Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2006 o 19:07, darth 16 napisał:

> > tak bo można mieć na początku awatara z dowolną rozwiniętą ściezką(np.białej magi)+5
dobrych
>
> > bochaterów odrazu z dobrymi itemami i sąmagie powyrzej poziomu 12,jak i wymagania
mieczy
> i
> > zbroji :)
> jesteś nowy mega kamilosie
>
wiesz co zwykle nie pisze sie 3 postów pod rząd

serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejże kurcze nie nabijaj postów bo to jest bez sensu powinni cu jakieś ostrzezenie wstawić albo degrada bo sie nie nabija postów bezsensownymi wyrazami takimi jak "serio" więc następnym razem rozwijaj trochę zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co się czepiacie jak ktoś się o coś pyta to się odpowiada a wogóle mam wrażenie że nikt mnie tu nie lubi jeden pisze że pisze powinienem pisać ort. wy mi wmawiacie że za dużo postów piszę naprawdę wieki kit
o mam pomysł nie będę pisał tak dużo postów a wy nie będziecie się mnie tylko nie obiecóję że będę pisał tylko 2-3
postów na stronę maxium 4-5 postów na stronę
to podamy sobie internetową dłoń???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:19, zapodaj napisał:

co się czepiacie jak ktoś się o coś pyta to się odpowiada a wogóle mam wrażenie że nikt mnie
tu nie lubi jeden pisze że pisze powinienem pisać ort. wy mi wmawiacie że za dużo postów piszę
naprawdę wieki kit
o mam pomysł nie będę pisał tak dużo postów a wy nie będziecie się mnie tylko nie obiecóję
że będę pisał tylko 2-3
postów na stronę maxium 4-5 postów na stronę
to podamy sobie internetową dłoń???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Tu nie chodzi ,ze dużo postów piszesz tylko ,że są takie krótkie i niczego nie wnoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:22, Shadow1994 napisał:

> co się czepiacie jak ktoś się o coś pyta to się odpowiada a wogóle mam wrażenie że nikt
mnie
> tu nie lubi jeden pisze że pisze powinienem pisać ort. wy mi wmawiacie że za dużo postów
piszę
> naprawdę wieki kit
> o mam pomysł nie będę pisał tak dużo postów a wy nie będziecie się mnie tylko nie obiecóję

> że będę pisał tylko 2-3
> postów na stronę maxium 4-5 postów na stronę
> to podamy sobie internetową dłoń???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Tu nie chodzi ,ze dużo postów piszesz tylko ,że są takie krótkie i niczego nie wnoszą

a ja się pytałem czy podamy sobie internetową dłoń a wogóle masz fajnego avatra z milą-221
a wogólę ile trzeba mieć na oko postów żeby mieć kolejny poziom (obywatel,robotnik ...) to podacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 16:02, zapodaj napisał:

a ja grałem po jednej misji w oddech zimy oraz cień feniksa i powiem szczerze że wogóle mi
się nie podobają te kampanie wole zakon świtu

Po przejściu jednej misji oceniasz całą kampanię? Ja akurat cenię Oddech Zimy za to, że często zmieniają się monumenty poszczególnych ras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:35, Shadow1994 napisał:

to nie chodzi o ilosć postów tylko o punkty czyli jak bardzo jesteś aktywny na forum i ile
gier zarejestrowałeś w ciągu miesiąca itp.

a bardzo fajnie a długo jeszcze będziesz nawijał mila-221 przestała więc ty też przestań ok
i nie pisz nic więcej o tym że takie małe posty piszę kapcysz
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 07:49, zapodaj napisał:

ja się zgadzam z kris 1 tylko że on nie chcę przestać chcę tylko podać z shadowem internetową
dłoń rozumiesz

zgadzam się on ci zwraca uwagę i dobrze robi bo nie piszę się na forum jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu sobie zainsalowałem spella i mam poprzedniego save''ya gdzie jestem w ostrej skale. Jaki mieliście poziom jak kończyliscie ją? Bo ja dopiero będe uruchamiać monument i mam poziom piętnasty i 1.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach, Spellforce...
zainstalowałem go sobie w piątek wieczór i w dwa weekendowe dni zrobiłem tyle, co kiedyś w dwa tygodnie.
jednak granie z god mode''em, mimo że nieuczciwe, znacznie ułatwia i uprzyjemnia grę.

powiedzcie mi jeszcze, z kim naparza sie na końcu Oddechu Zimy - wystarczy tylko imię - nie chcę żadnych spojlerów.

a kto jest Głównym Złym w Cieniu Feniksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 14:04, Kris l napisał:

Znowu sobie zainsalowałem spella i mam poprzedniego save''ya gdzie jestem w ostrej skale. Jaki
mieliście poziom jak kończyliscie ją? Bo ja dopiero będe uruchamiać monument i mam poziom piętnasty
i 1.5.

Jak zaczynałam Ostrą Skałę to miałam sam początek lvl 16. Ile było na końcu niestety nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się