HiddenNick napisał:

Wiesz ile gier PC only sprzedało się w milionie egzemplarzy lub więcej w bieżącym roku?
Nie? No to ci powiem: Diablo 3. A wiesz ile gier MMO w historii sprzedało się lepiej
od GW2 w dniu premiery? Nie? SW:TOR(przyp. gra za 600mln $ w uniwersum SW)...


Diablo 3 miało ponad 2 miliony pre-orderów, a to "tylko" kolejna część Diablo. Tutaj jest pierwsze pudełkowe MMO bez abo na taką skalę, ceny podobne, ale to nie zasługuje tylko połowę sukcesu D3.

Tak, wiem jaki był hajp na tego LPMa, ale ten na GW2 wcale nie zostawał w tyle.

A to że TOR miał więcej to już w ogóle niedorzeczność. EA powinno odstraszać, a nie przyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 00:08, sinir napisał:

Diablo 3 miało ponad 2 miliony pre-orderów, a to "tylko" kolejna część Diablo.


Chyba licząc roczną przygodę w wowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować