Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 16:05, zapodaj napisał:

Chcę się zapytac , jak trzeba nacisknąc te symbole , w ostrej skale , tam na północy ?

Naokoło są nagrobki. Przeczytaj je wszystkie a będziesz miał kolejnośc naciśnięć. (nagrobki podświetlą się na niebiesko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:05, zapodaj napisał:

Chcę się zapytac , jak trzeba nacisknąc te symbole , w ostrej skale , tam na północy ?


Oko - kropla krwi - dłoń - dłoń - kropla krwi - oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:15, Fumiko napisał:

> Chcę się zapytac , jak trzeba nacisknąc te symbole , w ostrej skale , tam na północy ?


Oko - kropla krwi - dłoń - dłoń - kropla krwi - oko

Bardzo ci dziękuję FUMIKO . A jeszcze jedno , mianowicie , jeśli nacisnę te nagrobki , to czy czasem nie wstaną jakieś potwory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:17, zapodaj napisał:

Bardzo ci dziękuję FUMIKO . A jeszcze jedno , mianowicie , jeśli nacisnę te nagrobki , to czy
czasem nie wstaną jakieś potwory ?


Nagrobki? Chyba symbole.
Owszem, wstaną. Duchy krasnoludów o ile pamiętam. Jeden z nich będzie miał gwiaździsty amulet, który otwiera skrzynie na północnym zachodzie mapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:18, Fumiko napisał:

> Bardzo ci dziękuję FUMIKO . A jeszcze jedno , mianowicie , jeśli nacisnę te nagrobki ,
to czy
> czasem nie wstaną jakieś potwory ?

Nagrobki? Chyba symbole.
Owszem, wstaną. Duchy krasnoludów o ile pamiętam. Jeden z nich będzie miał gwiaździsty amulet,
który otwiera skrzynie na północnym zachodzie mapy...

A czy jak tą skrzynię otworzę to już ni na mnie nie napadnie , co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:22, zapodaj napisał:

A czy jak tą skrzynię otworzę to już ni na mnie nie napadnie , co nie ?


Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z quetem Swiat Cieni czy jakos tak. Otoz mam juz ksiege cienia i nie wiem co mam zrobic dalej. Jesli ktos moze mi pomoc bede wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:46, chopin06 napisał:

A ja mam problem z quetem Swiat Cieni czy jakos tak. Otoz mam juz ksiege cienia i nie wiem
co mam zrobic dalej. Jesli ktos moze mi pomoc bede wdzieczny


Zanieść ją do Rigoura Mortisa z Farlonrowej Nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego kiedy ja przychodzę do sandora , że ten koleś nazywa się shin go gua , czy jakoś tak , i kiedy wychodzę z tego miasta ( szarogórze ) , to koleś gdzieś zniknął . Z góry dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:37, zapodaj napisał:

A dlaczego kiedy ja przychodzę do sandora , że ten koleś nazywa się shin go gua , czy jakoś
tak , i kiedy wychodzę z tego miasta ( szarogórze ) , to koleś gdzieś zniknął . Z góry dzięki
.

Czytaj dialogi, Sandor poszedł pod grobowiec niedaleko monumentu ludzi na tej mapce. Będzie tam czekał, aż przyjdziesz i wezwiesz czarownika Shin Tar Guara - poziom 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:20, Kamil1795 napisał:

misji jak jestes orkami i walczysz z ludzmi

Podaj nazwe kampanii i misji, bo orkami sie walczy na ludzi baaaaardzo dużo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 14:26, arti.uki napisał:

A nie Gultark????

Raczej tak, ale podałem Ci jego lokalizację i z niej jednoznacznie wynika, że nie jest to szaman, do którego możesz się dostać po zniszczeniu zaledwie części orkowych obozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do Miasta Dusz jeszcze raz, i zawuażyłem, że w jednym miejsu pojawiły się demony, a w drugim czytacze umysłu. Zaniłem chyba 4 demonów, w tym władce, i pojawiło się 4 i barazie ich nie zabijam. Ale czytaczy zabiłem bardzo dużo, ale nadal się pojawiają. Juz na nich zdobyłem z 30% poziomu!!. Ale to jest nudne. Aha i gdzie jest lalka hadeko arcymag i odźwierny?? I czy 20 poziom cieżkiego uzbrojenia to max?? Bo mi nie pisze ile do następnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:28, lis899 napisał:

Ale czytaczy zabiłem bardzo dużo, ale nadal się pojawiają.

Zarówno czytacze umysłu jak i demony będą się pojawiać w nieskończoność; służą tylko do nabijania poziomów.

Dnia 01.12.2006 o 15:28, lis899 napisał:

Aha i gdzie jest lalka hadeko arcymag i odźwierny??

Dokładnej lokacji niestety ci nie zdradzę, bo sam już nie pamiętam. Napeno jednak jakieś lalki znajdywało się w Kryptach Zegarowych, w tej części otwieranej kluczem Xalabara, jedną dostawało się jako nagrodę po którejś z walk w Koloseum i jedną można było "ukraść" ludziom w Empyrii mając przy sobie pewien przyrząd od sprzedawców snopyłu.

Dnia 01.12.2006 o 15:28, lis899 napisał:

I czy 20 poziom cieżkiego uzbrojenia to max?? Bo mi nie pisze ile do następnego poziomu.

Tak, każdą umiejętność można podnieść tylko do 20 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakoś w laptopie zmienić karte graficzną? I ile by to kosztowało? Bo mi nawet spellforce zwalnia:( A jak będę se chciał jakąś nową grę kupić to musze mieć dobrą karte graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie się da, jednak nie jest to tanie. Spróbuj zagrać na mniejszej rozdzielczości, głębi kolorów, gorszych teksturach i detalach. A jaką masz kartę graficzną BTW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 19:32, Treant napisał:

Generalnie się da, jednak nie jest to tanie. Spróbuj zagrać na mniejszej rozdzielczości, głębi
kolorów, gorszych teksturach i detalach. A jaką masz kartę graficzną BTW?

Jakąś standardową. A gdzie te detale ustawić można, i czy mi spellforce 2 pójdzie bo se zamierzam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się