Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Utrata rangi Badass w Borderlands 2 nie ma związku z DLC

11 postów w tym temacie

Ta gra ogólnie ma ze sobą jakiś problem. Najpierw działała bez zająknięcia, a jak wywaliłem i potem przywróciłem z kopii zapasowej to wywala się na filmach wprowadzających. Próbowałem wszystkiego, czytałem porady i jajco. Jedno dobre, że nie mam problemu ze stratą rangi, bo nie mogę tej gry uruchomić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 21:01, BlindObserver napisał:

Ta gra ogólnie ma ze sobą jakiś problem. Najpierw działała bez zająknięcia, a jak wywaliłem
i potem przywróciłem z kopii zapasowej to wywala się na filmach wprowadzających. Próbowałem
wszystkiego, czytałem porady i jajco. Jedno dobre, że nie mam problemu ze stratą rangi,
bo nie mogę tej gry uruchomić :D

To się nazywa prawdziwy optymizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem back-up save''ów, bo formatowałem kompa, a po zainstalowaniu gry z powrotem nie mogłem ich zmusić do działania (nie wykrywało mi ich, nawet jeśli zrobiłem nowe i nadpisałem je starymi), dopiero za którymś razem udało mi się odzyskać postać, ale Badass Rank przepadł. Eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam chyba jakąś wyjątkową wersję bo jedyny mankament jaki napsuł mi krwi to instalacja -częściowo z płyty, częściowo ze steam''a by za chwile znów powróciło do płytki. Z zapisami również nie odczułem problemu -po ponownym zainstalowaniu gry wciąż działaja i wciąż są wykrywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm grałem i nic nie zauważyłem - aczkolwiek faktycznie celność Gaige była jakaś... dziwna - być może też mi rangę skasowało. Cóż: wrócę z pracy to sprawdzę i jak coś będe pisał do GB w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 09:21, Dzibrill napisał:

Oczywiście, że nie ma nic wspólnego z DLC, bo to wina patcha, który wyszedł dzień wcześniej
- przynajmniej na konsolach.

Jest już Patch? Wstrzymywałem się z kupnem w oczekiwaniu na niego, ale po takich rewelacjach chyba poczekam na następny;)

BTW Do posiadaczy DLC: Jak się spisuje ta nowa klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 15:53, zadymek napisał:

BTW Do posiadaczy DLC: Jak się spisuje ta nowa klasa?

Dobrze. Powiedziałbym nawet, że za dobrze. Na wczesnych levelach Deathtrap kosi wszystko, można oszczędzać amunicję i się przyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 09:39, Pajonk78 napisał:

Hmmm grałem i nic nie zauważyłem - aczkolwiek faktycznie celność Gaige była jakaś...
dziwna - być może też mi rangę skasowało. Cóż: wrócę z pracy to sprawdzę i jak coś będe
pisał do GB w tej sprawie.

jeżeli inwestujesz w drzewko ordered chaos to nic dziwnego to drzewko to ruletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować