Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Jak tam sprawa z łataniem gry? Ja dopiero od wczoraj jestem właścicielem dość mocnej maszyny i zaraz będę instalował grę. Mam nadzieję, że pobawię się bez większych przeszkód. Wstyd przyznać, ale mam jeszcze trójkę do ogrania ale postaram się nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra działa coraz coraz lepiej ale do naprawienia jest jeszcze dużoo rzeczy :) Najważniejsze że da się zagrać kilka rund bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 22:59, zerohunter napisał:

Znacie jakieś serwery z szybkim respawnem pojazdów? Bo chcę sobie trochę polatać, głównie
to mnie heli interesuje.



BDOM - Shanghai CQ 24/7 - Fast Vehicle Spawn - GGC & PBBans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 09:22, Skolland napisał:

Jesli masz BF4 Premium - pisz do supportu EA. (ew. cos takiego - http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065670199466993/)
Jesli nie masz BF4 Premium - czekaj do 17.12 bo wtedy CR7 bedzie dostepna dla wszystkich.

Dzięki za odpowiedź.

Od kilku dni wymieniam maile z EA Support bez większych rezultatów. Włączając serwer z dodatkiem w Battlelogu, zostaję odesłany do Origin z powodu braku zainstalowania dodatku.

W Origin natomiast dodatek widnieje jako zainstalowany i aktualny, a naprawa nie wykazuje żadnych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie jak sprawuje się polski dubbing w grze multiplayer? Jak brzmi, czy dobrze dobrane są głosy? W BF BC2 był nawet przyzwoity. Pytam, bo szczerze mówiąc, brak możliwości ustawienia wersji kinowej głównie zniechęca mnie do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W multi jest normalnie, w ogóle mi nie przeszkadza język polski. A kupować możesz śmiało, większość problemów już naprawili i dzisiaj właśnie kolejny patch 170MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 20:36, igor1_2_3 napisał:

Witam, mam pytanie jak sprawuje się polski dubbing w grze multiplayer? Jak brzmi, czy
dobrze dobrane są głosy? W BF BC2 był nawet przyzwoity. Pytam, bo szczerze mówiąc, brak
możliwości ustawienia wersji kinowej głównie zniechęca mnie do zakupu.


Dubbing jest okej, tak jak napisał Sericulum. Grałeś w Bf3 ? podobny jest - da się przyzwyczaić:).

BTW - odnoszę wrażenie, że Nawałnica jest kiepsko zoptymalizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 12:57, Bralo napisał:

BTW - odnoszę wrażenie, że Nawałnica jest kiepsko zoptymalizowana.


W mojej ocenie - bez zmian. Acz może dlatego, że mam mocniejszego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowo, takie wprowadzenie wszystkich w błąd i oszukiwanie że "wszystko jest cacy a BF4 to najlepsza gra EVER ! O PATRZCIE WIEŻOWIEC SIĘ WALI ŁAŁ" podchodzi już pod przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 16:36, SirGracz napisał:

I prawidłowo, takie wprowadzenie wszystkich w błąd i oszukiwanie że "wszystko jest cacy
a BF4 to najlepsza gra EVER ! O PATRZCIE WIEŻOWIEC SIĘ WALI ŁAŁ" podchodzi już pod przestępstwo.


Nie chcę bronić EA, bo wypuścili bubla ale chyba tak nigdy nie powiedzieli, przynajmniej ja tego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 17:22, Sericulum napisał:

Nie chcę bronić EA, bo wypuścili bubla ale chyba tak nigdy nie powiedzieli, przynajmniej
ja tego nie zauważyłem.

No dobra może nie dosłownie, ale wiadomo o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 16:36, SirGracz napisał:

I prawidłowo, takie wprowadzenie wszystkich w błąd i oszukiwanie że "wszystko jest cacy
a BF4 to najlepsza gra EVER ! O PATRZCIE WIEŻOWIEC SIĘ WALI ŁAŁ" podchodzi już pod przestępstwo.


Chyba nie skumałeś o co idzie w tym pozwie.
I najwyraźniej nie rozumiesz zasad, jak działa dzisiejsza ekonomia odnośnie giełdy.

Inwestorzy leją na to, że gra niedopracowana. Im zależy by wydać produkt czym szybciej tym lepiej. A że gra wychodzi niedopracowana. Cóz, nie da się, albo produkt od razu w stanie w jakim jest (bf4, rome2) albo z opóźnieniem, co oczywiście może generować straty. I spadki cen akcji. To jest sedno pozwu. A skądinąd i obecnych problemów brażny. Inwestorom zależy na zysku, zwykle w perspektywie krótkoterminowej. Jak i kiedy masowo wydawać produkty, tak by były dopracowane i zarazem podwyższały wartość akcji? Nie da się, jak po praktyce widać.

Zresztą, gdyby jakiś sąd zasadził wyrok niekorzystny wobec twórców gier za niespełenienie obietnic, to równie dobrze z czasem w drodze analogii można by podobnie wobec polityków postąpić. Dość niebezpieczna ścieżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować