Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Guild Wars 2 pojawią się przedmioty o nowym poziomie rzadkości - Ascended

17 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Jak zachęcić graczy, którzy osiągnęli już maksymalny poziom, by kontynuowali grę? ArenaNet przygotowuje nowy system ulepszania przedmiotów, dzięki któremu zabawa po zdobyciu ostatniego levelu się nie kończy.

Przeczytaj cały tekst "W Guild Wars 2 pojawią się przedmioty o nowym poziomie rzadkości - Ascended" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! I o to chodzi! Cały czas coś sie dzieje w świecie Guild Wars. Jestem też pod wrażeniem jak szybko te informacje trafiły do gram.pl tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, fajnie, tylko mi to tak trochę trąci LOTRO. Tam w dungach też trzeba było mieć itemy które negowały dread''a. Jak na moje to świetnie, że w GW2 coś się dzieje, ale zamiast ach-och-uber eventów mogliby chociaż troszkę bardziej skupić się na bugfixach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie porażka kupiłem tą grę nie dla grindu przedmiotów tak jak jest to w innych mmo. Myślałem że to będzie mmo jak w GW1 gdzie nie liczyły się statystyki tylko wygląd. Wystarczy zobaczyć ile os (obecnie 5543) myśli tak samo jak ja https://forum-en.guildwars2.com/forum/game/gw2/Thoughts-on-Ascended-Gear-Merged-threads . Jeśli jeszcze w dodatkach dodadzą +10 leveli +nowe super wypasione dungowe itemy to będę wiedział że nie jest mmo dla mnie i sprzedam konto tak jak to zrobiłem z kontem Lotro bo miałem dość grindu.
Ich manifest teraz zalatuje sarkazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 22:52, Ravenear napisał:

Jak dla mnie porażka kupiłem tą grę nie dla grindu przedmiotów tak jak jest to w innych
mmo. Myślałem że to będzie mmo jak w GW1 gdzie nie liczyły się statystyki tylko wygląd.

Jak wg. ciebie ma się stary system do nowego?
Wady, zalety itp. Mogę prosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 22:52, Ravenear napisał:

Jak dla mnie porażka kupiłem tą grę nie dla grindu przedmiotów tak jak jest to w innych
mmo. Myślałem że to będzie mmo jak w GW1 gdzie nie liczyły się statystyki tylko wygląd.
Wystarczy zobaczyć ile os (obecnie 5543) myśli tak samo jak ja https://forum-en.guildwars2.com/forum/game/gw2/Thoughts-on-Ascended-Gear-Merged-threads
. Jeśli jeszcze w dodatkach dodadzą +10 leveli +nowe super wypasione dungowe itemy to
będę wiedział że nie jest mmo dla mnie i sprzedam konto tak jak to zrobiłem z kontem
Lotro bo miałem dość grindu.
Ich manifest teraz zalatuje sarkazmem.


Jakieś merytoryczne argumenty, czy dalej będziesz narzekał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 22:52, Ravenear napisał:

Jak dla mnie porażka kupiłem tą grę nie dla grindu przedmiotów tak jak jest to w innych
mmo. Myślałem że to będzie mmo jak w GW1 gdzie nie liczyły się statystyki tylko wygląd.
Wystarczy zobaczyć ile os (obecnie 5543) myśli tak samo jak ja https://forum-en.guildwars2.com/forum/game/gw2/Thoughts-on-Ascended-Gear-Merged-threads
. Jeśli jeszcze w dodatkach dodadzą +10 leveli +nowe super wypasione dungowe itemy to
będę wiedział że nie jest mmo dla mnie i sprzedam konto tak jak to zrobiłem z kontem
Lotro bo miałem dość grindu.
Ich manifest teraz zalatuje sarkazmem.


w gw1 po jakims czasie wprowadzili zielone przedmioty cos to zmienilo? nie, nie mozna bylo ich modyfikowac

pozniej dali insygnie i inskrypcje tez to nic nie zmienilo w rozgrywce

jezeli mysilisz ze dodanie itemow ascended ktorych nie mozna dowolnie modyfikowac cos zmieni to jestes w bledzie

i skad ta pewnosc ze bedziesz musial farmic godzinami? dodaja tez ponad 200 nowych recek do kraftu i mystic forge

dodaja nowa mape dla lvli80
dodaja nowa mape sPvP
nowy dungeon
ponad 15 stron balansu postaci

i to wszystko w darmowym dodatku

ale nie bo przeciez forumowe trolle musza sobie pomarudzic
jak to bylo z hallowenoowym eventem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 22:26, Wasieq napisał:

Nie no, fajnie, tylko mi to tak trochę trąci LOTRO.

GW1 nie dało się przejść* jeśli nie zrobiłeś questa na "nasycenie" zbroi ponieważ Mursaci występujący pod koniec kampanii łoili niesamowicie jeśli się takowego nasycenia nie posiadało - przykład LOTRO jest więc nie na miejscu. ;)
Co do samych legendarnych broni: 90% z nich jest... paskudnych po prostu. To co się wyróżnia IMO to oba wielkie miecze - przy czym z delikatną przewagą Twilight. Reszta mi w ogóle nie podchodzi - w szczególności Shortbow...
Ciekaw jestem nowego loszku, bo biorąc pod uwagę brak balansu w dotychczasowych (pierwsza ścieżka Sorrow Embrace - jakieś porady? Trik z przepuszczeniem części pierwszej grupy już nie działa), możliwość bugowania się bossów czy nawet wejść do instancji - na Far Shiverpeaks od ~tygodnia jeśli nie dłużej nie da się wejść do Arah na story czy explo - może być ciężko. Balansowanie gry to coś co w przypadku części pierwszej udawało się ANecie wyśmienicie - teraz to jest jakaś kpina. Poza tym to chyba pierwsze MMO, które nie ma GMa in game, a na odpowiedź supportu trzeba czekać po kilka dni, a w przypadku włamania na konto i skasowania postaci, ekwipunku czy golda NIE MA możliwości ich odzyskania...
Mimo to liczę, że gra pójdzie wreszcie w dobym kierunku. ;)

*- znaczy może się i dało, ale była to droga przez mękę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 05:57, saurus123 napisał:

ponad 15 stron balansu postaci

i to wszystko w darmowym dodatku


balans jest raczej wliczony w cene glownego produktu ;) i o jakie 15 stron balansu CI chodzi (strona stronie nie rowna) ? masz jakis link, rzucilbym okiem. sprawdze darmowy weekend (beta mi sie nie podobala), ale taka informacja do zakupu w najblizszym czasie nie zacheca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 22:52, Ravenear napisał:

Jak dla mnie porażka kupiłem tą grę nie dla grindu przedmiotów tak jak jest to w innych
mmo.


GW2 to juz rasowe mmo, czyli gracze grajacy w klasyczne grindowskie mmo tez w to graja i sobie grinduja. A jesli tacy gracze sa na tyle duza grupa (i wieksza niz fani jedynki) to co pare miesiecy pewno bedzie dodawany nowy tier przedmitow. Nic na to sie nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 23:00, Zgreed66 napisał:

Jak wg. ciebie ma się stary system do nowego?
Wady, zalety itp. Mogę prosić?

Chyba chodzi mu o to że tu sprzęt ma znaczenie i za max itemami trzeba się trochę zakręcić.
I również przyłączam się do prośby o bugfixy, tylko nie takie jak to jest obecnie np przy vengeance u warka które podobno naprawili a nie działa jak powinno nadal. Tzn. Jeśli warek padnie podczas działania vengeance efekt nie schodzi po śmierci i na wp warek budzi się znowu martwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 09:46, L33T napisał:

Chyba chodzi mu o to że tu sprzęt ma znaczenie i za max itemami trzeba się trochę zakręcić.

Ja to wiem :)
Dowiadywałem się przed premierą. Kumple sobie GW2 kupilu. Za jednego musiałem nawet tickety pisać. Ale mnie to nie przypadło do gustu. Także w tym akurat poście pomyślałem, żeby nad GW 1 pomyśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA mam 80 lvl mam mnustwo rzeczy do roboty i latam z 2 setami broni na 60 lvl. Daje sobie rade tak w pvp jak i w pve. Pod tym wzgledem wedlog mnie gw2 nie rozni sie od gw2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 19:16, Qubasus napisał:

Pod tym wzgledem wedlog mnie gw2 nie rozni sie od gw2


Dziwne, prawda? Dodatkowo byłoby miło, gdybyś korzystał z autokorekty. Te błędy ortograficzne strasznie kują w oczy. W każdym razie ja nie mam nic do roboty w GW2 i rozstrzygam sprzedaż konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 19:22, SiDi napisał:

Dziwne, prawda? Dodatkowo byłoby miło, gdybyś korzystał z autokorekty. Te błędy ortograficzne
strasznie kują w oczy. W każdym razie ja nie mam nic do roboty w GW2 i rozstrzygam sprzedaż
konta.

Głupio zwracać uwagę na czyjeś błędy samemu waląc takie, które "kŁują" w oczy i "rozstrzygam" też pasuje w tym zdaniu jak pięść do oka - troll harder. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować