Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Okładka BioShock Infinite ujawniona. Daje radę?

22 postów w tym temacie

A gdzie reszta postaci z którymi przyjdzie się zetknąć głównemu bohaterowi, a przede wszystkim gdzie latające brzydactwo które ugania się za Elizabeth?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoah, co za zmiana! Spodziewałem się następnego monstrum na okładce, jak w poprzednich Bioshockach, a oni dają głównego bohatera. No cóż, chyba chcą się pochwalić, że główny bohater nie jest już posłusznym, niemym "sługusem" :P Can''t wait, największa premiera 2013 jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba uznali, że Elizabeth nie będzie odpowiednia z marketingowego punktu widzenia.
Choć ja wolałem art co jest na gramie xD. Jednak ta gra to chyba nie mój target. Więc może trafili, nie mnie oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 16:07, MrGregorA napisał:

darmowy bioshock 1 do wersji ps3 nadal aktualny?

Na razie wszystko wskazuje na to, że jest aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C''mon! Po twórcach tak ambitnego tytułu, skierowanego podobno dla wymagającego gracza, spodziewałem się czegoś więcej niż oklepanego banału w formie twardziela ze spluwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że gra nie okaże się równie średnia co jej okładka, w końcu to najbardziej oczekiwana przeze mnie produkcja pierwszej połowy przyszłego roku... Ale skoro już postanowili robić coś tak sztampowego, to mogliby dać jeszcze drugą opcję z Elizabeth na pierwszym planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej szału nie ma :D ostatnimi czasy najbardziej podobała mi się okładka Dishonored - była nietypowa, mroczna i zachęcała do gry :) A ta mi bardziej do gry o jakiejś rewolucji amerykańskiej pasuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda raczej słabo, brakuje przede wszystkim towarzyszki głównego bohatera i być może tego wielkiego czegoś co ich ściga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować