Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Brothers in Arms

134 postów w tym temacie

Szlak by chciałem sobie pograć przez multi w 30 a tu nic:-/ Zalogowało mnie poprawnie CD-Key wpisałem poprawnie, ale nie znajduje mi żadnych serwerów czyżby nigd w to nie grał a jak nawet nie to przecież były by jakieś serwery publiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Akurat w BiA przez neta nie próbowałem grać, ale jak kiedyś chciałem zagrać w Xpand Rally Xtreme to też żadnych serwerów nie było, po prostu pustka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 17:28, cd-wiedzimin napisał:

kolejna części będzie niezła będzie można 3 drużnami dowodzici szkoda tylko że dopier w listopadzie


by ich szlag !! Miało być w wakcje :/

Co do gry jest super , i jedno poweim nie grajcie w to jak nie amcie za soba gier typu MoH , CoD , H&D Deluxe , czy innych strzelanin wojennych . Dal początkujaćego gracza ta gra bd nie do przejscia .

Taka rada

A dodatki sa super :!

Wady :

Zdziwiło mnie że snajperka jest az tak celna , a celownik sie prawie nie rusza , w inncyh broniach celowanik to hohhoh :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja napoczątku niemogłem sie przyzwyczaić do tego celownika który ciągle sie ruszał...bez skutecznie szukałem klawisza który zatrzymuje ruszanie sie celownika...no i nie znalazłem ;/ ale gra bardzo fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 23.05.2007 o 17:26, Noxbi napisał:

Oj, tak... Ja zatkałem się się przy kilku misjach. Najwięcej problemu miałem z rozdziałem Buying
the Farm, przez błąd w grze wrogowie mnożyli się bez przerwy, tylko dlatego, że do celu przychodziłem
ze złej strony (albo coś ominąłem, nie wiem - w każdym razie powtarzałem całą misję od nowa)...
;/ Reszta plansz przeszedłem dość szybko, a ostatnia plansza naprawdę była trudna - zostałem
sam na placu boju, ale kiedy gierkę ukończyłem satysfakcję miałem ogromną. ;)
Moją ulubiona misja była podczas obrony kościoła, kiedy na początku strzelaliśmy do nadbiegających
Niemców z karabinu snajperskiego. Bardzo lubię w grach tego typu momenty. ;)

Dnia 23.05.2007 o 17:26, Noxbi napisał:

Hmmm... Ostatnio też nic ciekawego w sklepach nie widziałem (no może poza Jade Empire), ale
za niedługo premiera Wiedźmina, Two Worlds i Overlord, bardzo ciekawie się zapowiadają, a dwa
pierwsze tworzone są w naszym, pięknym kraju. :)

Jeśli chodzi o rozdział Buying the Farm to rzeczywiście przeciwnicy mnożyli się w nim jak króliki, tak że co chwila magazynki trzeba było zmieniać. A wszystko na dodatek pod ciężkim ostrzałem dział czołgowych, sprytnie ukrytych pod osłoną zabudowań. Bardzo realistycznie i na wysokim poziomie zbudowana misja, trzeba było podejmować błyskawiczne decyzje aby ją zaliczyć. Podejście do stanowisk niemieckich, o ile sobie dobrze przypominam, było tylko jedno (początek przy trafionym shermanie i dalej droga po prawej stronie), tak że chyba innego wyboru nie było, Lokacja z obroną kościoła też moim zdaniem zręcznie pomyślana i w przypadku „zdejmowania” kolejnych celów z karabinka snajperskiego odwzorowanie bez zarzutu (jak z podręcznika strzelca wyborowego – „one shot, one down”). Broń strzelecka też zachowywała się tak, jak powinna, w przeciwieństwie do drugiej części gdzie diametralnie się to zmieniło (na niekorzyść). W przypadku ostatniej misji spore problemy miałem ze znalezieniem odpowiednich miejsc osłonowych, najprawdopodobniej przez jakiś błąd w programie niektóre wały ziemne (narożniki) nie stanowiły przeszkody dla ognia ostrzeliwujących się wrogów (ogień na wprost przez wał, ostrzału z boku nie było). Wyglądało to dość komicznie, bo pociski niemieckie trafiały, a gdy ja próbowałem strzelać widoczne były ślady trafienia w przeszkodę (można było odnieść wrażenie, że jest się pod ogniem „balistycznym” – trafienia „z góry”).
Oczywiście na rodzimego Wiedźmina też, jak chyba większość, czekam, lecz nie ukrywam że z pewnymi obawami. Trochę mnie niepokoi zapowiadany sposób sterowania grą. Jestem już tak przyzwyczajony do klasycznej kombinacji W-S-A-D + mysz, że jeśli sterowanie ma być rzeczywiście ograniczone wyłącznie do klikania myszą no to jak dla mnie będzie zbyt daleko idącym uproszczeniem. I chyba nie ma co liczyć na opcjonalną możliwość klasycznego sterowania w grze. No cóż, ale to i tak dopiero za ponad trzy miesiące. Zanosi się na dłuższy „sezon ogórkowy”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre przeszłem w 4 dni :) na normalnym , a potem odbnlokowyywałem dodatki na trudnym . Gra jest fajan ale ma niestety kilka wad , to flankowanie wroga po pewnym czasei sie nudzi i nie jest aż tak fajne jak na pocątku .
Jednakze do gry na pewno bd wraCAŁ :)

Daję 8 / 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba :) Graliście na najtrudnieszym poziomie? Ja przeszedłem i powiem wam że to ja rozumiem, tzn trzeba było się troche pomęczyć na tym poziomie a nie jak w CoD. Ale wtedy widać najgorszą dla mnie wade tej gry, wrogowie maja WH że tak powiem :D skubańcy strzelają do mnie jeszcze zanim sie wychylę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kilku pytało oto i bez skutku. Nie chce spamować, ale chce wiedzieć dlaczego nikt nie gra w BiA na multi?? Już pięć dni patrzyłem i co dzień pustka, dlaczego? Czyżby teraz na multi nikt nie ma czasu a na single''a ma?? Czy dopiero w wakacje będziecie na multi grać?? Czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O BiA:p Super gierka:D Ma kozacki klimat:D
Najbardziej mi sie podoba jak mozna juz rozdawac rozkazy czlogom, one wala w niemcow a im odpadaja nogi:P Niby nic a w zadnej wojennej strzelance czegos takiego nie bylo, zawsze bezkrwawa wojna a tutaj lataja rece i nogi:P
Na dodatek grafika jest super, odglosy broni, okrzki:D Cudenko gra:D Chociaz jest troche za bardzo trudna i te nieszczesne strzelanie, wale niemcowi w glowe a on dalej biega:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale gierka nie jest trudna ja swoim daje, żeby przygniatali wroga ja się czaje od boku i wszystkich koszę z Tomiego:D To jest moja taktyka, a na trudnym też grało się fajno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 18:35, Carl92 napisał:

Wcale gierka nie jest trudna ja swoim daje, żeby przygniatali wroga ja się czaje od boku i
wszystkich koszę z Tomiego:D To jest moja taktyka, a na trudnym też grało się fajno.

Mi sie podobaja dodatki:D Fajne fotki:D

Co do trudnosci to przez pol gry szlo mi latiutko, potem przy jakims takim moscie nie moglem sobie poradzic;/ Musze kosic niemcow ze snajperki zeby moi ludzie mogli isc dalej;/ to jest trudne zadanie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam trudno jak ma się refleks to pójdzie banalnie według mnie strzelanie ze snajpy jest najłatwiejsze celownik się nie rusza. Mini spoiler::) Przed ostatnia misja jest taka że trzeba cały czas ze snajpy wroga ściągać misja na kościele się dzieje. Bardzo prosta była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą część gry dostałem razem z kartą graficzną. Pograłem, gierka mi się spodobała. Niestety gdzieś zgubiłem płytę.
Ostatnio postanowiłem ją sobie przypomnieć, więc kupiłem edycję z KK od Cenegi. Wybrałem wersję PL z lektorem, ponieważ ów lektor wcześniej był "słyszany" w... "Kompanii Braci" - serialu. Dzięki temu zabiegowi czuć klimat serialu, oczywiście żołnierze są inni, ale sam klimat został zachowany.
Trochę denerwuje pewien brak liniowości, praktycznie zawsze drużyna ma związań przeciwnika ogniem a gracz ma okrążyć wroga z góry ustaloną drogą i wykończyć.
Pomimo dwóch lat od premiery gry grafika nadal jest na wysokim poziomie, co się chwali, żołnierze niemieccy może i z rysów twarzy są podobni, ale w końcu trzeba do nich strzelać, a nie na nich patrzeć ;-)
Ogólnie rzecz biorąc gra bardzo fajna, z niecierpliwością czekam na premierę następnych części w KK - dzięki temu będę miał serię w jednolitych pudełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w KK Brothers in Arms. I tu jest bardzo duży problem : posiadam laptopa Acer 9423WSMi (c2d 1,66 , 128 geforce 7300 go , 1 gb RAMu , Windows Vista) , i po próbie uruchomienia gry pojawia się to logo KK z Piotrem Fronczewskim podkładającym głos , a potem znika... I nic się nie dzieje , gra się nie uruchamia! Co rbić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:29, Woko11 napisał:

Hmmmm, czy na pudełku nie jest napisane, że może nie działać z laptopami?


Nie , nie ma , ale i tak większość gier , na których ta informacja była działało bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 15:22, deput666 napisał:

i po próbie uruchomienia gry
pojawia się to logo KK z Piotrem Fronczewskim podkładającym głos , a potem znika... I nic się
nie dzieje , gra się nie uruchamia! Co rbić ?

Spróbuj zrobić tak jak napisał Woko, jeśli to nie pomoże sprawdź czy nie ma w sieci odpowiedniego patcha (podobno jest już 1.10 - a ja pamiętam jak grałem na 1.02 :P), na takie problemy z grami na Viscie często pomagają najnowsze patche.

Dnia 14.06.2007 o 15:22, deput666 napisał:

Nie , nie ma , ale i tak większość gier , na których ta informacja była działało bez problemu.

Ja na pudełku mam napisane, że nie obsługuje wersji GeForce''ów 5 i 6 przeznaczonych do laptopów, na twojej powinien już działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:15, Woko11 napisał:

Próbowałeś reinstalować? Masz najnowsze sterowniki i DirectX 9.0c ?


Reinstal był. Mam sterowniki i dx 9.0c. i Pupcia. Nie działa. Próba instalacji w innej wersji językowej tez nic nie dała. Notabene ,powinno sie powiesić Cenegę za przyrodzenie do mostu za to , że nie dali tej informacji i laptopach na pudełku. jeszcze pokombinnuję i poszukam łatek. Dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować