Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 21:02, pingwinekbuli napisał:

Czy większa ilość magazynów żywności zwieksza tempo regeneracji życia i many u wojska ??


Zwiększa tempo regeneracji życia. Tak jak np. wybudowanie większej ilości warsztatów płatnerskich, zwiększa tempo tworzenia wojska. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóż ostrze cienia, i naparzaj w niego szamanami. Gdy nie bedziesz mieć w łapie go to fisl darg będzie naparzać po 300. Przy okazji możesz go zamrozić awkiem. Ja takiego miałem. A fial darga spotkasz w kampani aryna koło tej ładnej:P uwięzionej elfki.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------
Kurna co zrobić w kryptach zegarowych aby te porąbane głowy się zapaliły? Bo już mnie ta głupia misja wkurza, argh... dobrze że mam silnego woja zamrażarke. Dzieki temu moge sobie zamrozić przeciwników i na luzie wytłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. jestem tu nowy :P
Dwa lata temu grałem sobie w podstawową wersję Spell Force i jakis czas temu kupiłem sobie całą grę z pozostałtmi dwoma Kampaniami. Wczoraj skończyłem grę w Zakon Świtu. Nie wiem teraz w co mam grac dalej w Cień Feniksa czy w tą drugą, ale nie to jest najwazniejsze. Moje pytanie dotyczy bohatera. Jak mam grac moim bohaterem dalej. Jest prawie na 28 poziomie. jest taka możliwośc w ogóle. Wpisywałem kluczowe słowa w wyszukiwarkę ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Włączyłem wczoraj na chwile Oddech Zimy, ale cóż. napisane było, że można wybrać dotychczasowego bohatera, ale pojawił się jakiś nowy na pierwszym poziomie. Jednym słowem porażka. Ktoś ma pomysł jak rozwiązać mój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

toć to żaden problem.
o ile mnie pamięć nie myli, w Kampanii Aryna tworzy się NOWEGO bohatera.
a do Cienia Feniksa można przenieść bohatera z Zakonu Świtu LUB z Kampanii Aryna. w zależności od wybranego rozwiązania - fabuła Cienia Feniksa będzie się nieznacznie różnić.

polecam rozegrać najpierw dość trudną Kampanię Aryna. Cień Feniksa jest bowiem kontynuacją poprzedniej kampanii (trochę trudno to wyjaśnić ale mam nadzieję, że mi się udało ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w kampani Aryna da się zniszczyc te miasto lodowych efów magiem śmierci na 9 poziomie wraz z tymi łowcami, 2 bohaterami oraz z grimem i leą?? Bo jakoś mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 10:34, Thalanthas napisał:

Mam pytanie, czy w kampani Aryna da się zniszczyc te miasto lodowych efów magiem śmierci na
9 poziomie wraz z tymi łowcami, 2 bohaterami oraz z grimem i leą?? Bo jakoś mi nie wychodzi.

złatwością tylko opracuj se dobrą taktyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 09:34, Draxvoxdor napisał:

Kurna co zrobić w kryptach zegarowych aby te porąbane głowy się zapaliły?

Znając życie chcesz zapalić nie te głowy co trzeba ;) Masz klucz od Xalabara? Jeśli go zabiłeś to klucza nie dostaniesz (przy jego ciele go nie znajdziesz) i wtedy jedynym rozwiązaniem jest przejście przez portal do następnej mapy, bo tu już nic nie zrobisz. A jeśli masz, to na wschód od gniazda pająków są drzwi (a za nim zielona polana z minotaurami)- otwórz je kluczem i tu zadanie wygląda następująco: przejście awatarem przez każdy możliwy portal, otworzenie drogi dla runicznego bohatera i zostawienie go w pobliżu głowy, która natychmiast się zapali. Kiedy ustawisz tak wszystkich swoich bohaterów skarbiec się otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 13:29, Gorn7 napisał:

A walczył ktoś z was z krwawym jesionem w zakonie świtu?

Walczyłem, ale nic dobrego z tego nie wynikło - walka trwała dosyć długo, przy trupie nie ma żadnych przedmiotów i nie dostajesz za to wogóle doświadczenia. Poza tym Jesion odradza się kiedy znów odłożysz serce lasu na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 13:29, Gorn7 napisał:

A walczył ktoś z was z krwawym jesionem w zakonie świtu?

Z jesionem sie nie walczy ;) Jest potrzebny żeby zniszczył wieże i odblokował portal. Podprowadz go pod wieże i zaatakuj wojskiem a sam biegnij na drugą stronę po zniszceniu twojej armmi bedzie szedł najkrótszą drogą a więc przez obóz ostrzy i zniszczy wszystko. Nie odkładaj serca lasu dopóki nie odblokuje portalu. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 13:38, Raylin napisał:

> A walczył ktoś z was z krwawym jesionem w zakonie świtu?
Walczyłem, ale nic dobrego z tego nie wynikło - walka trwała dosyć długo, przy trupie nie ma
żadnych przedmiotów i nie dostajesz za to wogóle doświadczenia. Poza tym Jesion odradza się
kiedy znów odłożysz serce lasu na miejsce.

Ja go rozwaliłem kodami bo byłem ciekaw co bedzie ale tylko się odrodził,
w końcu bez kodow nie jest on do zniszczenia ale potrzebny jest do rozwalenia
tych wierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo, mam problem, a mianowicie, jestem w tej misji w Oddechu Zimy gdzie muszę rozniecić 4 ognie żeby cienie się nie pojawiały (misja z ostrzem cienia), i mnie szlag trafia bo kiedy rozpale ogień to mi sie non stop cienie pojawiają a za bardzo nie mam kogo postawić przy kaplicy bo jak chciałem przywołać armię to mi wpadało co chwila po 3 cienie, nie nadążałem ich pozabijać i rozwalali mi wszystko.. da sie jakoś zrobić żeby ich sie tyle nie pojawiało?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:16, Gorn7 napisał:

> > A walczył ktoś z was z krwawym jesionem w zakonie świtu?
> Walczyłem, ale nic dobrego z tego nie wynikło - walka trwała dosyć długo, przy trupie
nie ma
> żadnych przedmiotów i nie dostajesz za to wogóle doświadczenia. Poza tym Jesion odradza
się
> kiedy znów odłożysz serce lasu na miejsce.
Ja go rozwaliłem kodami bo byłem ciekaw co bedzie ale tylko się odrodził,
w końcu bez kodow nie jest on do zniszczenia ale potrzebny jest do rozwalenia
tych wierz.


Granie kodami to lamerstwo moim zdaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:19, chortee napisał:

> > > A walczył ktoś z was z krwawym jesionem w zakonie świtu?
> > Walczyłem, ale nic dobrego z tego nie wynikło - walka trwała dosyć długo, przy trupie

> nie ma
> > żadnych przedmiotów i nie dostajesz za to wogóle doświadczenia. Poza tym Jesion odradza

> się
> > kiedy znów odłożysz serce lasu na miejsce.
> Ja go rozwaliłem kodami bo byłem ciekaw co bedzie ale tylko się odrodził,
> w końcu bez kodow nie jest on do zniszczenia ale potrzebny jest do rozwalenia
> tych wierz.

Granie kodami to lamerstwo moim zdaniem :P

Prawda ale jeśliktoś jest ciekawy co się stanie jeśli zaije takiego bossa w grze to
kodów można użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 13:36, Raylin napisał:

> Kurna co zrobić w kryptach zegarowych aby te porąbane głowy się zapaliły?
Znając życie chcesz zapalić nie te głowy co trzeba ;) Masz klucz od Xalabara? Jeśli go zabiłeś
to klucza nie dostaniesz (przy jego ciele go nie znajdziesz) i wtedy jedynym rozwiązaniem jest
przejście przez portal do następnej mapy, bo tu już nic nie zrobisz. A jeśli masz, to na wschód
od gniazda pająków są drzwi (a za nim zielona polana z minotaurami)- otwórz je kluczem i tu
zadanie wygląda następująco: przejście awatarem przez każdy możliwy portal, otworzenie drogi
dla runicznego bohatera i zostawienie go w pobliżu głowy, która natychmiast się zapali. Kiedy
ustawisz tak wszystkich swoich bohaterów skarbiec się otworzy.

A gdzie ten portal?? Bo ja jestem w miejscu gdzie jest 5 głów, które mają się zapalić. A klucza nie mam. A xalabara nie znalazłem, poszedł sobie z tymi kumplami przez ten biały piorun i tyle go widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:54, Draxvoxdor napisał:

> > Kurna co zrobić w kryptach zegarowych aby te porąbane głowy się zapaliły?
> Znając życie chcesz zapalić nie te głowy co trzeba ;) Masz klucz od Xalabara? Jeśli go
zabiłeś
> to klucza nie dostaniesz (przy jego ciele go nie znajdziesz) i wtedy jedynym rozwiązaniem
jest
> przejście przez portal do następnej mapy, bo tu już nic nie zrobisz. A jeśli masz, to
na wschód
> od gniazda pająków są drzwi (a za nim zielona polana z minotaurami)- otwórz je kluczem
i tu
> zadanie wygląda następująco: przejście awatarem przez każdy możliwy portal, otworzenie
drogi
> dla runicznego bohatera i zostawienie go w pobliżu głowy, która natychmiast się zapali.
Kiedy
> ustawisz tak wszystkich swoich bohaterów skarbiec się otworzy.
A gdzie ten portal?? Bo ja jestem w miejscu gdzie jest 5 głów, które mają się zapalić. A klucza
nie mam. A xalabara nie znalazłem, poszedł sobie z tymi kumplami przez ten biały piorun i tyle
go widziałem.



xalabar będzie stał na końcu labiryntu i da ci wybór albo zrobisz dla niego misje (dostaniesz klucz do bramy z zapalnikiem głów) lub będziesz musiał go zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 22:26, Thalanthas napisał:

Te zapalające się głowy to z jakiej kampani?? Oddech Zimy czy Cień Feniksa??

Jak najbardziej Cień Feniksa - mapa Krypty Zegarowe, polegające na rozwiązywaniu różnych zagadek i łamigłówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się