Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor Airborne

1010 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2007 o 13:06, KrzysiuWodzu napisał:

pomóżcie... problem z grafiką... gra odpala i chasa, z tym ze zamiast kolorow mam czerwony
ekrkan... tak jak na fotce... geforce go6600... procek intal pentium 2.0... ram 2048... inne
gry chasaja bez zarzutu... a z MoH-A problem.. czy ktos spotkał sie z podobnymi objawami???
z góry dziękuje za pomoc;-)


Z MoH:A zawsze są problemy xD, powiedz czy podczas gry też jest czerwono czy tylko w menu, i czy masz najnowsze sterowniki do tej karty, masz laptopa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka porad dla osób mających problemy techniczne z nowym MOHA (może tacy jeszcze są).

W przypadku problemów z instalacją: 1. Koniecznie włącz przed instalką zaporę systemową!
2. Najpierw "ręcznie" zainstaluj z płyty z grą stery Ageia PhysX

W przypadku problemów z dźwiękiem, zwłaszcza na kartach firmy Creative - X-Fi, w setupie gry ustaw jakość dżwięku na minimalną!

Posiadaczom kart graf. nVidii zalecam zainstalowanie najnowszych sterów z numerkiem 163.71 WHQL (w przypadku Win XP)

Natomiast na uniknięcie resetowania systemu przez płytę z grą w napędzie - nie znalazłem :), a bajki EA o tym, że to wina nie zainstalowanego na full Service Packa 2 można sobie darować.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sterownik 72.71 mam do tej karty (geforce go 6600), tak jest to laptop... tj 1-wsza gra z którą mój sprzęcik szwankuje... np S.T.A.L.K.E.R chasa prawie na full detalach... a z MoH-A tak jak na fotce przy starcie i wczasie gry identytczny rezultat...korcze:-(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę mieć złej karty graficznej, gdyz na opakowaniu z grą są wymienione obsługiwane karty graficzne i moja karta klasyfikuje sie w tych zaleceniach;-)... ale gierka nie chasa tak jak powinna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuszna uwaga z Twojej str. przy instalacji MoH-A też miałem samoczynnego restarta przez płyte... nie wiem co to spowodowało... tak jak powiedziałem wcześniej... jest to poierwsza gierka, z którą mam tego typu problemy
;-( zobaczymy jakie będą efekty po reinstalce... normalnie masakra... wydajesz kase... kupujesz gre... a tu takie niespodzianki....:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 10:05, KrzysiuWodzu napisał:

słuszna uwaga z Twojej str. przy instalacji MoH-A też miałem samoczynnego restarta przez płyte...
nie wiem co to spowodowało...


Właśnie płyta z MoH:A włożona do napędu daje nam samoczynny restart, nie wiedzieć dla czego. Musisz wyłączyć autoodtwarzanie z płyty by drugi ras ta sytuacja się nie powtórzyła.
A co do karty to tak, spełnia ona minimalne wymagania gry, ale nie wiem dlaczego tak się stało jak Tobie. Może to wina Ageii, no ale w sumie co ma Ageia do grafiki xP powiedziałeś, że masz sterowniki 72.71 proponuję zainstalować najnowsze. Jak zainstalujesz najnowsze napisz czy dalej jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwila zainstalowalem, gra sie bardzo fajnie. udalo mi sie wlaczyc antyaliasing(wlaczajac tryb zgodnosci z rainbow six vegas w nhancerze), wiec jest znacznie ladniej w porownaniu do dema. za jakas godzinke wrzuce na forum kilka screenow w wysokiej rozdzielczosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj komp to pentium dual core E2140. directx 9.0c karta grafiki 6600 plyta glowna 945pl neo. sterowniki do grafiki najnowsze. na tej karcie grafiki ruszyla ale na innym kompie zlekka gorszym. ale u mnie nawet nie chce startnac instalacja tylko sie komp wylacza czy to morze byc tez wina windowsa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis sobie pograłem w demo airborne u kolegi ( późno bo późno , ale w koncu po tylu miesiachach czekania :)

Demo mi sie nawet podobało , graełm broniami amerykanskim . Niestety to demko jest bradzo krotkie. Na poziomie łatwym przeszedełmw 30 minut ( musiałem wybarc ten poziom bo nie maieł czasu za wiele)
Grałem na minimalnych , ale tak grało sie świetnie ( garfika fajna nawet na niskich )
Wogole gierka niezła , ael szkoda ze ma tyle bugów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 21:36, trutututu napisał:

mam ta gre jest bardzo fajna ale troche za prosta na najlatwiejszym


A czego sie spodziewaęls na takim poziomkie ?:D No fakt gra sie bardzo szybko na tym poziomie . trzeba spróbowac czegos ambitniejszego np normalny :) Ja jak juz dostane pełna to na pewno zagram an najwyzszym aby jak najdłuzej cieszyc sie gra , Po graniu w demu bardzo sie napalięłma na pełną wersje . szkod tylko zę jak CPP to musimy przytrzymywać prawy przycisk myszy . ogolnie sterownie jest fajne . Coz to tyle relacji z dema , rezta jak kiedys tam bd maial pełną wersje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra się podoba. Jest bardzo dobrze zrobiona, wspaniale wykonana. Na pochwałę zasługuje również idealne odwzorowanie czasów II wojny światowej. Jedynym minusem dla mnie jest brak możliwości przyspieszenia filmu wprowadzającego w daną misję i save tylko w punktach kontrolnych.

Aha, mam jeden problem z tą grą. Jeżeli wiecie, dlaczego tak się robi, to proszę Was o pomoc.

W czasie rozgrywki, przeważnie po pół godziny od odpalenia gierki, w najmniej spodziewanym momencie, MoH:A zacina się i albo resetuje się komp, albo rozpoczyna się "zrzucanie pamięci fizycznej". Instalowałem grę trzy razy... Zawsze to samo. Odinstalowałem nawet wszystko, co zaśmiecało mi kompa - ale problem jest dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2007 o 12:41, wasik.klin napisał:

W czasie rozgrywki, przeważnie po pół godziny od odpalenia gierki, w najmniej spodziewanym
momencie, MoH:A zacina się i albo resetuje się komp, albo rozpoczyna się "zrzucanie pamięci
fizycznej". Instalowałem grę trzy razy... Zawsze to samo. Odinstalowałem nawet wszystko, co
zaśmiecało mi kompa - ale problem jest dalej.

Prawdopodobnie masz za mało RAM''u lub też masz za dużo uruchomionych programów w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 13:32, gitarka napisał:


> W czasie rozgrywki, przeważnie po pół godziny od odpalenia gierki, w najmniej spodziewanym

> momencie, MoH:A zacina się i albo resetuje się komp, albo rozpoczyna się "zrzucanie pamięci

> fizycznej". Instalowałem grę trzy razy... Zawsze to samo. Odinstalowałem nawet wszystko,
co
> zaśmiecało mi kompa - ale problem jest dalej.
Prawdopodobnie masz za mało RAM''u lub też masz za dużo uruchomionych programów w tle.



RAM''u mam dwie kostki 1 gb i 256 mb. Więc to odpada. Z programami w tle też może się nie zgadzać, ponieważ wszystko jest powyłączane - komunikatory, internet itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie ustawić anti aliasing i filtrowanie anizotropiczne w MOHA nie musicie mieć zainstalowanego n Hancer''a. Wystarczy tryb zgodności z Rainbow 6 Vegas w sterownikach nVidii. Jak to zrobić (pewnie wszyscy wiedzą, ale dla przypomnienia :P

Zmieniamy nazwę pliku MOHA w katalogu UnrealEngine3/Binaries na R6Vegas_Game.exe.
Odnajdujemy w panelu sterowania nVidii plik o tej nazwie i ustawiamy rządane wartości aa i af.
Pamiętajcie o utworzeniu nowego skrótu na pulpit po dokonaniu zmian !

Wszystko działa pięknie. jedyny warunek brak Rainbow 6 Vegas na twardzielu.

Co do problemów z dźwiękiem na kartach X-Fi to wina sterowników pod win xp. Posiadacze Visty mają już nowe stery z 4 października poprawiające działanie gier na silniczku Unreal 3.0. Niestety użytkownicy xp zostali olani przez Panów z Creativa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wyjaśni, dlaczego w wersji EU / PL nie ma ANI JEDNEJ SWASTY? W wersji hamerykańskiej jest. O ile pamiętam, MoH zawsze dążył do trzymania się jako takich realiów historycznych... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz dzis jescze raz rozegralem sobie misje w demku no i coz niesty NIE IDZIE wszędzie wyladowac . probowałem sobie wylądowac po za murem miasta i pojawial sie w locie niewidzilan sciana . szkoda . Poziomy trudnosci sa abrdzo zroznicowane jak dla mnie łatwy i norlamny bardz sie roznia . Bradzo fajnie jest zrobiona walka wrecz za pomoca grantów oraz te skoki zdecydowanei najlepsze co moze byc i nóż SS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować