Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2006 o 15:13, ArtuRPGpl napisał:

> > siema, mam wielki problem z gra sacred, kupilem se podstawowke, zainstalowalem gre
włanczam
>
> > pokazuje mi sie okieno cenega i sie wyłancza...niewiem co sie dzieje mam windowsa
xp proffesional
>
> > amd sempron 64 2600 radeon x700 512 ddr ram prosze o szybko pomoc pozdro
> > może przez ten radeon;) a tak wogóle, to co ty chłopie robisz, że grasz 24h'' dziennie?

> :) Morrowind, BG1, BG2, IC i do tego jeszcze Sacred <i to +> jak ty czas na to znajdujesz?

> A giere spróbój u jakiegoś qmpla uruchomić, jak tam pójdzie to spytaj co on ma pod maską
i
> nie tylko, porównaj ze swoim i masz gotową odpowiedź. A zawsz masz jeszcze pomoc techniczną!

>

nie no co ty, baldur i reszta jeszcze przyszly, ostanio malo gram, glowniew morrowinda no ale
jak teraz przyjda...:D:D dokladnie warcarft 3 baldura 1 i 2 icewinda 1 i2 i od kumpla falout
1 i fallout tactic :D
to jak zajmiesz sie baldurami<w mniejszym, choc tylko troche ID> to sacred ci sie znudzi!!!! a może zagraj z qmplami w papierowe AD&D, wierz mi, to jest dopiero gra, przy tym komp wysiada, nawet jak grasz z paroma zielonymi graczami<i oczywiście paroma nie-zielonymi>. Fakt, ksiązki tanie nie śą <ale drogie też nie>ale dużo do gry ich nie potrzeba, a dobry MG jest lepszy niż każda przygoda z BG, ID czy Morrowind!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mrocznym Elfem, jest najlepszą postacią do kierowania. Przeszedłem gre Gladiatorem i Mrocvznym Elfem. Elfem grało sie znacznie lepiej i ciekawiej niż Gladiatorem. Poza tym od 25 lvl-u wszystkim sie fajnie gra.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 15:25, ArtuRPGpl napisał:


> papierowe AD&D, wierz mi, to jest dopiero gra, przy tym
>
>


co to jest to AD&D i MG
małe, niedyskretne pytanko, ile masz lat? nie żeby to miło jakieś znaczenie, ale warto by wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 15:27, caramondl napisał:

>
> > papierowe AD&D, wierz mi, to jest dopiero gra, przy tym
> >
> >
>
>
> co to jest to AD&D i MG
> małe, niedyskretne pytanko, ile masz lat? nie żeby to miło jakieś znaczenie, ale warto
by wiedzieć:)


czy to istotne? juz mogles odpowiedziec a nie spamowac ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 16:04, ArtuRPGpl napisał:

> >
> > > papierowe AD&D, wierz mi, to jest dopiero gra, przy tym
> > >
> > >
> >
> >
> > co to jest to AD&D i MG
> > małe, niedyskretne pytanko, ile masz lat? nie żeby to miło jakieś znaczenie, ale
warto
> by wiedzieć:)
>

czy to istotne? juz mogles odpowiedziec a nie spamowac ile masz lat

dobra, ale nie wiem czy zrozumiesz wszystkie niuanse:) A więc AD&D to skrót od systemu papierowej gry rpg - Addvenced Dungeons & Dragons , Mg to skrót od Mistrz Gry. Mówiąc prosto - jest to gra, w której komputer jest zastąpiony przez MG, i graczy<znajomych, qmpli>, którzy odgrywają inne postacie<będące z tobą w 1 drużynie, choć czasami niekoniecznie>.MG buduje swój świat, misje zadania potwory, bohaterów, geografię terenu itp, itd, według ogólnych schematów AD&D zawartych w podręcznikach, sam tworzy nowe według uznania, a gracze chodzą sobie po takim świecie i wykonują różne zadania, albo robią coś zgoła innego. To gra wyobraźni, ty masz tylko kartę swojej postaci<ta np, w BG jest bardzo uproszczona w stosunku do AD&D> kości i ew,. podręcznik gracza. A tak wogóle to zajrzyj na jakąś stronkę o AD&D albo znajdź o tym wątek, bo ten jest o sacred!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak masz w nicku RPG, to jest to twój obowiązek.

PS<kryterium wiekowe-14lat albo mniej - możesz mieć problem z zajarzeniem niektórych rzeczy i jak nie wyczujesz klimatu, to w ad&d nie pograsz, bo każdy mg będzie miał cie dosyć<znam z życia takie przypadki>14-16- nieźle, masz szanse na dobra grę,16-20 - baw sie dobrze, jakim sposobem nie wiedziałeś o AD&D, 20+ - po zapoznaniu sie z zasadami i paru sesjach sam zostań mg i szkól młodzież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 16:20, caramondl napisał:

> > >
> > > > papierowe AD&D, wierz mi, to jest dopiero gra, przy tym
> > > >
> > > >
> > >
> > >
> > > co to jest to AD&D i MG
> > > małe, niedyskretne pytanko, ile masz lat? nie żeby to miło jakieś znaczenie,
ale
> warto
> > by wiedzieć:)
> >
>
> czy to istotne? juz mogles odpowiedziec a nie spamowac ile masz lat
dobra, ale nie wiem czy zrozumiesz wszystkie niuanse:) A więc AD&D to skrót od systemu papierowej
gry rpg - Addvenced Dungeons & Dragons , Mg to skrót od Mistrz Gry. Mówiąc prosto - jest to
gra, w której komputer jest zastąpiony przez MG, i graczy<znajomych, qmpli>, którzy odgrywają
inne postacie<będące z tobą w 1 drużynie, choć czasami niekoniecznie>.MG buduje swój
świat, misje zadania potwory, bohaterów, geografię terenu itp, itd, według ogólnych schematów
AD&D zawartych w podręcznikach, sam tworzy nowe według uznania, a gracze chodzą sobie po takim
świecie i wykonują różne zadania, albo robią coś zgoła innego. To gra wyobraźni, ty masz tylko
kartę swojej postaci<ta np, w BG jest bardzo uproszczona w stosunku do AD&D> kości i
ew,. podręcznik gracza. A tak wogóle to zajrzyj na jakąś stronkę o AD&D albo znajdź o tym wątek,
bo ten jest o sacred!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak masz w nicku RPG, to jest to twój obowiązek.

PS<kryterium wiekowe-14lat albo mniej - możesz mieć problem z zajarzeniem niektórych rzeczy
i jak nie wyczujesz klimatu, to w ad&d nie pograsz, bo każdy mg będzie miał cie dosyć<znam
z życia takie przypadki>14-16- nieźle, masz szanse na dobra grę,16-20 - baw sie dobrze,
jakim sposobem nie wiedziałeś o AD&D, 20+ - po zapoznaniu sie z zasadami i paru sesjach sam
zostań mg i szkól młodzież:)


14:D mlody troche ale spotaklem sei z tym skrotem tylko ze zapoomnialem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 16:30, ArtuRPGpl napisał:

> > > >
> > > > > papierowe AD&D, wierz mi, to jest dopiero gra, przy tym
> > > > >
> > > > >
> > > >
> > > >
> > > > co to jest to AD&D i MG
> > > > małe, niedyskretne pytanko, ile masz lat? nie żeby to miło jakieś znaczenie,

> ale
> > warto
> > > by wiedzieć:)
> > >
> >
> > czy to istotne? juz mogles odpowiedziec a nie spamowac ile masz lat
> dobra, ale nie wiem czy zrozumiesz wszystkie niuanse:) A więc AD&D to skrót od systemu
papierowej
> gry rpg - Addvenced Dungeons & Dragons , Mg to skrót od Mistrz Gry. Mówiąc prosto - jest
to
> gra, w której komputer jest zastąpiony przez MG, i graczy<znajomych, qmpli>, którzy
odgrywają
> inne postacie<będące z tobą w 1 drużynie, choć czasami niekoniecznie>.MG buduje
swój
> świat, misje zadania potwory, bohaterów, geografię terenu itp, itd, według ogólnych schematów

> AD&D zawartych w podręcznikach, sam tworzy nowe według uznania, a gracze chodzą sobie
po takim
> świecie i wykonują różne zadania, albo robią coś zgoła innego. To gra wyobraźni, ty masz
tylko
> kartę swojej postaci<ta np, w BG jest bardzo uproszczona w stosunku do AD&D> kości
i
> ew,. podręcznik gracza. A tak wogóle to zajrzyj na jakąś stronkę o AD&D albo znajdź o
tym wątek,
> bo ten jest o sacred!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak masz w nicku RPG, to jest to twój obowiązek.

>
> PS<kryterium wiekowe-14lat albo mniej - możesz mieć problem z zajarzeniem niektórych
rzeczy
> i jak nie wyczujesz klimatu, to w ad&d nie pograsz, bo każdy mg będzie miał cie dosyć<znam

> z życia takie przypadki>14-16- nieźle, masz szanse na dobra grę,16-20 - baw sie dobrze,

> jakim sposobem nie wiedziałeś o AD&D, 20+ - po zapoznaniu sie z zasadami i paru sesjach
sam
> zostań mg i szkól młodzież:)
>

14:D mlody troche ale spotaklem sei z tym skrotem tylko ze zapoomnialem:)


ale jak znajdziesz poważnych graczy co dobrze grają i przyjmą cię w swe szeregi:) to cię szybko wciągnie i zapomnisz<na jakiś czas:)> o kompie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom D&D to świetna rzecz, jeśłi tylko masz z kim grać ^^
Wracając do tematu: ja najbardziej lubię grać Mrocznym elfem i pomalutku przechodze sobie gre, oraz zbieram cały zestaw<narazie mam 2 części z 2 zestawów:(>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Sacred Plus, gram w to od paru dni i kilka razy juz mnie utlukli :] i teraz problem; po smierci przenosi bohatera do miasta, ale mam przedmioty w plecaku itd, wiec czy smierc w tej grze pociaga jakiekolwiek konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 10:53, SmoQ napisał:

Mam pytanie do Sacred Plus, gram w to od paru dni i kilka razy juz mnie utlukli :] i teraz
problem; po smierci przenosi bohatera do miasta, ale mam przedmioty w plecaku itd, wiec czy
smierc w tej grze pociaga jakiekolwiek konsekwencje?


witam. Mam taki problem. Nie moge uruchomić gry sacred bo mi wyskakuje "error protection". Jak uruchomić grę?? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:45, graczomaniak napisał:

Miałem to samo. Pomogło wyczyszczenie dysku i przeinstalowanie sterowników do grafiki :((



dzięx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 13:43, pinu? napisał:

witam. Mam taki problem. Nie moge uruchomić gry sacred bo mi wyskakuje "error protection".
Jak uruchomić grę?? Proszę o odpowiedź.


Ty ale co to ma do mojego posta? Ja sie pytalem o konsekwencje smierci bohatera, chyba ci sie przyciski pomylily na forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 15:18, SmoQ napisał:

> witam. Mam taki problem. Nie moge uruchomić gry sacred bo mi wyskakuje "error protection".

> Jak uruchomić grę?? Proszę o odpowiedź.

Ty ale co to ma do mojego posta? Ja sie pytalem o konsekwencje smierci bohatera, chyba ci sie
przyciski pomylily na forum ;]


Tak ponosisz wielką konsekwencję bo np jak byłeś gdzieś daleko od miasta a niedaleko od portalu i go nie zaznaczyłeś to musisz tącałą drogę przejść jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: o co chodzi z wyborem (podczas wybierania postaci na samym poczatku) miedzy Srebrny a Brazowy ? To jest ponizej pola do wpisania imienia postaci. Co to w ogole jest i do czego sie przydaje ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 21:19, SmoQ napisał:

Mam pytanie: o co chodzi z wyborem (podczas wybierania postaci na samym poczatku) miedzy Srebrny
a Brazowy ? To jest ponizej pola do wpisania imienia postaci. Co to w ogole jest i do czego
sie przydaje ? :]


jest to poziom trudnosci :) zawsze wybieraj najwyzszy aki mozesz...

dziwne ze nie wiesz o co chodzi bo jest to opisane dokladnie w instrukcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 21:19, SmoQ napisał:

Mam pytanie: o co chodzi z wyborem (podczas wybierania postaci na samym poczatku) miedzy Srebrny
a Brazowy ? To jest ponizej pola do wpisania imienia postaci. Co to w ogole jest i do czego
sie przydaje ? :]


Srebrny a brązowy to poziom trudności, a o ile dobrze pamiętam to po pierwszym przejściu gry jest dostępny złoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 21:25, morthi napisał:

jest to poziom trudnosci :) zawsze wybieraj najwyzszy aki mozesz...
dziwne ze nie wiesz o co chodzi bo jest to opisane dokladnie w instrukcji...



No wlasnie w instrukcji tego nie widzialem, bo to kilkustronnicowy "swistek" :P to rozumiem ze srebrny jest wyzszy od brazowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować