Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Mam problem ze Spellforcem. Od jakiegoś czasu zaczęło mi się wszystko psuć: gra zacina się i muszę resetować, wyłącza się z niewyjaśnionego powodu i nie ma nawet zapisu w autosave, czasami występuje mi jakieś okienko i wszystko się minimalizuje. Sprzęt mam dobry, a Windowsa niedawno formatowałem. Wcześniej wszystko chodziło poprawnie. Proszę, pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest zbroja Amry?? I jeszcze mam zadanie, że mam dac futro drapieżnika niejakiej Marii, gdzie ona jest, i zbroja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbroja Amry jest w Kurhanach Skowytu, wyżej bramy, którą musiałeś otworzyć.
Miria jest w Górach Wietrznych (tam gdzie jest miasto krasnolusów) koło kolesia który miał mięso (idź na północ od portalu do Ostrej Skały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Big Problem, zainstalowałem grę Spellforce złotą edycję. I gdy klikam na ikone gra się nie włącza.W menadżerze gra jest uruchomiona.Przy instalowani też był problem nie pamiętam co w okienku wyskoczyło ale, gre zainstalowałem w trybie awaryjnym. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:00, Deavid napisał:

Mam Big Problem, zainstalowałem grę Spellforce złotą edycję. I gdy klikam na ikone gra się
nie włącza.W menadżerze gra jest uruchomiona.Przy instalowani też był problem nie pamiętam
co w okienku wyskoczyło ale, gre zainstalowałem w trybie awaryjnym. :(

Ale o co chcesz się spytac bo nie zadałeś pytanie co nie .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A rune orkowego robotnika na jakiej mapie można znależć w ZŚ, (bo nie chce wejść do frewelowej nadziei, a potem płakać, że zapomniałem runy)?. I czy w mulandirze trzeba jeszcze coś robić jak sie odnajdzie strażnika(tego podobnego do nekromanty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:00, Deavid napisał:

Mam Big Problem, zainstalowałem grę Spellforce złotą edycję. I gdy klikam na ikone gra się
nie włącza.W menadżerze gra jest uruchomiona.Przy instalowani też był problem nie pamiętam
co w okienku wyskoczyło ale, gre zainstalowałem w trybie awaryjnym. :(

Nie masz czasem zainstalowanego jakiegoś firewalla? Bo one blokują niektóre rzeczy i gryzą się z zaporą windows, albo z firewallem w antywirusie. Przez co blokują niektóre rzeczy. Mi na przykład blokowały gothic 2, nie mogłem go wcale włączyć, włączał się gdy system zamykałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 19:03, ŚwinkaBobo napisał:

W tym przypadku najlepiej KUPIĆ 1.52 wersję


Gdzie??

Dnia 31.10.2006 o 19:03, ŚwinkaBobo napisał:

albo poprosic jakiegos "speca" żeby przerobil edytor na 1.53 PL :D


To chyba na stronie JoWooda trzeba prosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 11:36, Fumiko napisał:

> albo poprosic jakiegos "speca" żeby przerobil edytor na 1.53 PL :D
To chyba na stronie JoWooda trzeba prosić.

A mogłabyś sprawdzić, czy mapy stworzone w edytorze są zgodne z 1.53 PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 11:36, Fumiko napisał:

Gdzie??


Tego to nie wiem ;/ może jak nie ma to kup starsza wersje nirsza niz 1.52 i sciagnij patcha 1.52

Dnia 03.11.2006 o 11:36, Fumiko napisał:

To chyba na stronie JoWooda trzeba prosić.


Mi osobiście sie wydaje że nawet twojej wiadomosci na e-mailu nie otworzą ;/ a jak tak to chyba nie bedą się tym przejmować ;/ ale mi sie wydaje że jak joowood zrobil ten edytor, to ktos inny tesh chyba potrafi, nie tylko firma, bedziesz mial farta jak znajdziesz kogos takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:13, ŚwinkaBobo napisał:

> Gdzie??

Tego to nie wiem ;/ może jak nie ma to kup starsza wersje nirsza niz 1.52 i sciagnij patcha
1.52


Ja mam, ale pytam dla tych co mają z extra klasyki gdzie 1.53 jest już wbudowane.

Dnia 03.11.2006 o 13:13, ŚwinkaBobo napisał:


> To chyba na stronie JoWooda trzeba prosić.

Mi osobiście sie wydaje że nawet twojej wiadomosci na e-mailu nie otworzą ;/ a jak tak to chyba
nie bedą się tym przejmować ;/ ale mi sie wydaje że jak joowood zrobil ten edytor, to ktos
inny tesh chyba potrafi, nie tylko firma, bedziesz mial farta jak znajdziesz kogos takiego
:D


No wiesz, "zangielszczenie" do SpellForce 2 PL zainteresowani dostali... To może i edytor by się dało.

Dnia 03.11.2006 o 13:13, ŚwinkaBobo napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:25, Fumiko napisał:

Ja mam, ale pytam dla tych co mają z extra klasyki gdzie 1.53 jest już wbudowane.


Nie chcę być nie miły ale - mają problem ;/ ja tesh mam starszą nish 1.53 (samo zakon świtu PL - eXrra Klasyka)

Dnia 03.11.2006 o 13:25, Fumiko napisał:

No wiesz, "zangielszczenie" do SpellForce 2 PL zainteresowani dostali... To może i edytor by
się dało.


Wszystko jest możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:04, ŚwinkaBobo napisał:

> Ja mam, ale pytam dla tych co mają z extra klasyki gdzie 1.53 jest już wbudowane.

Nie chcę być nie miły ale - mają problem ;/ ja tesh mam starszą nish 1.53 (samo zakon świtu
PL - eXrra Klasyka)


To nie bądź niemiły. I jeśli Ciebie edytor map nie interesuje to przynajmniej nie rzucaj takich komentarzy bo ma się wrażenie że z sensem czy bez ale piszesz tylko po to żeby sobie posty nabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 12:51, Treant napisał:

> > albo poprosic jakiegos "speca" żeby przerobil edytor na 1.53 PL :D
> To chyba na stronie JoWooda trzeba prosić.
A mogłabyś sprawdzić, czy mapy stworzone w edytorze są zgodne z 1.53 PL?



Nie są. Nawet jak udało się wczytać to szybko była zwieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2006 o 14:07, Fumiko napisał:

To nie bądź niemiły. I jeśli Ciebie edytor map nie interesuje to przynajmniej nie rzucaj takich
komentarzy bo ma się wrażenie że z sensem czy bez ale piszesz tylko po to żeby sobie posty
nabijać.


Dobrze, Przepraszam ^^
Trzeba czegoś poszukac jak chce sie mapy robic ;/ Specialnie dla ciebie (wszystkich) poszukam... i tak nie mam co na kompie robic jak pisac na forum i gg, jak by co 6337038... ale zaraz zmiatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:12, ŚwinkaBobo napisał:

Trzeba czegoś poszukac jak chce sie mapy robic ;/ Specialnie dla ciebie (wszystkich) poszukam...


Mam nadzieję że szukanie pójdzie Ci lepiej niż mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się