Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 22:09, ihtam napisał:

> Jestem w farlonowej nadziei i mam mały problem, główna misja to oczyszczenie mapy, a na
to
> brakuje mi suroców i nie wiem gdzie je znależć.

Zależy. Jeśli grasz wojem i dobrze go rozwijałeś, to powinieneś być w stanie zniszczyć wszystkie
bazy wroga poza główną samym awatarem (ja tak zrobiłem). Wtedy surowców tam na środku powinno
wystarczyć do stworzenia armii.

Nie mam woja, mam maga cienia. Udało mi sie rozwalić 2 obozy i 2 wieże w obozie z tym sethem. Orkami rozwaliłem ten obóz pod moim i już mi zaczyna żelaza brakować. Z tego co widzałem atakują mnie 3 obozy, postaram sie je rozwalić. Głupio troche że zasobów zaczyna brakować, bo w poprzednich misjach jak brakowało, można było zbierać z innego miejsca. A tak wogule to dzienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie takie małe pytanko

dlaczego jak gram przez neta mam takie ogromne lagi oczywiście powyłączałem wszystke niepotrzebne programy typu: gg.norton,demon,skype i jeszcze pare innych??

dlaczego nadal mam takie lagi czy ktos wie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w żywym lesie, i czytałem poradnik, w którym pisze, że aby atakować, trzeba mieć minimum 60 jednostek, a ja nie mam dużych kwater!! Czy je ominołem, czy znowu błąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:50, pingwinekbuli napisał:

ludzie takie małe pytanko

dlaczego jak gram przez neta mam takie ogromne lagi oczywiście powyłączałem wszystke niepotrzebne
programy typu: gg.norton,demon,skype i jeszcze pare innych??

dlaczego nadal mam takie lagi czy ktos wie ????


Zależy jakiego masz neta i na jakich serwerach grasz. Oczywiście możesz także mieć jakiegoś wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 15:22, lis899 napisał:

Jestem w żywym lesie, i czytałem poradnik, w którym pisze, że aby atakować, trzeba mieć minimum
60 jednostek, a ja nie mam dużych kwater!! Czy je ominołem, czy znowu błąd??


xD

żywy las? to jedna z ostatnich plansz w Zakonie Świtu, tak? xD
nie chcę cie martwić, ale tę mapę jesteś w stanie przejść samym awatarem - rozbudowa nie jest konieczna... oczywiście jeśli grasz jakimś sensownym warriorem...
tak po prawdzie to ostatnim miejscem w którym sie rozbudowujesz jest bodajże Mulandir - potem twój awatar jest tak potężny, że rozwala wszystko i wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:50, pingwinekbuli napisał:

ludzie takie małe pytanko

dlaczego jak gram przez neta mam takie ogromne lagi oczywiście powyłączałem wszystke niepotrzebne
programy typu: gg.norton,demon,skype i jeszcze pare innych??

dlaczego nadal mam takie lagi czy ktos wie ?

To zależy od rodzaju neta i siły sygnału, jeśli da sie u ciebie to sprawdź te 2 rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tam żelazo jest raczej niepotrzebne. Ja zawsze używałem szamanów z ulepszeniem i nie miałem problemów. Lenyi jest mało ale powinno wystarczyc. a jak nie możesz sobie poradzic no to cóz proponuję odwrót i powrót tu jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 17:43, arti.uki napisał:

Tylko, że tam żelazo jest raczej niepotrzebne. Ja zawsze używałem szamanów z ulepszeniem i
nie miałem problemów. Lenyi jest mało ale powinno wystarczyc. a jak nie możesz sobie poradzic
no to cóz proponuję odwrót i powrót tu jeszcze raz

Drewna też po jakimś czasie zaczyna brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 13:55, axedi napisał:

> > > Mam pytanko związane z kampanią feniksa a mianowicie, jestem w Mieście Dusz
i mam zasadzić to drzewko, dostalem
> od
> > driady
> > > jakis klucz i misę, dodatkowo mam zdobyc jakis przedmiot dla wlasiciela cyrku
z empyrii jak dostac
> sie na drógą
> > część miasta
> > > dusz?? <help> > > Ja nawet niewiem gdzie jest to miasto dusz :D
Jak co
> to napisz to bede wiedział
> > i moze ja jakos przejde i Ci tutaj napisze
>
> W miescie dusz rozpoczyna się kampania feniksa
> to pierwsza misja i zadanie do wykonania dla zamaskowanego. Po jakims czasie trzeba wrócic
do tego miasta żeby oczyścić
> święte miejsce i dodatkowo znaleźć jakis przedmiot dla własciciela cyrku z empyrii. I
tu mam problem gdyż nie wiem gdzie
> jest portal prowadzący na drógą część miasta dusz.

To to wiem ale chodziło mi o Cien Feniksa ale z kamieniem feniksa nie z ostrzem cienia bo tam
tez tą misje mam ale jak trafic do Miasta dusz to niewiem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska mam problem jestem w twierdzy mrocznego wiatru udało mi się uwolnić wszystkie monumenty przy pomocy wojowników z kathai i południe też oczyściłem i tu się zaczyna problem jet pewna brama nie mogę jej otworzyć nawet nie ma niebieskiego okręgu wokół bramy i niewiem co robić mam w ekwipunku 3.klucze 1do twierdzy mrocznego wiatru 2.do tylnego wejścia 3.do więzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska grałem postacią z zakonu świtu i przeniosłem tą postać do kampani feniksa teraz mam zamiar grać w oddechu zimy ichce stworzyć postać która umie magie żywiołów wszystko czarną magię wszystko i coś z ciężkiego uzbrojenia zostaje mi tylko jedno do wyboru i nie wiem co wybrać ciężką broń sieczną lub obuchową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:32, wixo napisał:

Siema ludziska mam problem jestem w twierdzy mrocznego wiatru udało mi się uwolnić wszystkie
monumenty przy pomocy wojowników z kathai i południe też oczyściłem i tu się zaczyna problem
jet pewna brama nie mogę jej otworzyć nawet nie ma niebieskiego okręgu wokół bramy i niewiem
co robić mam w ekwipunku 3.klucze 1do twierdzy mrocznego wiatru 2.do tylnego wejścia 3.do więzienia

Jeśli chodzi Ci o bramę na południowy-zachód prowadzącą to musisz podejść awatarem możliwe najbliżej do bramy. Wtedy po chwili włączy się scenka i brama się otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:57, Lord Andre napisał:

> Siema ludziska mam problem jestem w twierdzy mrocznego wiatru udało mi się uwolnić wszystkie

> monumenty przy pomocy wojowników z kathai i południe też oczyściłem i tu się zaczyna problem

> jet pewna brama nie mogę jej otworzyć nawet nie ma niebieskiego okręgu wokół bramy i niewiem

> co robić mam w ekwipunku 3.klucze 1do twierdzy mrocznego wiatru 2.do tylnego wejścia 3.do
więzienia
>
Jeśli chodzi Ci o bramę na południowy-zachód prowadzącą to musisz podejść awatarem możliwe
najbliżej do bramy. Wtedy po chwili włączy się scenka i brama się otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wixo, bo ty chyba jeszcze nie pojąłeś działania okienka "dodaj post" - jeżeli komuś odpowiadasz możesz usunąć tekst tego kogoś (znajdujący sie w największym oknie) i wstawić tam swój własny tekst.
okienko "podpis" służy nie do odpowiadania na czyjeś posty, ale do umieszczania krótkich tekstów (sentencji, numeru gg, czy czegokolwiek chcesz) które będą pojawiały sie pod twoimi wypowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w żywym lesie, i pozostały mi 2 zadania pobocze. Jest to "echa", nie wiem w ogole co mam robić, i zabijanie cieni. Spotkałem takich w Kurchanah Skowytu, są jeszcze gdzieś indiześ?? I kiedy mi się to zadanie wypełni, jak zabije wszystkie cienie?? A co z tymi echami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 07:59, lis899 napisał:

Jestem w żywym lesie, i pozostały mi 2 zadania pobocze. Jest to "echa", nie wiem w ogole co
mam robić, i zabijanie cieni. Spotkałem takich w Kurchanah Skowytu, są jeszcze gdzieś indiześ??
I kiedy mi się to zadanie wypełni, jak zabije wszystkie cienie?? A co z tymi echami??


Ta Misja "echa" to musisz w Szarogórzu pójść do 3grobów, wrócić do ludka co dał ci misję, później iść do innego ludka(chyba Gabara) wrócić do tego (chyba Sandora) co dał ci misję i później razem pójdziecie do jakiejśj askini i będzie walka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 07:59, lis899 napisał:

Jestem w żywym lesie, i pozostały mi 2 zadania pobocze. Jest to "echa", nie wiem w ogole co
mam robić, i zabijanie cieni. Spotkałem takich w Kurchanah Skowytu, są jeszcze gdzieś indiześ??
I kiedy mi się to zadanie wypełni, jak zabije wszystkie cienie?? A co z tymi echami??

Odpowiem ci na misję "Echa" to zaczynam : Idziesz do Sandora i mówi ci że SŁYSZY jakieś głosy w nagrobkach .
Nagrobki znajdziesz w SZAROGÓRZU tam gdzie trzeba rozwalic pierwszy obóz goblinów koło jaskini gdzie jest skarb naciskasz na nagrobek i słychac jakiś głos , wtedy wstaje SZKIELET-MORDERCA tylko pamiętaj ten nagrobek jest w obozie goblinów a nie nad obozem .
Następny nagrobek znajdziesz koło monumentu ludzi . Kierując się do obozu goblinów była taka mała chatka wroga i sam wróg kiedy ich rozwaliłeś powinieneś widziec kolejny nagrobek a jak go nie będziesz widział kieruj się koło skał do obozu goblinów i wreszcie powinien tam byc drugi nagrobek . Kiedy naciśniesz na ten nagrobek to wstanie kolejny SZKIELET-MORDERCA . Masz go szybko zabic tak jak pierwszego S.M. kiedy go zabijesz będziesz miał na koncie kolejne słówko . Gdy byłeś w pierwszej misji czyli w SZAROGÓRZU spotkasz kilka wrogów ( żuków lub pająków ) kiedy ich zabijesz kierujesz się dalej do przodu. Gdy pójdziesz daklej napotkasz teren , podłogę który jest zbudowany z cegówek i stoi tam kilka wierzyczek oraz dwóch lub trzech żołnierzy . Kierując się dalej ku monumentowi ludzi wychodząc od żołnierzy odrazu na trawie napotkasz kolejny nagrobek.
Zbadasz go ponownie , i z nagrobku wychodzi kolejny , ostatni SZKIELET-MORDERCA gdy go już zabijesz będziesz miał już trzy słowka na koncie . Kieruj się ku SANDOROWI powiedz mu te słowka , on natomiast ci powie
że nie rozumie tych słówek i masz iśc z tym problemem do Gorana który mieszka na wschodzie (będziesz go widział bo stoi przed domem ) . Gdy wyjaśni ci te słowka ic z tym do SANDORA . Sandor z kolei powie ci żebyś go doprowadził do celu a jest nią jaskinia . Znajdziesz tą jaskinię tam gdzie jest MONUMENT LUDZI . Nad obozem goblinów , napotkasz tą jaskinię tylko jak na nią naciśniesz musi byc koło ciebie SANDOR .
Jak już na nią naciskniesz pojawi się wróg który ma 20 poziom i wystarczy go ztłuc na kwaśne jabłko i KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo wykonaj misję "cienia". Są one jeszcze tam gdzie broniłeś przełęczy dla rodu Hallita (zaraz koło przełęczy). Jeden z nich będzie miał Księgę "Manifest Cieni". Księgę dajesz Rigourowi lub Castagirowi ( nie pamiętam) a potem idziesz do twierdzy w Kurchanach ( podświetli się kawałek ściany) Jest tam kryształ Cienia. na koniec trafisz do Castagira, dasz mu kryształ, teleportujesz sie na inną mapę i wracasz. Czeka na ciebie niespodzianka..... Bardzo fajna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się po raz drugi wyświetlić. Ale przy częstych zapisach da się grać. Jestem w Dzikiej Przełęczy i nie pojawia mi się rozmowa z Mistrzem Pająków o tym, że jest zdrajcą. Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się