Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie

Dobra,pogralem 10 minut w demko i musze przyznac ze gra pomiata,ale jednak dla mnie jest zbyt latwa:].Narazie odpalilem na 800&600 detale niskie i wszystko chodzi picus glancus tylko mi sie 2 razy zacielo na jakies 3-4 sekundy,w momencie gdy postawilem pierwszy raz noge na ziemi i potem jak szedlem w strone ostatniego A-A no wlasnie...wtedy to juz wogule,monitor mi sie wylaczl i musialem kompa resetowac niewiem czemu:/ a tak piknie chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 47%... a do poduszki włączyłem Szeregowca Ryana :)
Chociaż transfer wynosi 32kb/s... zwykle jeszcze z przodu jest jedynka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem demo i przy instalowaniu resetuje mi sie komp i tak za każdym razem :( czyli chyba sobie nie pogram a wymagania spełniam bo jakoś demo Bioshocka na full łazi w 1204x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem demonstracyjną wersję tej gry 5h czekania ale było warto świetna grafika no i fajne efekty graficzne
dość ciekawie zrobione demko jedyną wadą jest lekkie niedopracowanie chodzi o zoptymilizowanie kodu gry bo tnie się nie miłośernie szczególnie przy skoku ze spadochronu.Podobało mi się również jak bohater upadł na ziemię to się rękoma podpierał.Wstawiam screena z gry zrobionego przeze mnie na wysokich detalach szczegółowość tekstur i średnich szczegółowość modeli.

20070824002152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmieniam zdanie co do poziomu trudnosci.Włączyłem na expercie i nie mogłem przejsc misij:D:D, z godzine sie mordowałem:D:D.Polecam poziom expert mozna sprawdzic swoje umiejetnosci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka, pewnie sobie kupię - w końcu to będzie jedyny drugowojenny FPS (poza Mortyrem 3 oczywiście)... Najbardziej spodobały mi się te ikony, np. headshot albo skoszenie 3 wrogów naraz :)
Tyko trochę to dziwne, że nagle z thompsona mi wyrasta drewniany uchwyt... to bardziej Darkstar One niż MoH :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 09:44, Bluray napisał:

Ja nie wiem, ale mnie podczas skoku gra nadal zachowuje należytą płynność (80FPS) - 1680x1050,
detale na max, w sterach anizo i aa x16


jestes pewny ze 80fps???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:23, Michał Raven napisał:

Rzucę nowymi screenami. Filmy, po wieluuu bitwach (ot, zgodnie z tematyką gry;)) uploadują
się na YT.


na jakiej ty grasz rozdzialce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 09:46, MLODY2K6 napisał:

> Ja nie wiem, ale mnie podczas skoku gra nadal zachowuje należytą płynność (80FPS) - 1680x1050,

> detale na max, w sterach anizo i aa x16

jestes pewny ze 80fps???


Tak, ja bym się nie dziwił, skoro na innym forum u niektórych 7300GT wypadało lepiej od 8600GTS xD

Postaram się zrobić screeny z FPS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:25, Bluray napisał:

Tak, ja bym się nie dziwił, skoro na innym forum u niektórych 7300GT wypadało lepiej od 8600GTS
xD


To 7300GT im odpalało w ogóle?! O cholera, czyli muszę jednak oddać do serwisu kompa, bo coś się z nim niedobrego dzieje i może pogram w demko i w Vegas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 17:44, Michał Raven napisał:

Paaaanowie, pozamiatane. Ta gra wymiata, niszczy, wgniata fotel i robi wszystko, wszystko aby
onieśmielić.

Taaaaa, jeśli nie grałeś w CoD... nawet jedynkę... BiA (o Cod nie wspominając, zwłaszcza czwórce...) jest lepsze...

Dnia 23.08.2007 o 17:44, Michał Raven napisał:

Grafika jest świetna,

Chyba byłaby... gdyby wyszła pół roku przed CoD 2... CoD 3 (o BiA 3 i Call of Duty 4 już nei wspominam) wygląda lepiej.

Dnia 23.08.2007 o 17:44, Michał Raven napisał:

lekko zaryzykowałem ustawiając wszystkie graficzne na maxa,
plus AAx4 i AFx16 włączone w panelu NVidia. Sama roz(g)rywka też. Lądowanie, a potem ostrzeliwanie,
świetnie to wygląda.

Poniżej foty z 1920x1200 wszystko oczywiście na maksa...

Dnia 23.08.2007 o 17:44, Michał Raven napisał:

CoD2: You Are NOTHIN''.

przy CoD 2... Medal jest, jak Godfather (gra) i Mafia... nie ma nawet czego porównywać...

BTW. Zdjęcia zrobione przez użytkownika z forum rage3d.com.
A to co ów człek napisał:
"...it rly looks bad..."
inny:
"the cover system is done well, and the game has a great feel to the weapons, but there is zero atmosphere because the game looks so bad that it just isnt fun. trying to describe what i mean,only thing i can think of to say is that the horrible visuals kill any sense of satisfaction the game might have if u know what i mean. bioshock suddenly looks a lot better after this game."

20070824102335

20070824102727

20070824102815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:50, Scorcho napisał:

Pobrałem demo i przy instalowaniu resetuje mi sie komp i tak za każdym razem :( czyli chyba
sobie nie pogram a wymagania spełniam bo jakoś demo Bioshocka na full łazi w 1204x768.


U mnie też ten problem występuje. Wiem co to powoduje. Zamiast uruchamiać plik MOHAirborneDemo.exe rozpakowujemy go ręcznie za pomocą WinZipa czy innego WinRARa. Po rozpakowaniu nie uruchamiaj pliku AutoRun.exe (bo to on u niektórych powoduje restart komputera) tylko od razu plik Setup.exe.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 10:25, Bluray napisał:

Postaram się zrobić screeny z FPS...


dziwne bo mi fraps pokazuje do 60 klatek tak jak bym mial limit.

tutaj masz linki do moich

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7900&pid=133
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7900&pid=134
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7900&pid=135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować