Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Obejrzałem sobie demo Anniversary..., i mnie mimo wszystko wydaje się, że Dwójeczka (wcześniejsza) była jednak lepsza.. jakaś taka... prostsza. :]
O lie pamiętam , to CD PROJEKT wydał kiedyś Edycję Settlerd II Veni, Vidi, Vici w EXtra Klasyce, (bądź: Strefie Niskich Cen) może lepiej by było przystosować tamtą wersję do XP albo Win 2000 niż wydawać Anniversary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba muzyka w serii Settlers? Macie jakąś ulubioną ścieżkę dźwiękową z którejś części? ;)

Mi osobiście bardzo się podobał akompaniament w drugiej części - te midiki, bardzo skoczne i zapadające głęboko w pamięci na długo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! mam proble, poniewaz zmienialem dysk w komputerze (mialem wczesniej jakiegos wirusa) i wszystko bylo git, dopoki nie zachcialo mi sie grac znowu w the settlers V... mam dziedzictwo krolow i legendy (oryginalne ofc) i po zainstalowaniu (ktora przebiegla bezblednie) wlaczam gre, a tu wysakkuja te filmiki i inne pierdolki... no dobra, przesowam (lpm) i pojawia sie czarny ekran, troche sie zacinal... muzyka z settlersow taka jak w menu glownym... no to czekam, nic... probuje na slepo odpalac jakies opcje, ale jak juz mi sie udalo wlaczyc misje w legendach, to owszem, stal dario, eryk i pielgdzym na zielonej trwce, o czyms gadali, a potem przewijam, oddala sie ekran i dario z przejacioli stoi na czarnym czyms (cala trawa zrobila sie czarna), ekran zaczal tak jakby skakac, etc.

to samo bylo przed zainstalowaniem legend... podkreslam, ze na tym samym sprzecie (tylko innych dysk) wszystko chodzilo... please, pomozcie!!

btw. bede dozgonnie wdzieczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam grę "The Settlers 10-lecie" i mam problem. Nie mogę w ogóle wysłać statków na ekspedycję. Robię wszystko według instrukcji i nic. Proszę o pomoc, czy u kogoś też wystąpił podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:24, fyrtyk napisał:

witam! mam proble, poniewaz zmienialem dysk w komputerze (mialem wczesniej jakiegos wirusa)
i wszystko bylo git, dopoki nie zachcialo mi sie grac znowu w the settlers V... mam dziedzictwo
krolow i legendy (oryginalne ofc) i po zainstalowaniu (ktora przebiegla bezblednie) wlaczam
gre, a tu wysakkuja te filmiki i inne pierdolki... no dobra, przesowam (lpm) i pojawia sie
czarny ekran, troche sie zacinal... muzyka z settlersow taka jak w menu glownym... no to czekam,
nic... probuje na slepo odpalac jakies opcje, ale jak juz mi sie udalo wlaczyc misje w legendach,
to owszem, stal dario, eryk i pielgdzym na zielonej trwce, o czyms gadali, a potem przewijam,
oddala sie ekran i dario z przejacioli stoi na czarnym czyms (cala trawa zrobila sie czarna),
ekran zaczal tak jakby skakac, etc. to samo bylo przed zainstalowaniem legend... podkreslam, ze na tym samym
sprzecie (tylko innych dysk) wszystko chodzilo... please, pomozcie!! btw. bede dozgonnie wdzieczny ;)

Witam,
Proszę powiedz mi z jakich sterowników korzystasz do karty graficznej!
Podejrzewam, że masz Ati Radeona prawda? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 15:19, Kamil.i.Maciek napisał:

> witam! mam proble, poniewaz zmienialem dysk w komputerze (mialem wczesniej jakiegos wirusa)

> i wszystko bylo git, dopoki nie zachcialo mi sie grac znowu w the settlers V... mam dziedzictwo

> krolow i legendy (oryginalne ofc) i po zainstalowaniu (ktora przebiegla bezblednie) wlaczam

> gre, a tu wysakkuja te filmiki i inne pierdolki... no dobra, przesowam (lpm) i pojawia
sie
> czarny ekran, troche sie zacinal... muzyka z settlersow taka jak w menu glownym... no
to czekam,
> nic... probuje na slepo odpalac jakies opcje, ale jak juz mi sie udalo wlaczyc misje w
legendach,
> to owszem, stal dario, eryk i pielgdzym na zielonej trwce, o czyms gadali, a potem przewijam,

> oddala sie ekran i dario z przejacioli stoi na czarnym czyms (cala trawa zrobila sie czarna),

> ekran zaczal tak jakby skakac, etc. to samo bylo przed zainstalowaniem legend... podkreslam,
ze na tym samym
> sprzecie (tylko innych dysk) wszystko chodzilo... please, pomozcie!! btw. bede dozgonnie
wdzieczny ;)
Witam,
Proszę powiedz mi z jakich sterowników korzystasz do karty graficznej!
Podejrzewam, że masz Ati Radeona prawda? :>



obawiam sie ze mam IV Geforcea ;] btw. skad sciagnac najnowsze sterowniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:48, fyrtyk napisał:

obawiam sie ze mam IV Geforcea ;] btw. skad sciagnac najnowsze sterowniki ?


Podaj dokładny numer karty Geforcea IV to Ci znajdę odpowiedni sterownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:48, fyrtyk napisał:

obawiam sie ze mam IV Geforcea ;] btw. skad sciagnac najnowsze sterowniki ?


Przepraszam, późna godzina już jest i nie pomyślałem;) Trzymaj z tego adresu http://pliki.gery.pl/0,87,2.html możesz ściągnąć najnowsze sterowniki do kart Abit, czyli Geforce 2, 3, 4
Wybierz tylko wersje, albo na Windows 98/Me albo na Win XP/2000 to zależy od tego na jakim pracujesz systemie :)
Jak byś miał kłopoty pisz śmiało!
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 22:38, Kamil.i.Maciek napisał:

> obawiam sie ze mam IV Geforcea ;] btw. skad sciagnac najnowsze sterowniki ?

Podaj dokładny numer karty Geforcea IV to Ci znajdę odpowiedni sterownik :)


NVidia GeForce4 MX 440 ;P

thx ;** za cala Twoja pomoc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 22:48, Kamil.i.Maciek napisał:

> obawiam sie ze mam IV Geforcea ;] btw. skad sciagnac najnowsze sterowniki ?

Przepraszam, późna godzina już jest i nie pomyślałem;) Trzymaj z tego adresu http://pliki.gery.pl/0,87,2.html
możesz ściągnąć najnowsze sterowniki do kart Abit, czyli Geforce 2, 3, 4
Wybierz tylko wersje, albo na Windows 98/Me albo na Win XP/2000 to zależy od tego na jakim
pracujesz systemie :)
Jak byś miał kłopoty pisz śmiało!
Pozdrawiam!


probowalem sciagnac ten sterownik i kurcze sciagale sie mniej niz sekunde, ale mial rozmiar zero... oczywiscie nie dalo sie takze zainstalowac... ;( tak samo z innym sterwnikami z tej strony... sciagalem bezplatnie ...

btw. thx za all ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 17:47, Kamil.i.Maciek napisał:

> btw. thx za all ;>

Ojej faktycznie! :)
Trzymaj lepszego linka ;) ftp://ftp.abit.com.tw/pub/download/fae/ti4600-4400win2kxp.exe
Pozdrawiam!


<jupi!!> działa!!! thx u very much!!! ;p

tylko jedno ale: no moze dwa ; d: jak sie wlancza to nie ma tej flagi z tym lwem czy czego tam nie ma w legendach, i na mapach jest czarna woda, ale działa!!!

dzieki Ci wielkie! ; > ;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:13, fyrtyk napisał:

tylko jedno ale: no moze dwa ; d: jak sie wlancza to nie ma tej flagi z tym lwem czy czego
tam nie ma w legendach, i na mapach jest czarna woda, ale działa!!!


Rozumiem, że dzieje Ci się coś takiego jak na tym screenie poniżej prawda? :)
O ile pamiętam, miałem bardzo podobny błąd, polegało to na tym, że w sterownikach do karty graficznej dowaliłem za dużo sztucznego efektu 3D i tak zaczęło jakoś dziwnie wszystko chodzić :|
Potem dałem wszystko na standard i było bardzo dobrze! :)

Zapytam się dzisiaj na niemieckim forum czy mają jakąś rade do Geforce-a IV =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft rzuciło w eter info o nowej części Osadników... Jak na razie są to suche dane, szumne zapowiedzi rewolucji i coś na kształt trailera... Pozyjemy zobaczymy, co z tego wyniknie jako efekt końcowy... Planowana data wydania to oczywiście bliżej nieznany miesiąc w 2007...:)
http://www.gamespot.com/pc/strategy/thesettlersvi/media.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam HoTK+Misje+Legendy i strasznie irytuje mnie jedna rzecz - okluzja (przenikanie jednostek przez obiekty) działa TYLKO przez moje własne budynki. Wystarczy wysłać ludziki w jakiś np. gęstszy las i nikogo nie widać;/ Strasznie to męczące. Taki był zamysł programistów, czy to niedopracowanie?? Mam GF6600 GT i odkąd mam tych Settlersów przewinęło mi się już kilka wersji sterwoników i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 11:52, Kamil.i.Maciek napisał:

> tylko jedno ale: no moze dwa ; d: jak sie wlancza to nie ma tej flagi z tym lwem czy czego

> tam nie ma w legendach, i na mapach jest czarna woda, ale działa!!!

Rozumiem, że dzieje Ci się coś takiego jak na tym screenie poniżej prawda? :)
O ile pamiętam, miałem bardzo podobny błąd, polegało to na tym, że w sterownikach do karty
graficznej dowaliłem za dużo sztucznego efektu 3D i tak zaczęło jakoś dziwnie wszystko chodzić
:|
Potem dałem wszystko na standard i było bardzo dobrze! :)

Zapytam się dzisiaj na niemieckim forum czy mają jakąś rade do Geforce-a IV =)



WŁAŚNIE!! :) dokladnie takie cos... :P

jak mozesz, to spytaj sie ;) bede wdzieczny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować