Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Far Cry 3 - recenzja

109 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2012 o 09:41, diabolo20 napisał:

Jest wyraźna różnica pomiędzy E3 a tą wersją. Niestety konsole dalej ograniczają. Szczególnie
brzydko wygląda woda oraz wygładzanie krawędzi patrz sceen widok za kokpitu samochodu.


Równie dobrze mógłbym powiedzieć co Ciebie ogranicza, niestety dostałbym za to bana. Dałbyś już sobie na wstrzymanie z tą krucjatą. Nie wiem. Weź rozbieg, wyceluj w ścianę (o ile nie jest dla Ciebie zbyt brzydka...)... dalej chyba wiesz co robić?

Gra wygląda ładnie, naprawdę ładnie. Więcej do szczęścia nie potrzeba. Wersja E3 wygląda gorzej od tej, którą widziałem godzinę temu. Nie rozumiem malkontenctwa niektórych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę że taka kolorystyka jest bo to w innych serwisach też zauważyli - w cholerę z odcieniami szarości i brązowego kału tak nie da się pokazać nowej grafiki, a w każdym razie nie sprawia że gra jest realistyczna. Co ciekawe najwięcej gier naprawdę realistycznych to nie odcienie szarości. Nie tego gracze chcą wbrew przekonewaniom innych - gracze może i chcą next genowej grafiki, ale przy tym musi być kolorowa a nie tylko odcienie 2 kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 11:24, Numenpl napisał:



Ale ja broń Boże nie mówię, że mi się ona nie podoba :). Starałem się tylko wyjaśnić powód, dlaczego jest taka a nie inna. Mi też się te żywe kolory podobają i z tego co wiem, to były takie w każdej części serii, nie przypominam sobie, żeby nawet FC2 szczególnie się siliło na mega realistyczną kolorystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź sobie latem do jakiegoś lasu w słoneczny dzień wieczorem, to zobaczysz, że wszystko jest w najlepszym porządku. No chyba, że widzisz monochromatyczny obraz czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 11:19, Leos8 napisał:

> Jest wyraźna różnica pomiędzy E3 a tą wersją. Niestety konsole dalej ograniczają.
Szczególnie
> brzydko wygląda woda oraz wygładzanie krawędzi patrz sceen widok za kokpitu samochodu.


Równie dobrze mógłbym powiedzieć co Ciebie ogranicza, niestety dostałbym za to bana.
Dałbyś już sobie na wstrzymanie z tą krucjatą. Nie wiem. Weź rozbieg, wyceluj w ścianę
(o ile nie jest dla Ciebie zbyt brzydka...)... dalej chyba wiesz co robić?

Gra wygląda ładnie, naprawdę ładnie. Więcej do szczęścia nie potrzeba. Wersja E3 wygląda
gorzej od tej, którą widziałem godzinę temu. Nie rozumiem malkontenctwa niektórych osób.

na konsole owszem wygada dobze a tobie radze pograc troche na pc i porownac grafike i sterowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 12:03, diabolo20 napisał:

na konsole owszem wygada dobze a tobie radze pograc troche na pc i porownac grafike i
sterowanie

i zaczyna się dyskusja nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 12:03, diabolo20 napisał:

> > Jest wyraźna różnica pomiędzy E3 a tą wersją. Niestety konsole dalej ograniczają.

> Szczególnie
> > brzydko wygląda woda oraz wygładzanie krawędzi patrz sceen widok za kokpitu
samochodu.
>
>
> Równie dobrze mógłbym powiedzieć co Ciebie ogranicza, niestety dostałbym za to bana.

> Dałbyś już sobie na wstrzymanie z tą krucjatą. Nie wiem. Weź rozbieg, wyceluj w
ścianę
> (o ile nie jest dla Ciebie zbyt brzydka...)... dalej chyba wiesz co robić?
>
> Gra wygląda ładnie, naprawdę ładnie. Więcej do szczęścia nie potrzeba. Wersja E3
wygląda
> gorzej od tej, którą widziałem godzinę temu. Nie rozumiem malkontenctwa niektórych
osób.
>
na konsole owszem wygada dobze a tobie radze pograc troche na pc i porownac grafike i
sterowanie


funboyom dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 11:19, Leos8 napisał:

> Jest wyraźna różnica pomiędzy E3 a tą wersją. Niestety konsole dalej ograniczają.
Szczególnie
> brzydko wygląda woda oraz wygładzanie krawędzi patrz sceen widok za kokpitu samochodu.


Równie dobrze mógłbym powiedzieć co Ciebie ogranicza, niestety dostałbym za to bana.
Dałbyś już sobie na wstrzymanie z tą krucjatą. Nie wiem. Weź rozbieg, wyceluj w ścianę
(o ile nie jest dla Ciebie zbyt brzydka...)... dalej chyba wiesz co robić?

Gra wygląda ładnie, naprawdę ładnie. Więcej do szczęścia nie potrzeba. Wersja E3 wygląda
gorzej od tej, którą widziałem godzinę temu. Nie rozumiem malkontenctwa niektórych osób.



Po pierwsze - NIE OBRAZAJ TUTAJ KOLEGOW
Po drugie - chodzi o JEDNA konkretna scene w wersji z E3 2011 w ktorej Vaas siedzi tuz przed wrzuceniem glownego bohatera do wody... lepsze i bardziej zroznicowane kolory...brak przesadnego efektu BLUR w tle....lepsze oswietlenie...wiecej szczegolow na postaci Vaasa... moze tego tutaj na statycznych obrazkach nie widac ale wysrtarczy poszukac trailera na youtube.

Sama gra wyglada bardzo dobrze ale powtarzam - CHODZI O TA KONKRETNA scene! ... damn it already!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ on ma rację: niektórzy uparcie klepią w kółko tę samą śpiewkę, tę samą która już dawno się zestarzała, zdechła i zapleśniała. Można to podłączyć pod fanbojstwo, zwłaszcza że różnice o których piszesz nie wyrywają z butów. Ludziom wydaje się, że wraz z zaktualizowaniem bibliotek graficznych dostaną niewiadomo co i -bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez devsów- wszystko będzie bóg wie jakie, a jeśli nie to przez konsole- nie czujesz w tym pewnego absurdu?.. Z czymś takim się nie dyskutuje, takie coś się zbywa "barankiem w ścianę", na więcej szkoda czasu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2012 o 10:13, Myszasty napisał:



Wygładzanie krawędzi musiałem niestety przyciąć ostro - grafa się dławiła. Jak ktoś ma
mocny sprzęt jest ok.


Czy na moim sprzęcie ( I5-2500K, GTX 570, 8GB RAM, W7 64 bit ) uruchomię FC3 na maxa w DX11 i w FHD w rozsądnych ilościach fps?
dodam, że nie mam większych problemów z ACIII I z nowym NfS w FHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysza, miałeś może jakieś problemy z dźwiękiem? U mnie wszelkie odgłosy wydają się być dziwnie stłumione. Mam dobry sprzęt audio, więc to raczej nie jego wina. Z tego co wiedzę na forach, ludzie grający na konsolach też uskarżają się na ten problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Usługa Far Cry 3 jest niedostępna", miał ktoś tak ? Mogę grać ale wystarczy że wejdę do plecaka i koniec freeezzzz :/ , nie mogę robić przedmiotów, i tak od rana dziś, a żeby było jasne mam orginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 11:48, jacekgonia napisał:

"Usługa Far Cry 3 jest niedostępna", miał ktoś tak ? Mogę grać ale wystarczy że wejdę
do plecaka i koniec freeezzzz :/ , nie mogę robić przedmiotów, i tak od rana dziś, a
żeby było jasne mam orginał.

Uplay zapewne nawala podobnie było w ann2070 gdy wchodziło się do menu budynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 11:17, LESZ3u napisał:

Mysza, miałeś może jakieś problemy z dźwiękiem? U mnie wszelkie odgłosy wydają się być
dziwnie stłumione. Mam dobry sprzęt audio, więc to raczej nie jego wina. Z tego co wiedzę
na forach, ludzie grający na konsolach też uskarżają się na ten problem...


Absolutnie żadnych, ani przed, ani po patchu. Wszystko wyraźnie i głośno.

PS. Skąd wziął się Twój stopień na forum? Bo widzisz, ja miałem przez lata jamnika, który wabił się właśnie Pucek... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz. Mam Creative ProGamer Fatal1ty i do tego głośniki Creative G500, a mimo to wszystko jest wyraźnie stłumione. Niemniej sama gra jest znakomita, dla mnie to taki Skyrim wśród FPSów. Nie wykonuję wątku głównego, tylko biegam po wyspie i poluję na zwierzęta ;)

A co do jamnika - jest to epizodyczna postać z komiksu Wilq Superbohater. Polecam, jeśli jeszcze nie miałeś z nim do czynienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 15:32, LESZ3u napisał:

Szczęściarz. Mam Creative ProGamer Fatal1ty i do tego głośniki Creative G500, a mimo
to wszystko jest wyraźnie stłumione.


Ja mam X-Fi Gamer i problemów niet. Dziwne...

Dnia 30.11.2012 o 15:32, LESZ3u napisał:


A co do jamnika - jest to epizodyczna postać z komiksu Wilq Superbohater. Polecam, jeśli
jeszcze nie miałeś z nim do czynienia ;)


Wilq oczywiście jest mi znany, choć właśnie epizodycznie. I Pucka nie pamiętam lub nie trafiłem na niego. Anyway: to bardzo miłe, że stary psina został uhonorowany (nawet, jeśli przypadkowo) przez braci M. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować