Zaloguj się, aby obserwować  
Skazeusz

Gothic 2 - forumowa gra RPG

3525 postów w tym temacie

Ludzie, Lamb3rt kręci!!! Ani mi ani Sebacom nic nie powiedział ze coś robi :/ A mieliśmy trzej być MG! My mu podaliśmy pomysły a on nas wykiwał :/ o ile wogóle coś zrobił ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 19:45, FireSniper napisał:

Ludzie, Lamb3rt kręci!!! Ani mi ani Sebacom nic nie powiedział ze coś robi :/ A mieliśmy trzej
być MG! My mu podaliśmy pomysły a on nas wykiwał :/ o ile wogóle coś zrobił ;]


O co ci chodzi? Chodź na GG, bo to ty coś kręcisz! MIałeś porobić opisy bogów i co? Czekam już tydzień! Jutro jestem na GG od 16. Masz być obowiązkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 21:50, Lamb3rt napisał:

> Ludzie, Lamb3rt kręci!!! Ani mi ani Sebacom nic nie powiedział ze coś robi :/ A mieliśmy
trzej
> być MG! My mu podaliśmy pomysły a on nas wykiwał :/ o ile wogóle coś zrobił ;]

O co ci chodzi? Chodź na GG, bo to ty coś kręcisz! MIałeś porobić opisy bogów i co? Czekam
już tydzień! Jutro jestem na GG od 16. Masz być obowiązkowo!

Sebacom mi świadkiem, sam z nim gadałem - wogóle cie na gg nie było!!! Ja prawi cały czas jestem dostępny (czasem tylko niewidzoczny)! no ale ok, bede jutro o 16:00 na gg! napisze do Sebacom''a i zrobimy konfe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno. My czekać nie możemy. Zgłóś się jak będziesz, ale my rozpoczynamy bez ciebie.

PS Premiera,opóźniona prez maciekstara, odbędzie sie 20 czerwca. Nic nie robiliśmy przez dwa dni czekając na odpowiedź maciekstara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 17:30, Crazy frogus napisał:

Chodzi Ci o 20 czerwca 2007 rok?;/ Bo tak to świetnie ustaliłeś, że wszyscy czekamy.


Wiem, że głupio to wypada, ale to naprawdę ciężka robota. Mieliśmy nawet chwilową załamkę, że nic się nie uda.
Jedyne co mogę powiedzieć, to skromne przepraszam(a raczej przepraszamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się kłócić na forum,zamiast tego spkojnie pogadajcie na gg, bo tu się robi istna komedia( i to czeska, nikt nie wie o co chodzi)

Swoją drogą to chyba nic z tej gry nie będzie. Takie gry fabularne to się zwykle robi we własnym gronie, a nie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz jestem, sorry ale nie było mnie 4 dni, nie miałem dostępu do neta.
Na gg i tak nie miał bym czasu byc więc mozecie mi projekt przesłać na maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 20:24, maciekstaar napisał:

Dobra juz jestem, sorry ale nie było mnie 4 dni, nie miałem dostępu do neta.
Na gg i tak nie miał bym czasu byc więc mozecie mi projekt przesłać na maila???



Ok, ale podaj nam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 20:46, maciekstaar napisał:

maciekstaar@tlen.pl
Pozdrawiam.


Ok, poszło. Przyjemnego czytania. Sorry, że tak mało, ale nei chce mi się teraz rozpisywać. Zainstaluje sobie GG to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK tylko czemu jak sie zalogowałem na tej stronie to jeszcze nie ma mojego konta.
Nie przeczytałem jeszcze wszystkiego ale wygląda na porządna robote, gratulacje moje poparcie juz macie.
I nie żebym sie wywyzszał ale (wiem że to głupio brzmi)moglibyscie gdzieś dać że pomysłodawcą był maciekstaar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 18:54, maciekstaar napisał:

Wszystko OK tylko czemu jak sie zalogowałem na tej stronie to jeszcze nie ma mojego konta.
Nie przeczytałem jeszcze wszystkiego ale wygląda na porządna robote, gratulacje moje poparcie
juz macie.
I nie żebym sie wywyzszał ale (wiem że to głupio brzmi)moglibyscie gdzieś dać że pomysłodawcą
był maciekstaar.

ej, maciekstaar jakiś moderator musi ci aktywować konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 19:06, maciekstaar napisał:

Jeju wiem ze offtop i tak dalej przepraszam...............

FireSniper degrad do obywatela, rany musiałes sobie u TYHE przeskrobać.

byłem przodownkiem to dostałem degrad od RobeN''a ;] później jeszcze dostałem degrada od TYHE i z robotnika byłem obywatelem =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować