Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 16:36, Kamil.i.Maciek napisał:

> Ich Troje?? Nie wolałem tamtą wersię :D
No cóż..:P Ale za to jakie komiczne :D Moim zdaniem tekst za późno już zwalam stąd wspaniale
tam pasuje ;D

Moglibyście dać mi znać jak zrobicie coś z settlersami? mój adres to midnajt@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:47, Midnajt napisał:

Moglibyście dać mi znać jak zrobicie coś z settlersami? mój adres to midnajt@wp.pl

Dobrze, na pewno damy znać ;) Tylko jaką muzykę preferujecie klasykę, dance, coś bardziej kabaretowego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:50, Kamil.i.Maciek napisał:

> Moglibyście dać mi znać jak zrobicie coś z settlersami? mój adres to midnajt@wp.pl
Dobrze, na pewno damy znać ;) Tylko jaką muzykę preferujecie klasykę, dance, coś bardziej kabaretowego?
:D

Klasyczne tecno, słyszaliście dj tiesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie to jest temat o twórczości K&M czy o sadze settlers V? Przecież ten Twój filmik nie ma kompletnie żadnego związku z BlueByte''m !! Chcesz się chwalić to załóż nowy wątek, bo to co w tym temacie jest odstawiane tylko pogrąża jego sens bytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie to to temat o wszystkich częściach Settlersów, a nie tylko o 5 ;)

Ale ja tutaj z pytaniem. Bo jedna misja powoduje moją frustrację. Trzecia misja Amazonek. Jak można przetransportować drewno i kamień do osady przy świętej górze Chih''Yu? Bo już nie mam pomysłu. Docieram do pewnej granicy i mi zabijają- geologów, pionierów, kapłanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:36, Kamil.i.Maciek napisał:

> Ich Troje?? Nie wolałem tamtą wersię :D
No cóż..:P Ale za to jakie komiczne :D Moim zdaniem tekst za późno już zwalam stąd wspaniale
tam pasuje ;D

masz trochę inny gust niż ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 10:10, Midnajt napisał:

Robią settlersów VI, słyszeliście?

Robią, robią :) więcej poczytasz tu ;) http://www.youtube.com/watch?v=i6NEfcrO6R4
PS: Proszę Cię nie zwracaj na niego uwagi ;)

Hagnos===> Trochę grałem w S3 Misje Amazonek, ale pamiętam to jak przez mgłę :)
Możesz podać numer misji itd..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec jak wyslac statek ekspedycyjny... nie zrobilem toturiala... i teraz zaluje, bo mam 2 statki, ale nie wiem jak je wyslac, by zalozyly jakas wioske, czy cos...

I jak zwykłymi sie posługiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 11:52, Night Elf napisał:

Moze mi ktos powiedziec jak wyslac statek ekspedycyjny... nie zrobilem toturiala... i teraz
zaluje, bo mam 2 statki, ale nie wiem jak je wyslac, by zalozyly jakas wioske, czy cos...

I jak zwykłymi sie posługiwac?



Zapomniałem dodac, ze chodzi mi o te Settlersy 2 3D, co wyszły ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje kapłanki mają dwa czary. Przywołanie materiałów i wysłanie materiałów :) Gromadzisz wszystko w magazynach co potrzebujesz, ustawiasz wysyłającą kapłankę w pobliżu i każesz wysłać.

Albo przyzywającą kapłanką każesz przywołać materiały z dowolnego magazynu. I tak do skutku :)

Night Elf -> W których Settlersach?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczasz statek, i tam masz Różę Wiatrów. Jak masz przygotowaną ekspedycje oczywiście.

Inaczej w porcie musisz kazać ją przygotować. A wysyłasz klikając na dowolną strzałkę na Róży Wiatrów w menu okrętu.

W zwykłych Settlersach II tak samo było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 12:31, PolishWerewolf napisał:

Zaznaczasz statek, i tam masz Różę Wiatrów. Jak masz przygotowaną ekspedycje oczywiście.

Inaczej w porcie musisz kazać ją przygotować. A wysyłasz klikając na dowolną strzałkę na Róży
Wiatrów w menu okrętu.

W zwykłych Settlersach II tak samo było :)



No klikam na te " > " ale statek nadal stoi przy porcie, mam 2 statki do ekspedycji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować