Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Far Cry 3 - zgarnij szaloną figurkę Vaas Wahine

445 postów w tym temacie

Najbardziej szalona rzecz jaką bym zrobił to podróż kutrem rybackim przez Trójkąt Bermudzki podczas sztormu oraz wspinaczka na któryś z aktywnych wulkanów w temperaturze 40°C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bawiłem się" w Harrego Pottera petardami, tymi co się je w ręce trzyma i strzelają - jako różdżkę - z kumplami. Wyniki? Prawie spalona kurtka znajomego + masa frajdy i funu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szaloną rzecz jaką bym chciał zrobić to zagrać w futbol amerykańskich z najbardziej doświadczonymi graczami, chciałbym też skoczyć na bandżi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazieee? Jako, że jestem ostoją spokoju i rozsądku nic szalonego nie przychodzi mi do głowy. Dlatego nigdy w życiu nie odważył bym się wpaść na Marsz Niepodległości z barwnym irokezem na głowie, bogatym piercingiem na gębie, w koszulce z Leninem i w samochodzie z logo TVN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza rzecz jaką zrobiłem ? - Tatuaż , graffiti z napisem JARO . Za zrobienie tatuażu ojciec wurzucił mnie w domu , i przez dwa dni mieszkałem u siostry w garażu , wzór kiedyś mi się podobał . Nikt takiego nie miał , każdy mi zazdrościł , a teraz sobie myślę .. W wieku 70 lat będę słyszał z ust wnucząt - ej ! Dziadek ma graffiti na przedramieniu ! ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szaloną rzeczą którą zrobiłem było to, że wraz z kolegami zrobiliśmy numer z KFC i autobusem MPK. Jeden ze znajomych wsiadł do autobusu i powiedział do kasownika, że poprosi kubełek z wingsami. Ludzie gapili się na nas jak na idiotów. Dwa przystanki dalej drugi znajomy krzyczał "Ktoś zamawiał kubełek wingsów?" i mój kolega odebrał przesyłkę. Mina ludzi widzących to, a zwłaszcza babć: bezcenna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją najbardziej szaloną była jazda quadami po polu, na którym musiałem uciekać przed wujkiem( pożyczyłem od niego quada, a on mnie potem ścigał samochodem). Koniec końców na zakręcie skuter osiadł na boku zgniatając mi nogę ;p Skończyło się na gipsie.

Osobiście chciałbym z całych sił wspiąć się na Mount Everest, a następnie skoczyć ze spadochronu na sam dół.
Szalone marzenia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować