Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rovio szykuje Angry Birds: Star Wars - czujecie moc... pieniędzy, które zarobią Finowie?

22 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Rovio i Lucasfilm łączą swe siły by dostarczyć graczom miks dwóch potężnych popkulturowych marek i przy okazji zarobić kolosalne pieniądze. Mamy już pierwszy pierwszy teaser tego cross-overa o nazwie Angry Birds: Star Wars!

Przeczytaj cały tekst "Rovio szykuje Angry Birds: Star Wars - czujecie moc... pieniędzy, które zarobią Finowie?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże widzisz i nie grzmisz... Profanacja marki SW. Pomyśleć, że tak wspaniała niegdyś marka musi być powoli zabijana przez takie debilne pomysły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 19:16, Hulk131 napisał:

Boże widzisz i nie grzmisz... Profanacja marki SW. Pomyśleć, że tak wspaniała niegdyś
marka musi być powoli zabijana przez takie debilne pomysły :/


George Lucas to była jedna wielka profanacja marki SW...
Facet powinien sobie dać siana po oryginalnej trylogii, oddać prawa do marki kreatywnym i zdolnym twórcom i bić profity [bogu dzięki sfera komiksów i książek coś uskrobała ze żłoba papcia Georgea]...
Twory pokroju nowej trylogii czy wojen klonów pominę milczeniem...

A kolejne ptasiory - przebolałem wojny klonów to i AB przeboleje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wykorzystanie licencji dla swoich interesów. Tylko tak to mogę nazwać. Lucas Arts sprzedaje na lewo i prawo swoje licencję, więc się nie dziwie. Teraz pieniądz może wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 19:24, Pietro87 napisał:

George Lucas to była jedna wielka profanacja marki SW...

Dokładnie. Lucasa nie obchodzi, co się stanie z uniwersum SW i czy nisko upadnie. W końcu to on wynalazł merchandising na tak wielką skalę, na którym współcześnie inni się wzorują. Do tego dochodzą liczne niesławne procesy o prawa autorskie, które Lucas wytaczał różnym firmom (jak np. zastrzeżenie słowa "droid").

A co do fenomenu Angry Birds - w ogóle mnie to nie kręci, podobnie jak np. fenomen Minecrafta. Zbyt wiele hałasu o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupota ludzka nie zna granic, ale skoro Lucas poczuł grubą kasę, to musi się nahapać. Ciekawe co będzie następne? Sims StarWars, bp w tych czasach już nic mnie nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się pomysł podoba. Nie należy traktować tego jako gry o SW, tylko kolejna część AB powiązana z SW i gładko wejdzie tym, co lubią ptakami postrzelać : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się skuszę. Nie traktujmy SW jak świętość, ta marka już bardzo długo była na marketingowym dnie. Nowe Angry Birdsy dalej będą dobre, a że dostanę za darmo... cóż, wstyd by było nie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2012 o 19:55, Arcling napisał:

A co do fenomenu Angry Birds - w ogóle mnie to nie kręci, podobnie jak np. fenomen Minecrafta.
Zbyt wiele hałasu o nic.



A tu powiem ci, że pomysł na gierkę iście banalny sprawdził się w 100% jak dla mnie.
Podobnie równie "sławny" omnom i Cut The Rope.
Takie gierki na smartfonie to naprawdę fajna rzecz, spędziłem przy tych produkcjach sporo czasu.
Plusem jest to, że to są darmówki [przynajmniej ja jako posiadacz samsunga z androidem mam je za friko w sklepie google]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 19:23, mati285 napisał:

Powoli zabijana? Ta marka już dawno umarła, a takie cuda jak to czy tańce z Hanem Solo
to już tylko profanacja zwłok.

Bez przesady. Niektóre pozycje książkowe trzymają poziom. To wszystko to tylko extended universe, więc można przeboleć, ale Angry Birds ???!!!

PS. Też uważam, że DLC to zuooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Datę premiery gry ustalono na 8 listopada. Ile będzie kosztować Angry Birds: Space? Czy tej produkcji będzie bliżej do klasycznych odsłon serii czy też do Angry Birds Space?"

Coś tytuły się ten tego teges...

Szkoda, że moja ulubiona marka, tak bardzo rozmienia się na drobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 08:14, Daerdin napisał:

Szkoda, że moja ulubiona marka, tak bardzo rozmienia się na drobne...

Oj tam, nie martw się, Angry Birds nadal mocno się trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować