Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Po tym gameplay''u widać , że graficznie jest ciut lepiej. Tekstury wydają mi się lepsze , dźwięk broni , zamiecie, animacje itp.
Mówię , trzeba czekać na betę , bo wiemy dobrze , że singleplayer zostaje odpicowany jak się da , a multi jest zupełnie inne.
Czekać na betę....pograć....ocenić....zdecydować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 19:29, zerohunter napisał:

To może już zotałeś wybrany do bety;p


Hehe , możliwe :P. A Ty co dokładnie masz tam napisane ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie : Origin > moje gry > PPM na battlefield 3 > informacje o grze > zjeżdżasz niżej i masz dodatki , tam powinno być pokazane , że masz dostęp do bety :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 20:54, zerohunter napisał:

Nic;p


OMG. Najeżdżasz na ikonkę BF-a i wyświetli Ci się "i" jak na to klikniesz to zobaczysz wszystkie dodatki plus dostęp do bety BF4. Czy to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 21:09, zerohunter napisał:

Sylwass dobra spina nie jest zła, w końcu to ja zaprojektowałem origina.


Aby wiedzieć tak podstawowe rzeczy trzeba projektować origina? Toż to mój kuzyn w wieku 10 lat kuma o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 10:59, mtsach napisał:

Plotka: http://mp1st.com/2013/04/14/battlefield-4-rumor-gamestop-poster-suggests-the-return-of-commander-mode-and-three-playable-factions/

Będą trzy frakcje (Russia, China and United States) oraz - hop, hop, hop - tryb Commander.

No, w końcu nieco więcej rozmaitości.
Ale i tak nie kupię dopóki nie będzie takiego modelu destrukcji jak w BC2, albo lepszego. W trójce bardzo się nim zawiodłem, co najlepsze w becie owa destrukcja była znacznie lepsza, w finalnej wersji została zubożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia optymalizacji i obciążenia silnika gry, taka jest moja teoria.

@mtsach
Plakaty wydrukowana na kartkach A4 tanią drukarką. Nie wiem czy można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 pierwszy Battlefield i ostatni. Naprawdę tryb multi do kitu, zabezpieczenia anty-cziterskie od strony klienta nie serwera więc trzeba samemu cały czas aktualizować, Hitboxy zaliczane również od strony klienta nie serwera, jakiś cholernie dziwaczny kod sieciowy który ma opóźnienie 2-3 sekundowe... normalnie jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś wieści nt. Battlefield 4 Premium? Tylko pytam się poważnie, a nie że będzie jak wypuszczą połowę DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś była informacja, że Premium będzie dostępne od razu w dniu premiery czwórki. Problem w tym, że nie mogę znaleźć tego newsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

29 Październik światowa premiera. W Europie 3 dni później , więc u Nas będzie 1 Listopada.
Gra całkowicie spolszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować