Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Adwentowa promocja gier EA w sklepie gram.pl - dzień drugi

21 postów w tym temacie

gram.pl

Wczoraj w sklepie gram.pl rozpoczęliśmy adwentową promocję, w ramach której codziennie do 12 grudnia przeceniony zostanie jeden tytuł firmy Electronic Arts. W drugim dniu taniej możecie kupić dodatki do The Sims 3.

Przeczytaj cały tekst "Adwentowa promocja gier EA w sklepie gram.pl - dzień drugi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklepowi brakuje lepiej traktowania stałych klientow, zadnego programu za to ze ktoś jest dluzej i kupuje wiecej.
Bardzo mało promocji, dobrych, pamietam czasy kiedy mozna było cos wychaczyc taniego.

Przyklad chociaz nie gramw takie gry jak sims-y za jeden dodatek za 75 zl z 8 to tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta sama facjata wiec i pewnie te same ceny co rok temu. Zajrze tutaj od czasu do czasu ale pewnie niczym mnie nie zaskoczycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt z Gram.pl nie czyta komentarzy pod tymi waszymi "promocjami"? Od momentu wydania kolekcjonerki Wiedźmina 2 nie kupiłem u Was żadnej gry - w konkurencyjnych sklepach jest po prostu sporo taniej z obsługą i czasem wysyłki na tym samym poziomie co u Was. Wiem, że ten temat jest już nudny i nie wnosi nic nowego ale niestety z "promocji" na "promocję" jest co raz gorzej. Nie tego spodziewałem się po największym w sieci sklepie z grami. Jak sześcioletni użytkownik Waszego sklepu i forum czuję się rozczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



http://www.gram.pl/news_8AjjG,m8_Adwentowa_promocja_gier_EA_w_sklepie_gram_pl_dzien_piaty.html

A tutaj "wczorajsza promocja " tylko że z przed roku.


Gram.pl kupowałem od was mnóstwo gier lecz przeszedłem do konkurencji.
Ceny wyższe niekiedy nawet o ok 20 % , brak programu lojalnościowego , promocji praktycznie brak ( ok ok simsy ! )

Dział newsowo-dziennikarski też się znacznie pogorszył, niektóre newsy prawie jak z Faktu... (brakuje tylko mamy madzi która grała w Modern Warfare )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham te wasze "Oszczędzasz...!!!" przykład? FIFA 13 na konsole cena 249zł aHAHAHA i oszczędzam 30zł!!!!! wy to rozumiecie?! OKAZJA!!!!! Odkąd kupuje przez internet(przykładowo gry) od sklepu gram.pl uciekam i kijem nie tykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki bullshit :D Nie dość, że promocja "z dupy" w kwestii cenowej to jeszcze wybrali sobie Simsy. :D ĘĄ, idźcie na pole sadzić rzepę...

A gram.pl niech pomyśli nad porządnymi promocjami, bo ja jako stały klient mogę powiedzieć tylko jedno: schodzicie powoli na psy. Muve.pl w tym momencie robi znacznie więcej faktycznych promocji i na konsole i na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 13:00, wojcio102 napisał:

Battlefield 3 "przeceniony" z 200 na 129zł? Oczywiście mam na myśli wersję PeCetową ;]


Nawet jak będą mieli za 100zł to i tak na originie co jakiś czas jest BF3 za 50zł ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować