Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2006 o 15:12, pinu? napisał:

> Który macie poziom w sacredzie, bo ja 73.


ja 85 poziom na BattleNecie mam


na BattleNecie ?? coś ci sie pomieszało BN jest znakiem i serwerami Blizzarda a nie AscearoN''a

ja kiedys grałem bardzo duzo w Sacreda i nadal mam zapiski z postaciamia 3 [Gladiator Serafina Mag] mam na maksymalnym poziomie z racji ze dawno nie grałem to nie pamietam czy maksymalny poziom to 150 czy 250 ale tak na 99% 250 poziom i jeszcze ma takie unikaty jak cała kolekcja tych Figurek co daj ze zamiast sladów zostaja takie jak by płonoce pekniecia jak pamietam to sie nazywały [Więzy Snów] czy cos w tym stylu i jeszcze posiadam Maskie i maczete Jasona z 13 Piatku ^^ takich unikalnych itemów mam wiecj te 1.5 roku grania zaowocowało w bardzo silne postacie ;] ale niestety szkoda ze firma nie sprawdza czasami serwerów bo nieraz sie widzi goscia jak uzywaja ułatwiaczy do gry ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z tą grą zwariuję. Wcześniej na win 98SE miałem problem bo rzucał się o jakieś pliki (patrz pierwsze strony tego topicu), ale to nie jest teraz istotne. Teraz mam win XP zainstalowałem grę, mówię "fajnie wkońcu sobie pogram". Odpalam patrzę jest logo Cenegi no spoko widać tamtego błędu już nie ma. Pojawia się czarny ekran - chwila napięcią i... wyskakuje "protection error". Komunikatu nie mogę nawet przeczytać bo samej gry nie da się zminimalizować więc jest tylko czarny ekran. Jedyne co mogę zrobić to zamknąć te okno zamykając przy okazji grę...

No to tyle, macie jakieś pomysły? Bo pomo techniczna Cenegi jak zwykle jest na "wysokim" poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2006 o 15:56, Ninja Seba napisał:

No to tyle, macie jakieś pomysły? Bo pomo techniczna Cenegi jak zwykle jest na "wysokim" poziomie...

Miałem to samo. Po prostu nie chce ci się włączyć flmik(intro). Nie instaluj kodeków bo to nic nie pomoże. Musisz znaleźć w folderze z grą menadżera uruchamiania gry i wyłączyć opcję odtwarzania filmów. Wtedy gra się włączy,a filmy możesz sobie o dziwo bez problemu obejrzeć z folderu przez Windows media player:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 17:42, Darkstar181 napisał:

Miałem to samo. Po prostu nie chce ci się włączyć flmik(intro). Nie instaluj kodeków bo to
nic nie pomoże. Musisz znaleźć w folderze z grą menadżera uruchamiania gry i wyłączyć opcję
odtwarzania filmów. Wtedy gra się włączy,a filmy możesz sobie o dziwo bez problemu obejrzeć
z folderu przez Windows media player:)


Podziałało. Dzięki bardzo za pomoc. Wiesz może czy da się coś zrobić żeby filmiki były normalnie w grze? Bez oglądania ich (bezpośrednio) z folderu?

No i daj tu komuś palec to weźmie całą rękę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2006 o 18:19, Ninja Seba napisał:

Podziałało. Dzięki bardzo za pomoc. Wiesz może czy da się coś zrobić żeby filmiki były normalnie
w grze? Bez oglądania ich (bezpośrednio) z folderu?

Niestety nie. Mnie ten błąd jeszcze bardziej wkurza ,bo ja systemu nie zmieniałem, tylko skasowałem kiedyś grę, a potem znów zainstalowałem i tym razem filmy już nie działały:(

Dnia 16.06.2006 o 18:19, Ninja Seba napisał:

No i daj tu komuś palec to weźmie całą rękę :P

Dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ja mam pytanie co do sacred podziemi bo kupilem zlota edycje i przeszdlem doscx daleko i sie calkiem zacialem i dlatego prosze was czy ktos nie zna kodow do tejze gry bo te do pdstawoej wersji nie dzialaja da sie co najwyzej klonsole otworzyc bo przynajmniej kod aktywacyjny jest inny, wie jesli ktos zna to prosze niech tu zamiesc kody do tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 11:21, Rafael Urbano napisał:

dobra ja mam pytanie co do sacred podziemi bo kupilem zlota edycje i przeszdlem doscx daleko
i sie calkiem zacialem i dlatego prosze was czy ktos nie zna kodow do tejze gry bo te do pdstawoej
wersji nie dzialaja da sie co najwyzej klonsole otworzyc bo przynajmniej kod aktywacyjny jest
inny, wie jesli ktos zna to prosze niech tu zamiesc kody do tej gry



wejdź na www.kody.info.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 11:37, pinu? napisał:

> dobra ja mam pytanie co do sacred podziemi bo kupilem zlota edycje i przeszdlem doscx
daleko
> i sie calkiem zacialem i dlatego prosze was czy ktos nie zna kodow do tejze gry bo te
do pdstawoej
> wersji nie dzialaja da sie co najwyzej klonsole otworzyc bo przynajmniej kod aktywacyjny
jest
> inny, wie jesli ktos zna to prosze niech tu zamiesc kody do tej gry


wejdź na www.kody.info.pl.



tam są tylko do podstawojej wersji a mowilem ze nie dzialaja
P.S. gdyby to bylo takie proste to bym posta nie pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 21:39, SD4HJ napisał:

Chciales se kupic ta gre ale odzucilo mnie to ze podobno co 2 kroki jest "100" potworow

To przecież normalne w tego typu grach:) I nie sto tylko dziesięć. Co z tego że wiele, jak bohater rozwala jednego w parę sekund?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 21:42, Darkstar181 napisał:

> Chciales se kupic ta gre ale odzucilo mnie to ze podobno co 2 kroki jest "100" potworow

To przecież normalne w tego typu grach:) I nie sto tylko dziesięć. Co z tego że wiele, jak
bohater rozwala jednego w parę sekund?

i nie co dwa kroki tylko conajwyżęj 10-20 i mażna ich unikaćjak kto sprytny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam, mam problem z questem zwiazanym z "lesnym bogiem" goblinow, jestem na tym bagnie, znalazlem juz skarb czyli quest od poszukiwaczy skarbow mam juz ukonczony ale dalej nie moge znalesc tego boga ;/ ta strzalka na dole mi swiuruje i pokazuje (nie pierwszy juz raz) ze ukonczenie questu jest na zamku braver rock czy jak tam sie nazywa, w jednym z domow, w dzienniku pisze mi ze mam zabic tego boga ale nawet nie wiem gdzie jest, moze mi ktos podeslac jakas mapke z zaznaczonym miejscem gdzie moge dorwac tego boga? BTW szaman goblinow sie ode mnie odlaczyl i czeka przy tym kamieniu na ktorym trzeba bylo odprawic jakis rytual ;/ o co chodziii ??? Aha i jeszcze jedno pytanie ; do czego sluza te kamienie ( czy runy ) do portali mam juz dwa i nie wiem co mam z nimi robic ? Czekam na odpowiedzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, że jak prubuję włączyć Sacreda to mi wyskakuje protection error i jak naciskam enter (nawet nie widze errora bo mam czarny ekran pojawia się tylko pasek zadań i pojawia się tam ten error) to mi wyłącza grę, wie ktoś jak temu zaradzić bo właśnie zamuwiłem sobie dodatek i przyjdzie za parę dni, chciałbym sobie w niego pograć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 22:17, PharauhnMizzrym napisał:

A ja mam taki problem, że jak prubuję włączyć Sacreda to mi wyskakuje protection error i jak
naciskam enter (nawet nie widze errora bo mam czarny ekran pojawia się tylko pasek zadań i
pojawia się tam ten error) to mi wyłącza grę, wie ktoś jak temu zaradzić bo właśnie zamuwiłem
sobie dodatek i przyjdzie za parę dni, chciałbym sobie w niego pograć :).

Przeczytaj parę postów wyżej, omówiony jest ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować