Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto: Vice City z datą premiery na iOS i Androida

23 postów w tym temacie

Cieszę się z części "dowiadujemy się, że Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary Edition otrzyma kilka usprawnień graficznych oraz nieznacznie zmodyfikowaną mechanikę. Twórcy poprawili modele postaci i oświetlenie". Jeszcze parę lat temu bym nie pomyślał, że gry na słuchawki osiągną taki poziom graficzny w tak krótkim czasie.

A jeśli już mowa o grach na smartfony to powinniście napisać o Alt-Minds bo jest to niezwykle interesująca i oryginalna pozycja a premiera już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 19:47, hydzior napisał:

10 lat nazywasz krotkim czasem ?? ;]
Jesli maja to byc usprawnienia graficzne na minus jak w gta3 to hmmmm ;].


Nie miałem na myśli czasu od wydania gry :-) Moja wina bo nie wyraziłem się jasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 18:45, vegost napisał:

Oj.. moja Xperia x8 nie da rady :(( I hate you SONY!

Nienawidzisz SONY, bo dwuletni, low-endowy w swoim czasie, telefon nie uruchomi najnowszej gry?

Plz.

PS. I taka ciekawostka, Vice City zniknęło ze Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna ta lista , Sony Walkman kompatybilne a xperia mini /mini pro nie wymienione, a to są te same telefony. Później narzekanie na piractwo.
X8 bez problemu odpala GTA 3 to i Vice city pójdzie po modyfikacjach, których się nie chce robić wydawcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 20:20, xxbartxx napisał:

Śmieszna ta lista , Sony Walkman kompatybilne a xperia mini /mini pro nie wymienione,
a to są te same telefony. Później narzekanie na piractwo.

Granie w GTA na mini/pro to jest czysty masochizm a nie przyjemność.
Aha, przy okazji - Sony Walkman to Sony Walkman a nie Sony Ericsson Live With Walkman. To są dwa zupełnie różne od siebie produkty. Bardzo różne, bo Walkman serii Z to 4,3 calowy ekran i dwurdzeniowy procesor.

http://store.sony.com/p/Sony-Android-Walkman-16GB-Z-Series-Mobile-Media-Player-MP3-Entertainment-Portable-Video-Player-Android-Market-Apps/en/p/NWZZ1050BLK#specifications

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 20:11, Henrar napisał:

Nienawidzisz SONY, bo dwuletni, low-endowy w swoim czasie, telefon nie uruchomi najnowszej
gry?

Plz.


Yeah i dobrze mi z tym. Napisałem tak, żeby trochę ponarzekać :) Nie musiałeś mi wykładać lekcji historii z telefonów. Wiem co mam :) Od 8 lat mam tylko Sony Ericssony. Poza tym, GTA VC taka najnowsza to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 21:08, vegost napisał:

Wiem co mam :) Od 8 lat mam tylko Sony Ericssony. Poza tym,
GTA VC taka najnowsza to nie jest.

Ta wersja jest, a telefony nie są takie mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 20:11, Henrar napisał:

PS. I taka ciekawostka, Vice City zniknęło ze Steama.


... ale nie tym, którzy wcześniej kupili. Np. ja nadal mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, abo też go posiadam.

W każdym razie chodzi o prawa autorskie do jednej piosenki (to samo tyczy się zresztą Hitman: Contracts i chyba Splinter Cella: Pandora Tomorrow). Więc albo Rockstar uzyskał licencję na kawałek w tym przypadku, albo wycięli go w wersji mobilnej.

W przypadku GTAIII na PS3 udało im się jakimś cudem prawa do jednej piosenki odzyskać, mimo że istniała tylko w jednej, jedynej wersji gry (tej z PS2, później ją wycięto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 3 dawało radę na moim telefonie po którymś patchu, mam nadzieję, że VC będzie go miało od razu wgranego...szczególnie jeśli o sterowanie chodzi. W przypadku trójki wrzucili patcha zmieniającego layout przycisków na XP dopiero jak ją skończyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się wściekłem, jak się okazało, że mi gdzieś zginęły save''y z VC - no to teraz sobie na iPadzie zagram :) W sumie muszę też zobaczyć GTA III, bo jakoś nigdy na kompie w to nie zagrałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ teń swiat pędzi do przodu :) Vice City odpalane na telefonie, jeszcze z poprawioną grafiką.... Jakby mi ktoś 10 lat temu powiedział, że takie coś będzie możliwe, to bym mu się kazał leczyć na głowę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować