Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 14:56, konarion napisał:

Zna ktoś już wymagania airborn bo chciałbym wiedzieć czy mi ruszy?

Jasne :)
Minimalne wymagania:

System: Windows XP (SP2), Windows Vista (32-bit)

Procesor: Intel P4 2.8 GHz lub AMD Athlon 2800+ dla Windows XP / Intel P4 3.0 GHz lub AMD Athlon 3800+ dla Windows Vista

RAM: 1 GB dla Windows XP / 1 GB dla Windows Vista

Dysk twardy: 1.5 GB (lub więcej) wolnej przestrzeni

Uwaga: 64-bitowa wersja Windows nie jest obsługiwana

Grafika: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon X1300 Pro, lub lepsza z Shader 3.0
(NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE, 7300GS, 7300GT nie są obsługiwane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja se to w nocy pociągnę ;p bo tera mi się nie chce a wogóle mi może pójdzie na MIN. nie podaję kompa bo mnie wyśmieją ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:17, MLODY2K6 napisał:

Juz jestem w domu. Wlasnie wlaczylem ssanie z ea polska. Idzie 250kb/sek czyli wolno. ale
nic jade and wode wroce bedzie zessane

HAHA. To jest wolno ?! Jak mi pobiera 150 kb/s to się cieszę (neo 1 GB). Tak na marginesie, to zostało mi półtorej godziny xD Ale skończmy już z tym pisaniem ile komu zostało, bo to już się spam z tego robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:48, czarek-2101 napisał:

Radiówka 512mb/s i sub na fileplanet :) I co? Za 5min mnie nie będzie ;] Wrażeniami się podzielę
niedługo :)

Sub to sub. Co innego jak się go nie ma. W każdym bądź razie ja z fileplanet będę miał za godzinkę,czekałem 20 minut. Dziwię się że nikomu nie chce się odczekać w kolejce bo serwery mają bardzo szybkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic.. moim netem pochwalić się nie mogę, więc spróbuję ściągnąć przez noc. Może się uda, bo jak widzę "na liczniku" 11 godzin ściągania to trochę niedobrze mi się robi. Tak więc zobaczę jutro co z tego wyjdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:52, Darkstar181 napisał:

> Radiówka 512mb/s i sub na fileplanet :) I co? Za 5min mnie nie będzie ;] Wrażeniami się
podzielę
> niedługo :)
Sub to sub. Co innego jak się go nie ma. W każdym bądź razie ja z fileplanet będę miał za godzinkę,czekałem
20 minut. Dziwię się że nikomu nie chce się odczekać w kolejce bo serwery mają bardzo szybkie.


Suba nie mam z powodu, że chce szybkie transfery, tylko z powodu gier beta. a Co do dema... gra wymiata. Po prostu nie wiem od czego zacząć. Pierwsze co rzuca się w oczy to grafika. UE 3 robi swoje. Drugie co mi sie baaardzo spodobało to rozrzut broni. Po prostu czuć tego "kopa" który zawsze mi towarzyszy przy CS. Udźwiękowienie też niczego sobie, gdy usłyszałem główny motyw z pierwszego MOHa zakręciła się łezka w oku ;] Warta uwagi jest jeszcze nieliniowość. Po prostu dostajesz sporych rozmiarów mapę i cele. Chyba zaraz anuluję tego BioShocka i zamawiam nowego Medala ;]. Jak dla mnie to będzie jedna z najlepszych 3 gier 2007 roku (zaraz za Crysis''em i COD''em 4, z którymi wiążę ogromne nadzieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Ściągnąłem to to, zainstalowałem, włączam, oglądam intro przed misją, jest okno ładowania i czarny ekran i nic się nie dzieje. Co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem 5 godzin temu w ciągu 57 minut. Musiałem gdzieś pojechać, dopiero godzinę temu się do tego zabrałem. Gierka jest super, 1680x1050, detale na max i 80FPS. Zaraz pokombinuję z wygładzaniem.

Na moim GS znajdziecie screenshoty i filmiki (wkrótce!)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować