Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2014 o 15:22, zerohunter napisał:

DLC z mapami do BF4, czy dlc do BF3?


Któregoś razu na angielskim battlelogu było, że EA/Dice w ramach przeprosin da wszystkim DLC Second Assault (mapy z BF3) za free. Wyjdzie ono jakoś w marcu. Ciężko mi w to uwierzyć, ale słyszałem, dlatego informuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeśli dostaniemy drugi dodatek za free, to wtedy premium sumarycznie straci sens bytu. Bowiem za małe pieniądze, czy to w pre-orderze, czy w wersji deluxe - za 129zł ma się Chińską Nawałnicę a tu jeszcze Second Assault. Dwa z pięciu dodatków za free a pozostałe trzy za cenę ponad 150zł? Ktoś to źle przekalkulował. Owszem, dla premium są jakieś ciekawe bonusy, np. podwójne xpki, ale to wcale nie zwiększa radochy z zabawy.
Nie mniej jednak jeśli i Drugie Uderzenie będzie za darmo, to EA/Dice ma u mnie dużego plusa :)
Ja tymczasem mam grę od premiery i jeszcze w multi nie grałem. Mam nadzieję, że na dzień dobry nie będę miał ratio K/D 1/10 bo się załamię. Ciekawe, czy skill z BC2 mnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, możecię doradzić? mianowicie warto zakupić BF4 na x360?- jak wygladaja mapy wzgledem 3, grywalnośc - prosilbym o opinie osoby które grały/graja w ten tytuł na x360 czy ps3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 19:44, maxankazuya napisał:

Witam, możecię doradzić? mianowicie warto zakupić BF4 na x360?- jak wygladaja mapy wzgledem
3, grywalnośc - prosilbym o opinie osoby które grały/graja w ten tytuł na x360 czy ps3
:)

Nie wiem jak na xbox ale u mnie na ps3, podczas grania momentami gra się wiesza i nic. Co do grywalnośći spoko mapy są super :D. Singl do du***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się, wygraliśmy mecz, a srebrnego pakiet nie widać, ktoś wie o co kaman?

Btw. pierwszy raz widziałem takiego buga, żeby "spadać" w górę po deployu na beaconie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 11:09, zerohunter napisał:

Zalogowałem się, wygraliśmy mecz, a srebrnego pakiet nie widać, ktoś wie o co kaman?


A jest chociaż podwójne XP? Grałem o 2 w nocy i też nie było pakietu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 11:09, zerohunter napisał:

Zalogowałem się, wygraliśmy mecz, a srebrnego pakiet nie widać, ktoś wie o co kaman?



Ja po zalogowaniu dostałem normalnie pakiet bojowy (srebrny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam problem z grą. Po odpaleniu multi na wysokich detalach z rozdzielczością 1920x1080. Gra działa dobrze, ale po chwili rwie i nie da się grać. Są chwile, że gra działa bez zarzutów, ale w chwili kiedy wybiega gracz zza winkla moim oczom ukazuje się majestatyczny pokaz slajdów. O celowaniu do typa nie ma opcji. Kiedy slajd przeskakuje ja już widzę mapkę z wyborem miejsca do spawnu. Nawet w pomieszczeniach zamkniętych rwie. Próbowałem z różnymi ustawieniami, nawet ustawiałem opcje na niskie z rozdzielczością z pulpitu. To samo. Na systemie nie mam żadnych wodotrysków, zbędnych obciążaczy czy innych bzdur coby pulpit wyglądał słitaśniej. Z rarytasów to sobie pozwoliłem ustawić tylko tapetę. Tak wiem zaszalałem ;p. Wyłączyłem nawet antywirusa na próbę, ale dzieje się jak wcześniej. Przy włączonej grze wszedłem do menadżera zadań, procesor i ramy miały jeszcze "zapas".

Moja konfiguracja na obrazku.

Macie jakieś pomysły co mógłbym włączyć/wyłączyć lub zainstalować/odinstalować żeby gra była zdolna do grania ;p

Dziękuję za pomoc :)

20140202192251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra zacinała przy 4 GB ramu..częste spadki do 20/30 FPS..przy 8GB ram nie mam żadnych spadków i gra się komfortowo.
Powiedz też, jakie masz temperatury procesora i karty graficznej pod obciążeniem, bo taki sprzęt nie powinien sprawiać problemów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 21:55, Bralo napisał:

U mnie gra zacinała przy 4 GB ramu..częste spadki do 20/30 FPS..przy 8GB ram nie mam
żadnych spadków i gra się komfortowo.
Powiedz też, jakie masz temperatury procesora i karty graficznej pod obciążeniem, bo
taki sprzęt nie powinien sprawiać problemów w grze.


Sprawdzę i dam znać jak wrócę z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bralo ---> Temperatury w normie. Kolega podał mi dzisiaj link z możliwymi rozwiązaniami. Podam tutaj jakby ktoś miał podobne problemy, a nóż któryś sposób komuś pomoże.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/forum/threadview/2955064768854341260/

Ja jestem zmuszony zainstalować jeszcze raz BF 4 bo coś z PB poryłem ;p Jak zainstaluję to dam znać co i jak. Tak czy inaczej jeżeli macie jeszcze jakieś inne sposoby to chętnie sprawdzę.

Bralo ---> Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. To daj znać, czy Ci działa dobrze przy tamtych rozwiązaniach.

@Sericulum
No, ładne akcje mu wyszły. Szczególnie dobre wyczucie ma z rakiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 22:47, Bralo napisał:

Nie ma za co. To daj znać, czy Ci działa dobrze przy tamtych rozwiązaniach.

@Sericulum
No, ładne akcje mu wyszły. Szczególnie dobre wyczucie ma z rakiet :)



Niestety nic nie pomogło. Na mojej konfiguracji nie ma znaczenia czy gram na low czy na high. Skoki występują w podobnych odstępach czasu po rozpoczęciu rundy. Do tego dodam, że gra wygląda okropnie w ustawieniach z poradników. Grafa to nie wszystko, uwielbiam wracać do Fallout`ów czy Baldur`sów i z wypiekami na misce patrzę na monitor, cioram w gry z PSXa, ale tu akurat nie mogę tego przeboleć. Ta gra ąż się prosi o ultra/high.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oznaczają wstawki przed nickami graczy umieszczone w kwadratowych nawiasach? Np. [SNM]JanKowalski? To są jacyś klanowi gracze? Bo co by nie mówić, są z reguły lepsi i na najwyższych levelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 16:01, Essau napisał:

Co oznaczają wstawki przed nickami graczy umieszczone w kwadratowych nawiasach? Np. [SNM]JanKowalski?
To są jacyś klanowi gracze? Bo co by nie mówić, są z reguły lepsi i na najwyższych levelach.


Są to tagi głównie klanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować