Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2013 o 22:00, Damianuss1 napisał:

> Tak, czyli kupno season passa. Trochę drogo, ale w przypadku BF 3 nie było dużo
taniej.
Był chyba po 140zł o ile się nie mylę. Tyle przynajmniej mnie wyniosło bo kupiłem go
za punkty MS, których jak wiadomo już nie będzie z kolejną aktualizacją. Sam zamierzam
kupić konsolową wersję i do tego tą na PS4. Wychodzi na to, że za grę i premium zapłacę
~440zł daaaaammmnnnnn.

Po cholere ci kupować wersje konsolową z ograniczeniami jak można chapnąć wersje PC tańszą solidniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 21:42, diabolo20 napisał:

Po cholere ci kupować wersje konsolową z ograniczeniami jak można chapnąć wersje PC tańszą
solidniejszą


Wersja na nową generację będzie już bez ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 10:49, Bralo napisał:

Wersja na nową generację będzie już bez ograniczeń.

Graficznie wątpie a ilość graczy maksymalna będzie wynosić 32 a nie 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 11:05, diabolo20 napisał:

Graficznie wątpie a ilość graczy maksymalna będzie wynosić 32 a nie 64

Źróóóóóóódłooooooo.

Od początku wiadomo, że na next-genach gra ma mieć 64 graczy. Przestań brać tę pastę termoprzewodzącą ze swojego Radeona, bo ci szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 11:05, diabolo20 napisał:

Graficznie wątpie a ilość graczy maksymalna będzie wynosić 32 a nie 64


Coś Ty brał Xd ?... nowa generacja pomieści 64 graczy i nie muszą być "cięte" mapy.
Wszystko tym razem będzie okej.
Ps3/360 owszem.. nic się nie zmienia i będzie jak w BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mam da was nowiny konsolowa wersja Battlefield 4 wygląda jak battlefield 3 na PC na średnich już nie mówiąc o ograniczonej destrukcji otoczenia. Oto wasze next geny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 19:34, diabolo20 napisał:

To mam da was nowiny konsolowa wersja Battlefield 4 wygląda jak battlefield 3 na PC na
średnich już nie mówiąc o ograniczonej destrukcji otoczenia. Oto wasze next geny!


Wariat... sam czekałeś na next geny , bo byłeś święcie przekonany, że owa generacja zmieni wszystko !....
Mowa tylko o graczach , że pomieszczą 64 ... grafika na starcie będzie gorsza , niż na dobrej klasie PC.
A zresztą ... co mnie obchodzą konsole... skoro jestem graczem Pc''towym i byłem pewny , że nowa generacja szumu nie zrobi ... obecnie dogonili średniej klasy peceta. Chyba pamiętasz nasze rozmowy ? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Konsolowa", czyli masz a myśli Xboxa 360 i PlayStation 3. Chciałbym zauważyć, że już Battlefield 3 wyglądał na konsolach jak Battlefield 3 na średnich detalach.

Konsole "next-genowe" to całkiem potężne sprzęty. Btw, grasz dużo w CoD, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 23:16, Bralo napisał:

> To mam da was nowiny konsolowa wersja Battlefield 4 wygląda jak battlefield 3 na
PC na
> średnich już nie mówiąc o ograniczonej destrukcji otoczenia. Oto wasze next geny!


Wariat... sam czekałeś na next geny , bo byłeś święcie przekonany, że owa generacja zmieni
wszystko !....
Mowa tylko o graczach , że pomieszczą 64 ... grafika na starcie będzie gorsza , niż na
dobrej klasie PC.
A zresztą ... co mnie obchodzą konsole... skoro jestem graczem Pc''towym i byłem pewny
, że nowa generacja szumu nie zrobi ... obecnie dogonili średniej klasy peceta. Chyba
pamiętasz nasze rozmowy ? :).

No i dalej potwierdzam że to wszystko popchnie PC do przodu o kilka lat ze względu na fizyke gameplay grafe ale jeśli twórcy do tego się przyłorzą bo jak narazie widze że BF 4 z systemem destrukcjito to samo co BF 3 niestety. A trzeba pamiętać że teraz jest taki sprzęt że spokojnie by pociągnoł zawansowaną fizyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 23:42, Sigu napisał:

"Konsolowa", czyli masz a myśli Xboxa 360 i PlayStation 3. Chciałbym zauważyć, że już
Battlefield 3 wyglądał na konsolach jak Battlefield 3 na średnich detalach.

Konsole "next-genowe" to całkiem potężne sprzęty. Btw, grasz dużo w CoD, tak?

Ta potężne grafika 7790 a procek 3 razy słabszy od mojego i5 2400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 09:41, diabolo20 napisał:

Ta potężne grafika 7790

Widżę, że nadal popisujesz się swoim brakiem wiedzy o nowych konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 09:43, Henrar napisał:

> Ta potężne grafika 7790
Widżę, że nadal popisujesz się swoim brakiem wiedzy o nowych konsolach.

a co moze jeszcze wyjawisz tajemnice ze jada na 7870 w marzeniach stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 09:46, diabolo20 napisał:

a co moze jeszcze wyjawisz tajemnice ze jada na 7870 w marzeniach stary

7790:
Maksymalna przepustowość pamięci: 96 GB/s
896 procesorów strumieniowych
56 jednostek teksturujących
Podwójne silniki geometrii (ACE)
Pixel fillrate: 16GP/s
Texture fillrate: 56GP/s
16 ROP
Obsługa standardów DirectX11.1/OpenGL4.2

GPU w PS4:
Maksymalna przepustowość pamięci: 176 GB/s
1152 procesorów strumieniowych
72 jednostki teksturujące
8xACE
Pixel fillrate: 25,6GP/s
Texture fillrate: 57,6GT/s
32 ROP
DX11.2/OpenGL4.4

Przecież ewidentnie tu widać, że to 7790.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 09:41, diabolo20 napisał:

No i dalej potwierdzam że to wszystko popchnie PC do przodu o kilka lat ze względu na
fizyke gameplay grafe ale jeśli twórcy do tego się przyłorzą bo jak narazie widze że
BF 4 z systemem destrukcjito to samo co BF 3 niestety. A trzeba pamiętać że teraz jest
taki sprzęt że spokojnie by pociągnoł zawansowaną fizyke.


Pisz ze znakami interpunkcyjnymi, bo ciężko to się czyta ;).
Wiesz, wszyscy programiści owych konsol mówią , że łatwiejsze będzie projektowanie gry na next-geny.
Ale nie wiemy ( zwykli ludzie ), czy ciężko jest zrobić produkcję, którą będzie wyglądała wyśmienicie graficznie i będzie destrukcja na poziomie BF:Bc2 ( nie najlepsze porównanie, bo tam każdy budynek był mały i tak samo skonstruowany , więc chyba nie ciężko było takową zrobić ).
Cieszmy się z tego , co mamy, i tak to wszystko idzie powoli do przodu.
PAMIĘTAJ > tego co Ty wymagasz od producentów ... potrzebowałbyś do tego mocnego sprzętu... wiem , wiem , optymalizacja , ale i tak byś musiał mieć lepszy PC( graficzna ), a wtedy byłoby narzekanie , że trzeba przyzwoity sprzęt wymieniać :).
Dla mnie najważniejszy jest gameplay ... grywalność danej produkcji :).. jeśli bawię się świetnie to grafikę odstawiam na dalszy plan... przecież nie zatrzymam się na środku mapy ( fps>multi ) i nie zacznę podziwiać szczegółów graficznych , bo dostanę kulkę w łeb :D.
Konsole przynoszą największy zysk , więc mogą one wstrzymać rozwój gier na Pc... ale zastanawia mnie jedno.. skoro gry są robione pod PC i oddzielnie na konsole ( wiadomo , że nie każda ) , to czemu na Pc właśnie nie ma takich smaczków jak destrukcja lepsza itp... coś musi w tym być, ale tego się nie dowiemy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki komputer z wnętrzem Xboxa 360 pociągnie tobie Battlefielda 3 na średnich detalach? No właśnie. Zakładając, że jesteś inteligentną osobą, powinieneś zobaczyć, że małe porównanie jest między PC i konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet nieco skopał, bo najprawdopodobniej nie nagrywał na tych samych ustawieniach kontrastu. Wiadomo, że im więcej kontrastu tym lepiej gra będzie wyglądać. To z Xboxa wydaje mi się... Za jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować