Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2006 o 12:54, Aragi napisał:

Wrzucasz monetę i przy jakiejś kombinacji - 1, 2 itp. dostajesz monetę czaszki - działa tylko
raz


Jak to "tylko raz"?? Za każdym razem coś dostajesz, a ja z obelisków miałam głównie ubaw... No bo to przecież spellforce''owa wersja automatu z cukierkami/maskotkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 13:31, Fumiko napisał:

> Wrzucasz monetę i przy jakiejś kombinacji - 1, 2 itp. dostajesz monetę czaszki - działa
tylko
> raz

Jak to "tylko raz"?? Za każdym razem coś dostajesz, a ja z obelisków miałam głównie ubaw...
No bo to przecież spellforce''owa wersja automatu z cukierkami/maskotkami...

ale monety dostaje się tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:14, Azrathel napisał:

ale jak pisałem nie skończyłem Spellfa.


A fe, a fe, a fe...

Dnia 27.11.2006 o 18:14, Azrathel napisał:

Seth Dundred to skrytobójca z ZŚ - pomaga ci zlikwidować przywódcę obozu Pięści.
a Władca Marionetek to przywódca gildii skrytobójców w Empyrii - ale za cholerę nie mogę sobie
przypomnieć, kiedy można do niej przystąpić... ;)


W momencie jak się zabije Setha Dundreda. Jest pod murem pałacu w Empyrii. Można go też oszczędzić i wykonać w zamian jego zadanie - zabić jakiegoś generała w pałacu (nie pamiętam jak się zwał) ale wtedy do gildii Cię nie przyjmą bo nie wykonałeś zadania. Za to dostaniesz w nagrodę szafirową różę.

Dnia 27.11.2006 o 18:14, Azrathel napisał:

poczekaj na Fumiko, ona na pewno będzie pamiętać.


Oj będzie pamiętać, będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:04, arti.uki napisał:

Napisz coś więcej.

Na zwodniczych bagnach jest obelisk przyjmujący złoto (w korycie rzecznym pilnowany przez goblina) - każda sztuka uprawnia do wybrania 2 razy z 4 symboli. Daje to łącznie 16 (jednorazowych) możliwości, bo mogą być 2 identyczne. Do zdobycia są monety (wszystkie rodzaje) i zwoje.
W Shal''Dun takie obeliski są przy portalach do Szrenicy i Mirraw Thur. Do każdego z nich wrzucasz łącznie 3 monety (oprócz czaszki). Kolejność nie ma znaczenia, liczy się tylko ilość monet poszczególnego rodzaju. Pierwszy obelisk "wypluwa" przedmioty i monetę czaszki, a drugi zwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:35, arti.uki napisał:

> > Napisz coś więcej.
Wielkie dzięki. Więc będę miał ich 14. Ale ciągle brakuje mi jednej.

Tu są wszystkie, ale po angielsku:
SKULL COINS:
Earth mage/stormcleaver rocks(fetish mission)
Meinher/Echo swamps(Toad And Hand)
In chest behind giant crawlers/Echo swamps
Drackon Arach/Frostfall(take it from his corpse
Munch/Tiarganach(By portal to Winterdeep)
Chest in secret valley/Winter deep(You get the key from the
elven leaders ghost)
X3 Master of the mosaic/Winter deep(complete mosaic then kick his butt.)
Scaraminger/Tiarganach(skeleton camp to the west of the city)
Chest behind ice ghosts/Tiarganach(South of the city)
Chest near portal to Nevershade/Tiarganach(South of city)
Chest on Burning rock/Shal Dun(Top chest right next to bottom skull chest)
X2 one from each of the meinhers near the portals by star
city/Shal Dun(North Meinher StarStarStar, South Meinher
SunMoonStar)
TOTAL 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:35, arti.uki napisał:

Więc będę miał ich 14. Ale ciągle brakuje mi jednej.

Miałeś 13, ja podałem Ci sposób na zdobycie 3 i masz tylko 14?

Aragi
Ta pierwsza moneta mnie załamała. Wybierając maga, któremu pomagałem kierowałem się głównie chęcią zdobycia brakującego typu monety (wówczas nie wiedziałem, że czaszki są inne). Co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 13:37, Fumiko napisał:

> ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć, kiedy można do niej przystąpić... ;)
W momencie jak się zabije Setha Dundreda (...)

Czyżbyś sugerowała, że da się przystąpić do gildii zabójców? Bo, z całym szacunkiem, ale nie ;) Nawet jeśli zabije się Setha, to Władca Marionetek wygłasza jakiś tekst, którego konkluzja jest jedna: nie przyjmie cię do gildii. Nie pamiętam jego argumentacji, ale jestem pewny, że przyłączenie się do zabójców jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 12:48, Przemo236 napisał:

gdzie moge znalezc gryfa dla uthara w szepcie???


Na samym dole niedaleko lewego krańca mapy jest takie pojedyńcze wzniesienie. Tam jest gryf, a pilnuje go ok 5-6 strażników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:52, Treant napisał:

Ta pierwsza moneta mnie załamała. Wybierając maga, któremu pomagałem kierowałem się głównie
chęcią zdobycia brakującego typu monety (wówczas nie wiedziałem, że czaszki są inne). Co teraz?

Istnieje pewna sztuczka, dzięki której da się otworzyć wszystkie skrzynie bez wrzucania monet, tylko nie wiem czy ją tu ujawnić?? (choś kiedyś była na forumie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem o tym> Ale to jest ostatecznośc. Mam 14 monet wraz z 2 z obelisków, a więc wciąż brakuje mi 1. I nie wiem gdzie ją znależć.eśli jedną monetę można było dostać w zadaniu z 3 magami to chyba się znów obejdę smakiem, bo ja wybrałem czarnbego maga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cień Drzew. Szaman koło kamiennego kręgu (czasami widać go na wschód od monumentu ludzi, ale trzeba przejść całą mapę, aby się do niego dostać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 10:34, baraborek napisał:

Czy przypadkiem on się nie nazywa Hyrr?


Chyba tak. I może sporo zdrowia napsuć zanim się go ubije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Twierdzy Mrocznego wiatru(? nie wiem czy to się tak nazywa, ale tam odchodzi Alyah i Jenquai czy jak im tam było). Jestem w za bramą. I są 2 jaskinie, z których cały czas wychodza ostrza. Obstawiłem je całą armią, ale i tak wychodza cały czas! Przy jednej mam całą armie, ale to zaraz orzy drugiej. Nie zdołam tak cały czas odpierać ich ataków. Co mam robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 15:16, lis899 napisał:

Jestem w Twierdzy Mrocznego wiatru(? nie wiem czy to się tak nazywa, ale tam odchodzi Alyah
i Jenquai czy jak im tam było). Jestem w za bramą. I są 2 jaskinie, z których cały czas wychodza
ostrza. Obstawiłem je całą armią, ale i tak wychodza cały czas! Przy jednej mam całą armie,
ale to zaraz orzy drugiej. Nie zdołam tak cały czas odpierać ich ataków. Co mam robić??

Wstaw po jednym robolu lub woju do ŚRODKA jaskini i masz spokój (tam są cztery jaskinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się