Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Nie wiem czy o tym wiecie ale ostatnio zauważylem w spellforce jak wybrałem kampanie feniksa i wybrałem opcje istniejąca postać to tam są nowe postacie do wyboru np. mag żywiołów,biały mag,mag ofensywny,czarny mag itp..
i jest też tam opcja że albo się wybiera granie jako strażnik feniksa albo wojownic cienia będąc w posiadaniu właśnie tego ostrza cienia.
Faaajneeee to jest wszystko tylko żę jak się gra jako wojownik cienia to to jest głupie żę trzeba słuchać się poleceń tego Zamaskowanego.

PS.Żałuję teraz że na początku grania nie zauważyłe tych nowych postaci do wybrania z istniejących bo tam są fajnie podobierane postacie do konkretnej umiejętności.I fajne są zaklęcia nowe np. wszechmoc żywiołów ale suuper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 17:57, Monastor napisał:

To po co ci dodatek ściągać?

Ja się nudzę i mogę zagrać, tylko powiedz jaką masz postać w grze swobodnej... Można w ogóle
importować do gry sieciowej postaci z kampanii?
Bo denerwuje mnie bicie goblinów i brak jakichkolwiek normalnych czarów :/


Nie wiem wogule o co chodzi w grze przez siec ale mozemy zagrac jak co to pisz na gg 9134605 a jak mnie nie bedzie to zostaw wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeee noo ludziee ratuujcie mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaraz oszaleje przez ten cień feniksa.Jestem w wąwozie czyli przeodstatniej planszy i za żadne skarby nie moge tego przejść.Już chyba na wszystkie sposoby próbowałem.
Niechodzi mi o to że gine i dupa.Bo używam kodu na nieśmietelność ale to na niewiele się zdaje.Bo tu chodzi o dobrą strategie i obmyślenie a ja już wszystkie pomysły wyczerpałem jeszcze dużym utrudnieniej jest w tym wąwozie to żę dużo jest dość do wszystkiego w tym też dwa dojścia do mojego obozu i nie jak wyruszyć podbijać świat tylko muszę wszystkimi siłami bronić obozu mojego.Już myślałem żę może tak swoim bohaterem nie będę uważał na nic tylko pobiegne nie zważając na przeciwników do kolejnego ostatniego portalu który mnie zabierze do zamaskowanego,ale nawet nie wiem w którą stronę iść bo przecież ta pojeba.. mapa jest zaciemniona w większości.Może wiecie gdzie znajde mapy do cienia feniksa?????

No i wogule błagam o pomoc wszystkich a w szczególności ciebie Raylin.PLEASEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja tak bardzo chce przejść feniksa no i zobaczyć końcowy filmik jak to się wszystko skończy.Chyba umre jak ie przejde tejgo cienia feniksa.A przecież nikt mi nie chce sam powiedzieć co się dzieje fajnego w końcowym filmiku :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 23:37, ilius-mage011 napisał:

Ja tak bardzo chce przejść feniksa no i zobaczyć końcowy filmik jak to się wszystko skończy.Chyba
umre jak ie przejde tejgo cienia feniksa.


No i jak nie odpowiedzieć na taką prośbę? ;) Mi co prawda udało się przejść tę mapę w "klasyczny" sposób (rozbudowa obozu, obrona - po 10 wieżyczek i dwóch bohaterów z każdej strony i budowa wielkiej armii), ale spotkałem się też z inną strategią, która może być dla ciebie prostsza i szybsza. A więc do rzeczy: na początku zabijasz kilku mocnych przeciwników, otwierasz skrzynie i idziesz w lewo do monumentu. Teraz budujesz bardzo podstawowąy obóz trolli, czyli kwatery każdej wielkości (małe, średnie i duże; budujesz polepszonego tytana) i budynek do budowy żywych fortec (i zbuduj przynajmniej ze 2), po czym opuść monument (zginą twoi robotnicy, ale tytan i żywe fortece zostaną). Teraz ukryj się, najlepiej koło swojego obelisku i zaczekaj na zwiadowców Sha - kiedy zobaczą że nikogo nie ma, powrócą do siebie nie niszcząc twoich budynków. Teraz zacznij walkę: razem ze wszystkimi jednostkami jakie masz i bohaterami zabij kowala dusz w centrum mapy, następnie przejdź dookoła całą mapę i zniszcz sześć świątyń Sha (nie pamiętam dokładnie, ale coś trzeba było chyba przy nich wyłączyć). Teraz wróć się do opuszczonego obozu i aktywuj monumenty i zbuduj bardzo silną armię, która pokona przeciwników na południe, broniących portal. W twoim przypadku, skoro masz nieśmiertelność, możesz oczywiście pokonać ich sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raylin powiedz jakies są najlepsze itemy w spellforce i jakies mają one wymagnia
miecz - jednoręczny i dwuręczny
kusza
łuk
tarcza
hełm
pancerz
nogawice
pierścienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 12:13, matios_ napisał:

Raylin powiedz jakies są najlepsze itemy w spellforce i jakies mają one wymagnia


To nie jest takie proste; zależy przede wszystkim jaką grasz postacią (mag konkretnej magii, lekko- lub ciężkozbrojny wojownik), w którą "część" Spellforca grasz (podstawka czy dodatek) i na jakim jesteś etapie. Poza tym ja przechodziłem Zakon Świtu i Cień Feniksa ciężkozbrojnym wojownikiem, a Oddech Zimy magiem lodu/ognia/uzdrawiania, więc mógłbym ci podać tylko mniej-więcej jakie wyposażenie miałem na sobie dla tych konkretnych postaci przy końcu gry (niestety Spellforca mam już odinstalowanego, więc nie mogę konkretnie sprawdzić). Jedyne co mógłbym ci podać to wyposażenie mojego wojownika z Zakonu Świtu - jakoś najbardziej zapadło mi w pamięć, poza tym w tym przypadku, co do wymagań, mógłbym się posiłkować stroną planetspellforce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wojownika :)
Pancerz i broń sieczna na poziomie 9, bohater na 25 poziomie, pokonałem Ulathera i tych demonów co się stworzyli po zabicu jego
I jeszcze takie jedno pytanko:
czy dobije do 30 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyslijcie mi plik Data3 NA POCZTE PLIX DO NIEZAJMIE WAM DUZO CZASU BO CHE SE ZINSTALOWACI SPELLFORCA ALE PLYTY NIECHODZ I POTRZEBUJE ABY TEGO PLIKU PLIZ WYSLIJCIE DLA TYCH CO UMIA WYSYLACI ZALONCZYNIKIEM kieruje tego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:25, Ender73 napisał:

Jak mozna ominac czarne wieze w Miescie Dusz?

Trzeba zbudowaźć golema z grafitu (? zapomniałem z czego on był , może kwarc) - jest niewrażliwy na działanie wież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:25, Ender73 napisał:

Jak mozna ominac czarne wieze w Miescie Dusz?

gdzies na poprzednich stronach pisalo ale nie wiem na ktorej. choc moge sie mylic co to tych wiez, bo w zakonie switu (chyba) tez byly takie wieze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:46, nagato napisał:

Jaki maksymalny poziom można osiągnoć w Cieniu Feniksa?

Pozdrawiam

poziom avatara - 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to 50 poziom doświadczenia maksymalnie.

Ja jestem teraz w przedostatniej misji w cieniu feniksa a dokładnie to już tylko zniszczenie tych sha przed portalem do kościanej twierdzy mi pozostało.I mam teraz 48 poziom i pare "kresek". :)

Dzięki wielkie Raylin :)))))))))))))))))))))))))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można rozwalić te skały w Farlonowej Nadziei, bo pisze ze Farlonowi mam zanieść kamienie wiecznego ognia (mam 2) i jak idę do niego to nic. Pytam się jego jak z tymi surowcami i poźniej mam wyjście.
Jak tam można się dostać ????
Jestem już na lodowych bagnach i rozmawiałem z tym mrocznym elfem na temap zbroi

POMOCY !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się