Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Mam 2 pytania odnośnie Oddechu Zimy
1. Otóż gdzie mam dokładnie stanąć w Ognistych Kłach awatarem (miejsce na mapie) aby przywołać żywioła ?
2. Jak tą misję przejść (sposób jej przjścia) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 07:26, kamel1234 napisał:

Mam 2 pytania odnośnie Oddechu Zimy
1. Otóż gdzie mam dokładnie stanąć w Ognistych Kłach awatarem (miejsce na mapie) aby przywołać
żywioła ?

Jest taka ścieżka na wschód i trochę do góry od dolnego wschodniego" znicza" - stoi tam taki menhir - jak go dotkniesz to po jakimś czasie wyskoczy żywiołak.

Dnia 02.05.2007 o 07:26, kamel1234 napisał:

2. Jak tą misję przejść (sposób jej przjścia) ?

Na początek - nie bierz pierścienia od pustelnika, uruchom monument bohaterów - zwiedź z nimi cała planszę - wytłukując wszystkie cienie, następnie wybuduj bazę - i postaw dużo wieżyczek (między budynkami też) przy kopalniach i kapliczce arii. Potem obstaw wszystkie (a co najmniej 3 "znicze" wieżyczkami (oba dolne i górny zachodni). Powołaj max armię - 5 bohaterów - 40 czarnoksiężników, 40 postrachów - i idź po pierścień. Zjawi się mnóstwo duchów i będą nadciągały falami z czterech punktów mapy. Jeżeli masz już całą armię podziel ją na 4 części i do każdego "znicza" poślij po jednej - samym avatarem idź po żywiołaka - ostatni zapal ten 4 nieobstawiony wieżyczkami "znicz" - skieruj tam wszystkie pozostałe armie - Avatara wszystkie szkielety przywołane przez czarnoksiężników i Tytana - sposób jest doąść długi - za względu na arię, ale gwarantuje spokojne przejście misji - a i doświadczenia oraz kasy zbierze się dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 01:08, James1995 napisał:

Thx Raylin ale mam jeszcze jedno pytanko.Jak otworzyc ta brame za którą sa demony i ta mgla
na drzewem(Chyba kiedys tam stalo drzewo zycia ale watpie) ?

Dobrze kombinujesz, to miejsce po Drzewie Życia. Żeby się tam dostać musisz najpierw oczyścić 4 sanktuaria (czyli właśnie zasadzić 4 nowe drzewa), które zleciła ci driada - wtedy wracasz do niej i prosi cię ona o oczyszczenie właśnie tego miejsca (da ci niezbędne przedmioty, które umożliwią ci wejście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Fire Fangs (Ogniste kły) Przechodziłem dwa dni...
Ale BEZ armii. Tylko Tytan i herosi...
Jakoś mi się udało ;)
Nigdy nie zapomnę tej liczby 146 wieży czarnoksięstwa 13 zniewalaczy :)
Ale ja byłem wtedy durny jak kilo gwoździ i musiałem kombinować. Zrobiłbymn armię i by było z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:22, MindzuR napisał:

Ja tam Fire Fangs (Ogniste kły) Przechodziłem dwa dni...
Ale BEZ armii. Tylko Tytan i herosi...
Jakoś mi się udało ;)
Nigdy nie zapomnę tej liczby 146 wieży czarnoksięstwa 13 zniewalaczy :)
Ale ja byłem wtedy durny jak kilo gwoździ i musiałem kombinować. Zrobiłbymn armię i by było
z głowy :)

ja sie troche męczyłem w ognistych kłach ale na końcu poszło gładko__________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnie (chyba) pytanko. W miejscu gdzie ratujesz Craiga (mrocznego elfa) to tam wlasnie jest 4 drzewo zycia ? a jak to BARDZO PROSZE o podanie w ktorej czesci mapki jest te drzeweczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:00, James1995 napisał:

ostatnie (chyba) pytanko


te "chyba" sie sprawdzilo.gdzie znalezc tego "cudownego mechanoida"?pls wielkie o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 22:46, James1995 napisał:

te "chyba" sie sprawdzilo.gdzie znalezc tego "cudownego mechanoida"?

W Mieście Dusz w pobliżu monumentu bohaterów na północy (na prawo od niego); wygląda niepozornie, jak mała figurka, więc uważaj żeby go nie przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:00, James1995 napisał:

ostatnie (chyba) pytanko. W miejscu gdzie ratujesz Craiga (mrocznego elfa) to tam wlasnie jest
4 drzewo zycia ? a jak to BARDZO PROSZE o podanie w ktorej czesci mapki jest te drzeweczko.


Zna ktos odpowiedz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 23:51, Raylin napisał:

> te "chyba" sie sprawdzilo.gdzie znalezc tego "cudownego mechanoida"?
W Mieście Dusz w pobliżu monumentu bohaterów na północy (na prawo od niego); wygląda niepozornie,
jak mała figurka, więc uważaj żeby go nie przeoczyć.


no wiesz latwo to go nie przeoczysz.Wyglada jak spizowy olbrzym tylko ze miniaturka i stoi na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:34, cieniu2 napisał:

Na których planszach są nagrobki z misij echa?
Gdzie jest kryształ cienia?
Jak przejsc Żywy Las ?


1. Nagrobki znajdują się w Szarogórzu. Musisz tylko dobrze poszukać, więc zobacz co pisze w dzienniku - wskazówki. Tam jest szczegółowo napisane w których miejscach mapy się znajdują te nagrobki...

2. Kryształ Cienia znajduje się w fortecy generała Korshara, w Kurhanach. Dokładnie w jednej części muru - tam gdzie toczyłeś walkę z tym generałem o część maski Beliala.

3. Musisz wykraść serce lasu, wtedy Krwawy Jesion będzie Cię gonił. Musisz tam nim pokierować, aby zniszczył wszystkie czarne wieże. Więc jak już będziesz niedaleko wież, to puść jakiegoś robotnika, tak aby Jesion go gonił. Jak tylko wieża zrani Jesiona, to ten wszystkie je rozwali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wi czemu gdy prubuje zainstalowac patcha do SpellForce2 (prubowałem na tamtym temacie ale nikt tam nie wchodzi) to wyskakuje mi komunikat że nie mam zainstalowaniej gry na komputerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 16:33, kuzi91 napisał:

ej a gdzie jest ognisty aniol czy jakos tak w ognistych klach ?

Na południowym wschodzie jest ścieżka do niego prowadząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 16:33, kuzi91 napisał:

ej a gdzie jest ognisty aniol czy jakos tak w ognistych klach ?

Gdybyś mimo wskazówki Lorda Andre nie mógł trafić dam ci jeszcze mapkę - niebieska linia pokazuje drogę od południowo-wschodniego ołtarza do samego anioła.

20070503202125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:32, James1995 napisał:

> ostatnie (chyba) pytanko. W miejscu gdzie ratujesz Craiga (mrocznego elfa) to tam wlasnie
jest
> 4 drzewo zycia ? a jak to BARDZO PROSZE o podanie w ktorej czesci mapki jest te drzeweczko.


Zna ktos odpowiedz ??????

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:00, James1995 napisał:

ostatnie (chyba) pytanko. W miejscu gdzie ratujesz Craiga (mrocznego elfa) to tam wlasnie jest
4 drzewo zycia ? a jak to BARDZO PROSZE o podanie w ktorej czesci mapki jest te drzeweczko.

Szkoda, że nie mam mapki, na której mógłbym ci zaznaczyć, bo tak nie wiem czy znajdziesz. To miejsce na dosyć wysokiej górze, która jest trochę na prawo od środka mapy; jeśli idziesz od portalu, którym przyszedłeś na tę mapę na południe, wąwozem, to w pewnym momencie przejście to skręca w lewo i jet wejście na tą górę. Mam nadzieję, że jakoś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się