Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

DLC będą wydawane kolejno po premierze by podtrzymać grę przy życiu nowym contentem, tak jak to było w trójce. Akurat w BF3 stosunek ceny do jakości DLC był imo w porządku, patrząc na DLC do Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 10:33, Sipso napisał:

DLC będą wydawane kolejno po premierze by podtrzymać grę przy życiu nowym contentem,
tak jak to było w trójce. Akurat w BF3 stosunek ceny do jakości DLC był imo w porządku,
patrząc na DLC do Call of Duty.


Nie mniej jednak, przyznać muszę, że ta praktyka staje się coraz bardziej żenująca. Dziś na dzień dobry dostajemy grę i wycięty contenc w 2 dlc (z czego to drugie zawiera 4 mapki z bf3). To co będzie przy bf5? Podstawka + 5 dlc?
Niech może od razu wydadzą premium to się kasę oszczędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienisz tego. Są gry i producenci, którzy nie wykonują takich zabiegów, a jak już wykonują to nie jest to tak drastyczne. Czego się spodziewałeś po EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 11:25, Sipso napisał:

Nie zmienisz tego. Są gry i producenci, którzy nie wykonują takich zabiegów, a jak już
wykonują to nie jest to tak drastyczne. Czego się spodziewałeś po EA?


Jak napisałem wcześniej. EA już takie jest, wykorzystają każdą okazję , aby zarobić kasę , a na pewno przy BF4 im to się uda. Jeśli gra będzie dobra i zapewni mi setki godzin gry , to można się pokusić o premmium , bo kupować każdy dlc z osobną mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli gra będzie dobra i zapewni mi setki godzin

Dnia 15.06.2013 o 11:44, Bralo napisał:

gry , to można się pokusić o premmium , bo kupować każdy dlc z osobną mija się z celem.


Sądzę, że gra dobra będzie dla tego, kto serię bf lubi. Jak nie, to nie. BF4 na moje oko nie wprowadza niczego rewolucyjnego, po prostu czerpie ze starszych odsłon i lekko ewoluuje (ów szumnie zapowiadany system zniszczeń).
Byleby mapy były grywalne, bo czasem niestety twórcy potrafią przekombinować.

Osobiście czego mi brak to zmiennych warunków pogodowych w czasie multi albo map w skrajnych warunkach pogodowych: ostra śnieżyca, potężna mgła, monstualne oberwanie chmury, huragan, itd.

Sipso

Wiem, wiem, znak czasów. Nie mniej jednak nie ukrywam zażenowania tą praktyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2013 o 14:43, vonArnold napisał:

Osobiście czego mi brak to zmiennych warunków pogodowych w czasie multi albo map w skrajnych
warunkach pogodowych: ostra śnieżyca, potężna mgła, monstualne oberwanie chmury, huragan,
itd.


Mi również tego brakuje , ponoć BF4 ma coś takiego zaimplementować . Na live z Pre-alpha , gdy ten wieżowiec się zawala , to do końca rundy jest kurz , który unosi się cały czas w powietrzu i jest dużo mniejsza widoczność. Być może będzie tak na każdej mapie , deszcze itp... trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 08:21, zerohunter napisał:

Jak będzie ta beta, to jak coś wtedy odblokuję, to mi zniknie przy premierze?


Tak , wszystko co odblokujesz w becie , to nie ma znaczenia , przy premierze startujesz od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 10:43, Bralo napisał:

> Jak będzie ta beta, to jak coś wtedy odblokuję, to mi zniknie przy premierze?

Tak , wszystko co odblokujesz w becie , to nie ma znaczenia , przy premierze startujesz
od zera.

Ewentualnie możesz dostać jakieś specjalne nieśmiertelniki albo inny mały upominek za uczestnictwo w becie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia architektury usługi sieciowej...

Niestety Daniel Matros nie skomentował observera na konsolach. Domyślam się, że na obecnych konsolach nie będzie... Na next-genach, najprawdopodobniej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 20:40, Michu94x napisał:

No, nareszcie będzie można pograć w battlefield''a na konsoli i nie czuć się gorszym
od pecetowców. :P
http://tnij.org/battlefield4news


To wszystko na nowych konsolach. Stare są za słabe , aby to udźwignąć. Bf3 już wycisnął all z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF3 i BF4 będą chyba największymi osiągnięciami w dziedzinie optymalizacji. Rzadko da się spotkać 7-letniego PC-ta, który będzie wstanie uciągnąć BF3. Teraz BF4 ma działać na obecnych konsolach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 22:48, Sigu napisał:

BF3 i BF4 będą chyba największymi osiągnięciami w dziedzinie optymalizacji. Rzadko da
się spotkać 7-letniego PC-ta, który będzie wstanie uciągnąć BF3. Teraz BF4 ma działać
na obecnych konsolach...


Racja, do tego widziałem rekomendowane wymagania alhpy BF4. To karta tam jest z Dx.10.
Wiadomo , jest to alpha , która nie ma wszystkich filtrów i różnego typu ustawień graficznych , ale liczę po cichu,że taka karta zostanie. Jedynie co się zmieniło , to system trzeba mieć 64bit. 32 bit już nie odpali... no ale to alpha, do bety trzeba czekać. Twórcy musieli/muszą dobrze zoptymalizować grę , aby działa ( tak jak mówisz ) na kilku letni PC , bo jednak dużo graczy posiada taki komputer ( sam mam kartę z dx10 ) , gdy dane będzie mi pograć na tej karcie , to moją kasę w kieszeń wsadzą :), a ona zgadzać się musi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 23:46, vonArnold napisał:

Ta beta, alfa czy co oni tam udostępniają, to by dostęp uzyskać, trzeba preorder złożyć
czy na jakich warunkach?


Teraz tra alpha . Gracze , którzy ją testują , zostali wybrani losowo poprzez wysłanie e-maila. Beta prawdopodobnie będzie w wakacje , a dostęp maja gracze premmium BF3 , edycji limitowane MOHW oraz Ci , którzy złoża preorder BF4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 00:40, Bralo napisał:

Teraz tra alpha . Gracze , którzy ją testują , zostali wybrani losowo poprzez wysłanie
e-maila. Beta prawdopodobnie będzie w wakacje , a dostęp maja gracze premmium BF3 , edycji
limitowane MOHW oraz Ci , którzy złoża preorder BF4.


A dzięki za info. Na alphę to mi nawet oczu szkoda.

A że prermium ma niemal każdy kto grał notoryjnie w bf3 - cóż, domyślam się zatem, co m.in. będzie się robić w wakacje. Nie wiem czy tak samo było przy bf3 (o ile), ale orientujesz się, czy oni wraz z premierą zresetują uzyskane rangi, bronie, itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 01:16, vonArnold napisał:

A że prermium ma niemal każdy kto grał notoryjnie w bf3 - cóż, domyślam się zatem, co
m.in. będzie się robić w wakacje. Nie wiem czy tak samo było przy bf3 (o ile), ale orientujesz
się, czy oni wraz z premierą zresetują uzyskane rangi, bronie, itd?


Tak. Wraz z premierą wszystkie statystki , odblokowania , które zdobyłeś w becie , zostaną zresetowane i zaczynasz od początku. Jedynie możesz dostać , tak jak wyżej ktoś napisał , jakiś specjalny nieśmiertelnik , może dadzą jakąś broń ( zapewne słabą ) za udział w becie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować