Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramy w Guild Wars 2 – dziewiąty dzień wędrówki po Tyrii

21 postów w tym temacie

gram.pl

Dziś kończymy nasze relacje ze świata Tyrii. Nagrody przydzielone do wysyłki, gildia Pentagram osiągnęła kolejny próg: 200 osób... Oczywiście w świecie Guild Wars 2 pozostaniemy, a gildia będzie się prężnie rozwijać.

Przeczytaj cały tekst "Gramy w Guild Wars 2 – dziewiąty dzień wędrówki po Tyrii " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe :) a ja jeszcze dzisiaj poczytam! Niestety gry nie posiadam, ale chętnie poczytam ostatni dzień wędrówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 17:32, Imeilic napisał:

No mi dzisiaj wątek się nie urwał, jestem członkiem Vigil i właśnie zwiedzam Ebonhawk

Zastanawiam sie, czy to nie ma czegoś wspólnego z wczesniejszym wejściem na tryb fabularny Ascalonian Catacombs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 17:37, Lucas_the_Great napisał:

Zastanawiam sie, czy to nie ma czegoś wspólnego z wczesniejszym wejściem na tryb fabularny
Ascalonian Catacombs...


Kto wie...

Ja zrobiłem te PS na 30 lvl, przed wejściem do Katakumb i żadnych problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 17:37, Lucas_the_Great napisał:

Zastanawiam sie, czy to nie ma czegoś wspólnego z wczesniejszym wejściem na tryb fabularny
Ascalonian Catacombs...


Nie powinno, dungeony z fabułą łączy tylko kilka postaci i raczej nie to jest problemem. Inna sprawa, że sporo osób się teraz skarży na ten quest (znalazłem właśnie jakieś posty na forach i chyba ktoś z mojej gildii też o tym mówił) i wygląda na to, że coś się schrzaniło przy jakiejś łatce, bo wcześniej problemów nie było.

Przy okazji tego posta...
"Pewien Asura mieszkający w Lion''s Reach(...)"
Lion''s Arch, Divinity''s Reach, czy nazwa zamierzona? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 18:14, Adjatha napisał:

Przy okazji tego posta...
"Pewien Asura mieszkający w Lion''s Reach(...)"
Lion''s Arch, Divinity''s Reach, czy nazwa zamierzona? :P

Jakos mi pasiło to przemieszanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 18:48, Lucas_the_Great napisał:

Jakos mi pasiło to przemieszanie :D


Ach, rozumiem i doceniam :P

No i jako że to ostatni dzień relacji to ja też się pochwalę screenami. O. Na pierwszym Pani złodziejka pozuje w przerwie od własnoręcznego tworzenia biżuterii, na drugim Pani Thiefka i nowo poznani znajomi z równie nowo poznanym zieziaćkiem. Zieziątko niewątpliwie sporawe. Ale padło.

Och, i drugie co niektórzy bardziej wyczuleni mogliby nazwać spoilerem, ale w sumie pokazywali to ludziom sporo przed premierą wiec tym bardziej jakoś nie widzę problemu, żeby pokazać już po. ;)

20120902185515

20120902185649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 20:47, EmperorKaligula napisał:

dużo jeszcze takich newsów będzie ? może w końcu czas przenieść się do wątku na forum,
bo ile można...

Please... sam nagłówek komentowanego newsa... poprosze o lepszy trolling :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Ach, ten smok. Epic, nawet Deathwing się chowa. Już nie mogę się doczekać, aż go sam zobaczę. A jeszcze chyba trochę minie, bo dopiero 31, a coraz mniej czasu na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 21:11, Lucas_the_Great napisał:

Please... sam nagłówek komentowanego newsa... poprosze o lepszy trolling :)


Dzieki za cynk ze to juz koniec. Z czytaniem "wedrowki po tyrii" dalem sobie spokoj po drugiej odslonie i nawet nie otwieralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybrałem na bieganie między mobkami, aby tylko zobaczyć smoka na 32lvl. Boost do szybkości i lecisz przez mapy. Poza tym fajnie jest stać wśród ludzi kiedy tylko ty wokół masz taki niski level. To pokazuje twoją determinację jak bardzo chciałeś go zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem czy by nie kupić gry, ale grałem już w tyle MMO z systemem walki w stylu zaznacz cel i wciskaj 1-8, że obawiam się, iż sama mechanika znudziłaby mnie gdzieś koło 20 lvlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale wątek trundo dostępnych miejsc (w większości Vist) jakoś nie może się odczepić ode mnie. Dlatego zamieszczma screen z jednego miejsca, w którym gracze z uporem maniaka chcą wejść po ''śliskiej'' ścianie stercząc tam nawet po kilka miunt. Panie i Panowie, nie tędy droga... na około trzeba i nie ma, że boli.

20120903235308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TBH wolno Wam idzie levelowanie (80 wbiłem w niedzielę, kilka minut temu znajomy z gildii mnie dogonił), ale to tym lepiej. Może już naprawią mapki dla 55+ nim tam dotrzecie i będą kolejne peany pochwalne. Na razie na co najmniej dwóch mapkach grafika jest na low res (plus jakieś rozmazanie - wychodzi koszmarna pikseloza na high), zbuggowane są eventy oraz skill pointy. Ostatnio nadrabiałem fabułę i na instach fabularnych (na tych 64+) normalną rzeczą są random spawny na twarz gracza albo NPC biegający do lasu za żółtymi mobami. Raz zdarzyła mi się zwiecha skryptu i pomógł restart, a następnie rozwalenie osobiście (!!!) i wręcz (!!!) galeonu. Po prostu świetne. Crashe na kampanii 70+ to przykra norma. Dzisiaj na /map kilka osób płakało, że trigger podczas fabuły im powoduje DC. Zupełnie, jakby tego nikt nie testował wcześniej.

Co do zatoki Wizard''s Fief, to lepszym screenem i pocztówką byłaby latająca forteca ;)

Co do mini-eventu z cyklopem, to mam nadzieję, że poczekaliście na chesta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować