Zaloguj się, aby obserwować  
Skazeusz

Gothic 2 - forumowa gra RPG

3525 postów w tym temacie

Dostawa do magów ognia dostarczona. Dostałam od Pyrokara zwój przywołania demona w nagrodę. Dziwnie się na mnie patrzył, chyba dlatego, że trochę przesadziłam w karczmie. Prześpię się w klasztorze, a już jutro rano będę gotowa, aby dalej ci służyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za da posty.

Przykro mi Khartosie, ale otrzymałem zadanie od Lorda Hagena które wymaga odemnie wyjechania do Górniczej Doliny na 14 dni i nocy licząc od jutrzejszejgo ranka( Na obóz jadę).Tak więc nie będe mógł wykonać w tym czasie zadań zleconych przez Ciebie, aż do mojego powrotu.Jeśli będziesz pragnął poznac szczeguły zadania zdam Ci raport po powrocie( Jeśli powróce żywy).Oczywiście nie wymagam od Ciebie zapłaty za to zadanie.
Bądźcie pozdrowieni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>do Maciekstaar<

Chociaż jesteś paladynem a ja najemnikiem, to i tak życzę ci byś wrócił cały z obleganej przez orków Górniczej Dolinie. Czy mogę liczyć na to, że usłyszę od ciebie, jak tam wygląda sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khartosie! Czy mogę dotrzymać towarzystwa dzielnemu rycerzowi maciekstarrowi w tej niebezpiecznej wyprawie do Górniczej Doliny? Wreszcie mógłbym się wybrać do tego splugawionego miejsca i wspomóc w wierze paladynów tam stacjonujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 18:47, Magwisienka napisał:

>do Maciekstaar<

Chociaż jesteś paladynem a ja najemnikiem, to i tak życzę ci byś wrócił cały z obleganej przez
orków Górniczej Dolinie. Czy mogę liczyć na to, że usłyszę od ciebie, jak tam wygląda sytuacja?


A kto powiedział że najemnik i paladyn muszą byc wrogami?Usłyszysz to czego bedziesz sie chciała dowiedzieć

>do Budyna< Byłbym zaszczycony gdybyśmy mogli razem udac się do twierdzy w GD, ale muszę Cię poinformować że niestety tam nasze drogi będą musiały się rozejść.Mam nadzieje że w przyszłości będe miał mozliwość bliższej współpracy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za nim zagram( bo mój apel pewnie i tak wszyscy zlekceważą, i powiedzą bym jeszcze spadał,skoro mi się nie podoba) muszę wygłosić swoje oficjalne stanowisko co do zasad gry.

1.Nie wiem jak można bylo wcielić w życie taki idiotyczny pomysł jak 4,dodatkowy bóg Khartos. Toż to niemal zbeszczeszczenie fabuły gry! Nie można było wybrać takiego z gry,np. Adanosa?
2. Następny dziwny pomysł. Jak można było wymyśleć że ten bóg daje zadania w grze? Widać nie istnieje coś jak straż miejska, nie ma burmistrza miasta,tylko wszyscy w kółko zasuwają do tego Khartosa. Normalnie parodia.Zapewne kolejki ustawiają się od samych bram miasta,skoro nikt inny nie może dawać zadań.

" Kapitanie, a nie można po prostu poprosić paru tych nowych przybyszów,by pomogli nam eskortować żywność do Górniczej Doliny?
"Nie żołnierzu, jedynie wielki Khartos może im zlecić to zadanie.Jam niegodzien jest by im to zadanie zlecić samemu."
Nie można było po prostu zrobić tak,że mistrz gry wciela się w jakąkolwiek postać( Dowódca straży,kupiec z problemami) i wtedy normalnie poprosić o pomoc takiego gracza?

3. "Opiekun wojowników i Paladynów" A co, jeśłi ktoś chce grać magiem? Bezrobocie, bo jaśnie ośiwecony Khartos nie jest opiekunem magów?

To tyle.Sugerował bym chociaż zmianę nazwy Boga na jednego z gry,albo w ogóle żeby Mistrz gry wcielał się po prostu w postacie które zlecają zadania.Nie muszą mieć imion(co by ich nie wymyślać), wystarczy że się napisze że kupiec,strażnik prosi o pomoc. Albo skorzystać z imion w grze. To tyle z mojej strony.Masm nadzieję że mistrz gry przeczyta,i w prowadzi chociaż małe zmiany.Jeśłi nie, trudno,zagram i bez tego.Ale nie powiem, fabuła według mnie kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Dopiero sie uczymy. O ile dobrze sie orientuje to dopiero pierwsza taka gra na tym forum. Ale dzięki za sugestie. Mimo twoich porad mi sie wydaje, że tak jak jest teraz jest lepiej. No ale kończmy już tą duskusję i wracajmy do cudownego świta Gothic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 19:11, Darkstar181 napisał:

Za nim zagram( bo mój apel pewnie i tak wszyscy zlekceważą, i powiedzą bym jeszcze spadał,skoro
mi się nie podoba) muszę wygłosić swoje oficjalne stanowisko co do zasad gry.

1.Nie wiem jak można bylo wcielić w życie taki idiotyczny pomysł jak 4,dodatkowy bóg Khartos.
Toż to niemal zbeszczeszczenie fabuły gry! Nie można było wybrać takiego z gry,np. Adanosa?
2. Następny dziwny pomysł. Jak można było wymyśleć że ten bóg daje zadania w grze? Widać nie
istnieje coś jak straż miejska, nie ma burmistrza miasta,tylko wszyscy w kółko zasuwają do
tego Khartosa. Normalnie parodia.Zapewne kolejki ustawiają się od samych bram miasta,skoro
nikt inny nie może dawać zadań.

" Kapitanie, a nie można po prostu poprosić paru tych nowych przybyszów,by pomogli nam eskortować
żywność do Górniczej Doliny?
"Nie żołnierzu, jedynie wielki Khartos może im zlecić to zadanie.Jam niegodzien jest by im
to zadanie zlecić samemu."
Nie można było po prostu zrobić tak,że mistrz gry wciela się w jakąkolwiek postać( Dowódca
straży,kupiec z problemami) i wtedy normalnie poprosić o pomoc takiego gracza?

3. "Opiekun wojowników i Paladynów" A co, jeśłi ktoś chce grać magiem? Bezrobocie, bo jaśnie
ośiwecony Khartos nie jest opiekunem magów?

To tyle.Sugerował bym chociaż zmianę nazwy Boga na jednego z gry,albo w ogóle żeby Mistrz gry
wcielał się po prostu w postacie które zlecają zadania.Nie muszą mieć imion(co by ich nie wymyślać),
wystarczy że się napisze że kupiec,strażnik prosi o pomoc. Albo skorzystać z imion w grze.
To tyle z mojej strony.Masm nadzieję że mistrz gry przeczyta,i w prowadzi chociaż małe zmiany.Jeśłi
nie, trudno,zagram i bez tego.Ale nie powiem, fabuła według mnie kiepska.

Warto przypiąć. Lepiej gdyby to był Innos, a zadania to taka rzadkość. Tak naprawdę bohater sam sobie przemierza ten świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się ze się rozumiemy.Naprawdę nie chce psuć zabawy,bo to jedyna taka gra o Gothicu, i nie chce by sprojekt upadł(swoją drogą, jest nas na razie 5 osób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 19:30, Darkstar181 napisał:

Cieszę się ze się rozumiemy.Naprawdę nie chce psuć zabawy,bo to jedyna taka gra o Gothicu,
i nie chce by sprojekt upadł(swoją drogą, jest nas na razie 5 osób)

Cieszę się, że zajrzałem w temat i jakoś udało się jeszcze pomysł podchwycić. Teraz będzie się działo, więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 19:30, Darkstar181 napisał:

Cieszę się ze się rozumiemy.Naprawdę nie chce psuć zabawy,bo to jedyna taka gra o Gothicu,
i nie chce by sprojekt upadł(swoją drogą, jest nas na razie 5 osób)


I wystarczy. Jak będzie nas za dużo to sie w końcu pogubimy (ale do 10 by mogło dobić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 19:37, Darkstar181 napisał:

Dobra,ja na razie spadam wymyśleć jakąś dobrą historię mojej postaci.Wrócę...

Ale mógł byś to powiedzieć w innej formie, np. "Muszę sie iść przespać, przedstawię się gdy wypocznę" Utrzymajmy klimat! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 19:55, Magwisienka napisał:

> Dobra,ja na razie spadam wymyśleć jakąś dobrą historię mojej postaci.Wrócę...
Ale mógł byś to powiedzieć w innej formie, np. "Muszę sie iść przespać, przedstawię się gdy
wypocznę" Utrzymajmy klimat! :D

ALe ja jeszcze nie uczestnicze w grze przecież:) Takie posty to ja bede pisać gdy już usłyszycie o kolejnym wedrowcze który przybył d Khorynis.A, co moje krytykujące posty też miałem pisać w stylu" zaprawde powiadam wam, pomysły o wielkiego mistrza gry są niestosowne do gry" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 20:00, Darkstar181 napisał:

> > Dobra,ja na razie spadam wymyśleć jakąś dobrą historię mojej postaci.Wrócę...
> Ale mógł byś to powiedzieć w innej formie, np. "Muszę sie iść przespać, przedstawię się
gdy
> wypocznę" Utrzymajmy klimat! :D
ALe ja jeszcze nie uczestnicze w grze przecież:) Takie posty to ja bede pisać gdy już usłyszycie
o kolejnym wedrowcze który przybył d Khorynis.A, co moje krytykujące posty też miałem pisać
w stylu" zaprawde powiadam wam, pomysły o wielkiego mistrza gry są niestosowne do gry" ?

O rany! Zupełnie mnie nie rozumiesz, przyszedłeś i mieszasz. Przeczytaj posty na poprzedniej stronie, od początku tej gry (nie jest wcale taka długa) i wczuj się w klimat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 20:03, Moras1990 napisał:

Sorki ze przeszkadzam w grze:) Ale jak w to grać, bo moze bym się zapisał =))

Przeczytaj posty na poprzedniej stronie, jeden z nich sie wyróżnia bo jest bardzo dlugi. Tam mistrz gry wszystko dosyc dokładnie wyjaśnia. Miłej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 20:05, Magwisienka napisał:

> Sorki ze przeszkadzam w grze:) Ale jak w to grać, bo moze bym się zapisał =))
Przeczytaj posty na poprzedniej stronie, jeden z nich sie wyróżnia bo jest bardzo dlugi. Tam
mistrz gry wszystko dosyc dokładnie wyjaśnia. Miłej gry :D

PS. Mistrzem gry jest SD4HJ
PS. 2. sorka za 3 posty pod rząd ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Moraś, pochodze z małej wioski nieopodal Khorinis. Ostatniej nocy wróciłem do domu pijany doszło do przepychanki z moim ojcem. A ze jestem wojownikiem jedno moje uderzenie powaliło go na ziemie. Od tamtej pory nie wstał. Prosze Cię Khartosie o przebaczenie mojego grzeczhu i o blogosławieństo dla mnie i mojej rodziny. Niestetyy do domu nie moge wrócic bo cały czas widzę twarz ojca gdy umierał. Prosiłbym o jkaieś zlecenie mi zadania żebym sie czymś zajał i choć na chwilę przestał myśleć o tym strasznym czynie który zem popełnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morasie, czy mogę cie prosic o pewną przysługe? Jestem w klasztorze magów ognia i jestem bardzo zmęczona. Czy móglbyś odebrać od Ciphera przesyłkę dla mnie? Dam ci za to 200 sztuk złota. Zrobisz to dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować