Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2006 o 10:51, Orc BerserkeR napisał:

Fumiko, jak zostaniesz modem to ci avka zrobiłem:P

Nie sądzisz że dla dziewczyny to trochę nie typowy avatr HHMM ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:51, Orc BerserkeR napisał:

Fumiko, jak zostaniesz modem to ci avka zrobiłem:P


doskonały - idealnie nadaje sie dla Fumiko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:20, panek napisał:

A tak w ogóle, to ile godzin spedziliście na tej gierce?


<wzdycha> Uff... Powiedzmy, że przez 2 miesiące nikt nie chciał siadać po tej stronie stołu co ja, iść tą samą stroną ulicy i jakiś taki mało zrozumiały byłem, bo mówiłem żargonem Spellforce:) Wpierw kupiłem Clicka z Spellforce bez dodatków, potem Złotą Edycję. Chciałem kupić dwójkę, ale to ma takie wymagania, że mogę co najwyżej obejść się smakiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:20, panek napisał:

A tak w ogóle, to ile godzin spedziliście na tej gierce?

Złotą Edycję Spellforce''a kupiłem w grudniu zeszłego roku. Pierwszy sejw z ZŚ mam z 21.12.2005, ostatni z CF z 25.04.2006. Przez ten czas, o ile pozwalały obowiązki uczelniane, spędzałem nad grą prawie cały wolny czas. Gdybym siedział non-stop i się nie golił, to wyhodowałbym sobie prawie krasnoludzką brodę. :D
Szacuję, że w sumie grałem przez jakieś 700 godzin... Prawie miesiąc wycięty z życiorysu... Nie żałuję! :)
A teraz postanowiłem przejść jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:07, Azrathel napisał:

> Fumiko, jak zostaniesz modem to ci avka zrobiłem:P
doskonały - idealnie nadaje sie dla Fumiko ;)

No wiesz, jak sie ma przodownika na innym koncie to sie troche zna fumiko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:01, zapodaj napisał:

Nie sądzisz że dla dziewczyny to trochę nie typowy avatr HHMM ??

Idealnie do niej pasuje:)
Zachowam sie teraz jak fumiko:
Nie sądzisz że dla dziewczyny to trochę nie typowy avatr HHMM ??
NIETYPOWY PISZE SIE RAZEM!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Kruczej Przełeczy znalazłem portal do Rozpalonych Kamieni. Czy to tez jest nieobowiązkowa misja?? Czy trzeba będzie tu iść później??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 08:09, lis899 napisał:

W Kruczej Przełeczy znalazłem portal do Rozpalonych Kamieni. Czy to tez jest nieobowiązkowa
misja?? Czy trzeba będzie tu iść później??


o ile dobrze pamiętam, to Rozpalone Kamienie też są nieobowiązkowe - ale jek napisałem wcześniej, warto przejść każdą mapę dla dodatkowego XP i jeszcze większej dawki Spellforce''a ;)

kilka stron wcześniej ktoś zamieścił listę lokacji w CF - poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę przejśc po raz kolejny kampanię Aryna i zastanawiam się jaką poostacią warto zagrać. Do teraz grałem zawsze ciężkozbrojnym wojem z białą magią, a więc tych umiejętności już nie chcę. Zastanawiałem się nad czarną magię - śmierć i nekromancja oraz nad ogniem i logem. Czy warto zrobić takiego maga????. Czy też lepiej dać tylko jedną z dwóch magii i np. lekkie uzbrojenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekspertem w sprawach magii w Spellforce jest niezaprzeczalnie Fumiko, ale ja też coś niecoś sie od niej nauczyłem.

według mnie warto wybrać jedną szkołę magii i doprawić to jakimś uzbrojeniem - bez tego mag będzie praktycznie bezbronny, a dodając jeszcze problemy z AI magów w Spellforce, to musiałbyś przygotować sie na ciężką orkę na ugorze.

jeżeli chcesz dowiedzieć sie więcej, poczekaj na Fumiko - ona na pewno ci doradzi i jeszcze ochrzani za to, że nie tniesz cytatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:17, Przemo236 napisał:

jestem w ostrej skale
mam dać zywiolakowi 300zelaza
ale gdzie jest kopalnia itp.?
prosze tylko o kierunek np. wschod

Kirunek jest Południowy - wschód , musisz tam tylko uaktywnic monument krasnoludów a obok tego monumentu jest żelazo . Zbuduj tam kopalnię krasnoludzką i stąt będzie żelazo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:18, arti.uki napisał:

Chcę przejśc po raz kolejny kampanię Aryna i zastanawiam się jaką poostacią warto zagrać. Do
teraz grałem zawsze ciężkozbrojnym wojem z białą magią, a więc tych umiejętności już nie chcę.
Zastanawiałem się nad czarną magię - śmierć i nekromancja oraz nad ogniem i logem. Czy warto
zrobić takiego maga????. Czy też lepiej dać tylko jedną z dwóch magii i np. lekkie uzbrojenie????


Polecam combo Magia Żywiołów: Ogień + Lód i Czarna Magia: Śmierć. Sam teraz gram takim wojem na grze swobodnej i jest przednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:27, Azrathel napisał:

ekspertem w sprawach magii w Spellforce jest niezaprzeczalnie Fumiko, ale ja też coś niecoś
sie od niej nauczyłem.

według mnie warto wybrać jedną szkołę magii i doprawić to jakimś uzbrojeniem - bez tego mag
będzie praktycznie bezbronny, a dodając jeszcze problemy z AI magów w Spellforce, to musiałbyś
przygotować sie na ciężką orkę na ugorze.

jeżeli chcesz dowiedzieć sie więcej, poczekaj na Fumiko - ona na pewno ci doradzi i jeszcze
ochrzani za to, że nie tniesz cytatów ;)

Z tym, że będzie trudno to wiem i dlatego chce maga. Wojem grę przechodzi się za prosto. A z aurą leczenia to juz brak słów..... Teraz chcę zmiany i nieco więcej nerwów przy wrogach. A nie styl - ciach, ciach, nastęony, ciach, ciach i itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:56, arti.uki napisał:

Teraz chcę zmiany i nieco więcej nerwów przy wrogach.

Pomyśl nad skorzystaniem z magii umysłu (defensywna to lekarstwo na niedobory many - możesz mieć kilka czarów typu kradzież many na różnych poziomach, bo jest zbyt długa przerwa pomiędzy ich rzucaniem) w połączeniu z magią żywiołów lub czarną magią. Na pewno taki awatar będzie wymagał koncentracji na inteligencji, mądrości i charyzmie, co raczej wyeliminuje go jako wojownika. Muszę jeszcze dobić parę poziomów, żebym mógł używać aury kradzieży many. Spodziewam się wiele dobrego po tym czarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na którym poziomie jest najlepiej iść do Miasta Dusz i do Rozpalonych Kamieni?? Bo teraz męcze się w Kathari(?), ale nie weim czy nie lepiej będzie potem iść np do Miasta Dusz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 07:38, lis899 napisał:

Na którym poziomie jest najlepiej iść do Miasta Dusz i do Rozpalonych Kamieni?? Bo teraz męcze
się w Kathari(?), ale nie weim czy nie lepiej będzie potem iść np do Miasta Dusz??

Jeśli nie chcesz męczyć się dwa razy z Kamieniami to idź tam dopiero przed ostatnią planszą uzbrojony w najlepsze rzeczy i bohaterów, znajdziesz tam mozaikę przy której zaczną się pojawiać coraz mocniejsze potwory aż do 50 lvl.
W Kathai niezależnie od poziomu jest ciężko, trzeba jak najwięcej wybić awatarem i bohaterami (na południu jest monument) metodą wyciągnij i zabij.
Miasto Dusz to właściwie koło 40 lvl można iść raczej, ale głowy nie dam czy sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:51, Orc BerserkeR napisał:

Fumiko, jak zostaniesz modem to ci avka zrobiłem:P


Zemszczę się w wolnej chwili ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się