Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2006 o 21:06, Archi155 napisał:

A ja mam do was pytanie bo zostaly mi ok 3 godziny do scigniecia dema czy ktos gral juz w to
demo na kompie podobnym do tego Athlon 2500 xp+ 1,8 GHz GeForce ,5200 FX 128 mb ,512 RAMU????Che
wiedzice czy mi pojdzie??

wiesz co kolega grał na celeronie 2.6 gf fx 6200 a(tyle że 64 bit) i 512 ramu ale nie wyglądało to kolorowo 15 16 na medium 20 na low chociaż nie wiem jak będzie u ciebie twój athlon zdecydowanie bije na głowę tego cel. ale za to karta hmm ale minimalne wymagania mocno przekraczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 21:14, RX-8 napisał:

/me podnosi rekawicę :P Jeszcze dzzisiaj Twoj rekord zostanie strącony :P nie wiem czym to
zrobiłeś, ale ja jeżdżę Lancerem :P Tymczasem, ok. 22 biore się do roboty :P


tez lancer ;) mysle ze jest mozliwy do zrobienia wynik w okolicy 400000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, Makus89 wspominał coś o 400k... Oto i one, konkretnie 428! :D Najdłuższy drift - 210k :P
Co do oceny w CDA - jezeli redaktorzy obejmą ten sam punkt widzenia co ja, to 8+/9 jest gwarantowane :P
Ależ mnie to rajcujeee ;] Mam niejasne przeczucie że porwę się z przysłowiową motyką na 500 000 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 23:08, Wojtas94 napisał:

Mam pytanko.
Czemu służy zielony pasek w lewym górnym rogu?


Pokazuje kiedy mozesz użyć swojego czlonka gangu np do zepchniecia samochodu przeciwnika. Do właczenia tego służy P CTRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja zwykła, to po prostu gra. W pierwszych zamówieniach zwykłej, gram.pl dodawało smycz NfS: Carbon, ale ich ilośc była ograniczona. Natomiast EK ma 3 samochody więcej, kilka uniaklnych częsci. Tyle jeśli chodzi o samą grę. Jeśli zaś mówimi o gadżetach dołączonych do Kolekcjonerskiego wydania gry, sprawa przedstawia się następująco:
http://www.gram.pl/upl/forum/2006_4/20061026205837.jpg
Posłużyłem się linkiem do obrazu danego przez Markusa89. Skład EK jest przedstawiony na tym zdjęciu, jakie było dosłownie kilka stron wcześniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mi to demo nie chce chodzić ale spełniam wymogi (aż nad to) tyle żę mam chipset ale napisali że chodzi na chipsetach przy okazji zainstaowałem nowe stery i wgrałem najnowszego directx 9.0c z tego miesiąca prosto ze strony Microsoft.Wiec co jeszcze mógłbym zrobić help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 21:06, Archi155 napisał:

A ja mam do was pytanie bo zostaly mi ok 3 godziny do scigniecia dema czy ktos gral juz w to
demo na kompie podobnym do tego Athlon 2500 xp+ 1,8 GHz GeForce ,5200 FX 128 mb ,512 RAMU????Che
wiedzice czy mi pojdzie??


Ja mam Sempron 1,6 GHz, GeForce FX 5500, 512 Ram i gram na rozdzielce 1024 i na max detalach aut ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 22:50, RX-8 napisał:

Okej, Makus89 wspominał coś o 400k... Oto i one, konkretnie 428! :D Najdłuższy drift - 210k
:P
Co do oceny w CDA - jezeli redaktorzy obejmą ten sam punkt widzenia co ja, to 8+/9 jest gwarantowane
:P
Ależ mnie to rajcujeee ;] Mam niejasne przeczucie że porwę się z przysłowiową motyką na 500
000 ;D


OK.... Bede siedzial caly dzien i cala noc ale cie pobije. Obralem to sobie za punkt honoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 22:50, RX-8 napisał:

Okej, Makus89 wspominał coś o 400k... Oto i one, konkretnie 428! :D Najdłuższy drift - 210k
:P
Co do oceny w CDA - jezeli redaktorzy obejmą ten sam punkt widzenia co ja, to 8+/9 jest gwarantowane
:P
Ależ mnie to rajcujeee ;] Mam niejasne przeczucie że porwę się z przysłowiową motyką na 500
000 ;D

jeździłeś chyba innymi samochodami na innej trasie albo po porostu miałes więcej okrążeń HEHE :) naprawdę za ten wynik nalezy ci się RESPECT !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować