Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Właśnie też to zauważyłem, tylko nie miałem zbyt wiele podrózniczek, więc wolałem zapytać eksperta, choć byłem za łuczniczkami wiatru, ale dobrze wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póżniej?? Tylko że ja już tam pozabijałem ponad pół potworów(wszystkie minotaury, i częśc reszty), dokończe już to, bo mało zostało, ale czy 14 poziom to dobry jak na tamtą plansze??(południowe góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>, ale czy 14 poziom to dobry jak na tamtą plansze??(południowe

Dnia 10.10.2006 o 21:49, lis899 napisał:

góry)


Trudno powiedzieć, czy jest to odpowiedni poziom na tę mapę. Zależy jak grasz. Ja nie zamierzałem tracić czasu na powolne rozwalanie przeciwników. Wszedłem tam na bodajże 18 levelu. Od razu po zdobyciu ostrze ziemi mogłem go używać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem wcześniej zauważyć, że jestem troche zasłaby na to, ale jak już rozwaliłem dużo to dokończe, ale chodzi mi czy dobry jest 14 poziom na Doline Szarego Zmierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:57, lis899 napisał:

Zdążyłem wcześniej zauważyć, że jestem troche zasłaby na to, ale jak już rozwaliłem dużo to
dokończe, ale chodzi mi czy dobry jest 14 poziom na Doline Szarego Zmierzchu.

a to jest w spellforce zakon świtu a wogóle trudna jest ta misja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:57, lis899 napisał:

Zdążyłem wcześniej zauważyć, że jestem troche zasłaby na to, ale jak już rozwaliłem dużo to
dokończe, ale chodzi mi czy dobry jest 14 poziom na Doline Szarego Zmierzchu.


14 na Dolinę Szarego Zmierczhu to troche mały... Radziłbym Ci wykonać pare dodatkowych qestów i nabić kilka poziomów zanim tam pójdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 Pytań:

1.Jak się pozbyć gnomia z Miasta Dusz?

2.O co biega z Hirynem w Mieście Dusz?

3.Jak się pozbyć demonów i trójgłowów z jakiń z Miasta Dusz?

4.Jak dostać się za tą bramę za którą jest niby plansza do gry Hadeko?

5.Jak przeładować Jenquia w Twierdzy Mrocznego Wiatru, bo brama za obozami ostrzy i sha nie chce się otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 18:34, Shadowtear napisał:

5 Pytań:

1.Jak się pozbyć gnomia z Miasta Dusz?

2.O co biega z Hirynem w Mieście Dusz?

3.Jak się pozbyć demonów i trójgłowów z jakiń z Miasta Dusz?

4.Jak dostać się za tą bramę za którą jest niby plansza do gry Hadeko?

5.Jak przeładować Jenquia w Twierdzy Mrocznego Wiatru, bo brama za obozami ostrzy i sha nie
chce się otworzyć?

a o co wam chodzi o kampanie cienia feniksa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 11.10.2006 o 18:38, zapodaj napisał:

a o co wam chodzi o kampanie cienia feniksa ?


No tylko w tej kampani jest Miasto Dusz i Twierdza Mrocznego Wiatru, więc to raczej jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 18:39, mathewmw napisał:

/.../
> a o co wam chodzi o kampanie cienia feniksa ?

No tylko w tej kampani jest Miasto Dusz i Twierdza Mrocznego Wiatru, więc to raczej jasne.

nie no bo wiesz jeszcze ni grałem w tą kampanię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 18:41, zapodaj napisał:

> /.../
> > a o co wam chodzi o kampanie cienia feniksa ?
>
> No tylko w tej kampani jest Miasto Dusz i Twierdza Mrocznego Wiatru, więc to raczej jasne.

nie no bo wiesz jeszcze ni grałem w tą kampanię


A to sory...

A jeżeli chodzi o pytania Shadowtear''a to co do:

1. Nie rozumiem pytania.
2. Przyłanczam się do pytania :).
3. Wydaje mi się, że oni będą się tam pojawiali cały czas i ich raczej nie wyeliminujesz ich.
4. Chyba trzeba zabić wszystkich wrogów, którzy są przed nią, wtedy się powinna otworzyć.
5.Chodzi Ci o to jak otworzyć bramę za którą jest na początku? Jeżeli tak to powinien być gdzieś przed nią klucznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 18:45, mathewmw napisał:

> > /.../
> > > a o co wam chodzi o kampanie cienia feniksa ?
> >
> > No tylko w tej kampani jest Miasto Dusz i Twierdza Mrocznego Wiatru, więc to raczej
jasne.
>
> nie no bo wiesz jeszcze ni grałem w tą kampanię

A to sory...

A jeżeli chodzi o pytania Shadowtear''a to co do:

1. Nie rozumiem pytania.
2. Przyłanczam się do pytania :).
3. Wydaje mi się, że oni będą się tam pojawiali cały czas i ich raczej nie wyeliminujesz ich.
4. Chyba trzeba zabić wszystkich wrogów, którzy są przed nią, wtedy się powinna otworzyć.
5.Chodzi Ci o to jak otworzyć bramę za którą jest na początku? Jeżeli tak to powinien być gdzieś
przed nią klucznik.


1.Pozbyć jako żeby go nie było.
4.Jedyni wrogowie pozostali na mapie to gnomie i ci z jakiń (ale są oni na swoich miejscach więc nie powinni mieć na to wpływu)
5.Chodzi o tą bramę za obozami - jak jest barykada to tuż za nią po bokach są obozy a dalej na wprost jest brama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 11.10.2006 o 18:59, Shadowtear napisał:

1.Pozbyć jako żeby go nie było.
4.Jedyni wrogowie pozostali na mapie to gnomie i ci z jakiń (ale są oni na swoich miejscach
więc nie powinni mieć na to wpływu)
5.Chodzi o tą bramę za obozami - jak jest barykada to tuż za nią po bokach są obozy a dalej
na wprost jest brama


1. Ale którego gnoma??
5. Już wiem o która chodzi... Musisz chyba doniej odpowiednio blisko podejść i poczekać chwile. Wtedy od tyłu zajdzie Cię Kapitan Isthar z paroma strażnikami pałacowymi. Pogadacie sobie, zajdzie pewna zmiena w twoich szeregach i brama się otworzy (oczywiście najpierw muszisz zniszczyć obozy i aktywować pierwsze Trzy monumetnty ras, czyli jeden elfów i dwa krasnoludów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 19:08, mathewmw napisał:

/.../
> 1.Pozbyć jako żeby go nie było.
> 4.Jedyni wrogowie pozostali na mapie to gnomie i ci z jakiń (ale są oni na swoich miejscach

> więc nie powinni mieć na to wpływu)
> 5.Chodzi o tą bramę za obozami - jak jest barykada to tuż za nią po bokach są obozy a
dalej
> na wprost jest brama

1. Ale którego gnoma??
5. Już wiem o która chodzi... Musisz chyba doniej odpowiednio blisko podejść i poczekać chwile.
Wtedy od tyłu zajdzie Cię Kapitan Isthar z paroma strażnikami pałacowymi. Pogadacie sobie,
zajdzie pewna zmiena w twoich szeregach i brama się otworzy (oczywiście najpierw muszisz zniszczyć
obozy i aktywować pierwsze Trzy monumetnty ras, czyli jeden elfów i dwa krasnoludów).


1.Tego gnomia
5.Nie chce mi zaliczyć zniszczenia obozów, pomimo, że po tej stronie bramy nic wrogiego nie ma

Dodatkowo przypomniało mi się jeszcze coś - otóż otwierając skarbiec banku empyrii zdobywa się osiem tablic. Umieściłem je w dłoniach w dzielnicy świątynnej i co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 18:34, Shadowtear napisał:

5 Pytań:

1.Jak się pozbyć gnomia z Miasta Dusz?

2.O co biega z Hirynem w Mieście Dusz?

3.Jak się pozbyć demonów i trójgłowów z jakiń z Miasta Dusz?

4.Jak dostać się za tą bramę za którą jest niby plansza do gry Hadeko?

5.Jak przeładować Jenquia w Twierdzy Mrocznego Wiatru, bo brama za obozami ostrzy i sha nie
chce się otworzyć?


1. Gnomię musisz zabijać parę razy, ja zabijalem chyba 4, aż w końcu zniknęło. Nie wiem czym jest to uwarunkowane, ale ja stopniowo się oddalałem od miejsca, w którym pojawiło się pierwsze.
2. Hiryn jest jakimś bogiem, został umieszczony w grze, ale niestety nie da się z nim porozmawiać o żadnej sprawie. Może to celowe, a może twórcom zabrakło czasu na dopełnienie tego wątku.
3. Jeśli chodzi Ci o demony początkowo na 45, a potem na 50 to nie da się ich zabić. Jednego może i tak, ale potem pojawiają się dwa, trzy itd. więc nie ma szans.
4. O którą bramę Ci chodzi? Nie przypominam sobie żadnej bramy do Hadeko. Może masz na myśli tą mniej więcej na środkowym zachodzie planszy? Do niej dostaniesz klucz od driady wypełniając dodatkowe zadanie "Święte gaje" czy coś w tym stylu.
5. Jak zostało powiedziane, musisz wybić wszystkich Sha i Ostrza przed bramą. Potem podejdź do niej bardzo blisko i musisz tak chwilę poczekać. Jeśli się nie otworzy, upewnij się czy całą planszę odkryłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 19:43, Shadowtear napisał:

> /.../
> > 1.Pozbyć jako żeby go nie było.
> > 4.Jedyni wrogowie pozostali na mapie to gnomie i ci z jakiń (ale są oni na swoich
miejscach
>
> > więc nie powinni mieć na to wpływu)
> > 5.Chodzi o tą bramę za obozami - jak jest barykada to tuż za nią po bokach są obozy
a
> dalej
> > na wprost jest brama
>
> 1. Ale którego gnoma??
> 5. Już wiem o która chodzi... Musisz chyba doniej odpowiednio blisko podejść i poczekać
chwile.
> Wtedy od tyłu zajdzie Cię Kapitan Isthar z paroma strażnikami pałacowymi. Pogadacie sobie,

> zajdzie pewna zmiena w twoich szeregach i brama się otworzy (oczywiście najpierw muszisz
zniszczyć
> obozy i aktywować pierwsze Trzy monumetnty ras, czyli jeden elfów i dwa krasnoludów).


1.Tego gnomia
5.Nie chce mi zaliczyć zniszczenia obozów, pomimo, że po tej stronie bramy nic wrogiego nie
ma

Dodatkowo przypomniało mi się jeszcze coś - otóż otwierając skarbiec banku empyrii zdobywa
się osiem tablic. Umieściłem je w dłoniach w dzielnicy świątynnej i co dalej...

no to prawda ta gra jest do końca nie dopracowana jak na przykład w shiel zdobyłem fortecę rodu utrańskiego
i nie chciało mi go zaliczyć bo tam piszę że "wróg okupuję fortecę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 21:08, ŚwinkaBobo napisał:

Hej Zapodaj... spróbuj nie odpowiadać aż tak ... najlepiej wszystko skasuj a i tak bedzie kashdy
wiedzial o co chodzi

ale jak można wszystko skasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, jak masz okienko gdzie posta piszesz to zaznaczasz wszystko i naciskasz delete lób backspace (nie muszę chyba mówić gdzie na klawiaturze znajduja sie te przycski)
Potem piszesz to co chcesz ... (jak byc zauważył to odpowiedzialem na twojego posta ale nie mam treście twojej (i mojej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się