Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

aaaa z rana mialem super transfer jak na moja neo 512 i tu nagle bęc ... nie ma neta... teraz wlaczam i transfer taki jak wczoraj ... ahhhhhh jestem wsciekly bo tak to bym juz gral ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 11:17, syriusz.b napisał:

aaaa z rana mialem super transfer jak na moja neo 512 i tu nagle bęc ... nie ma neta... teraz
wlaczam i transfer taki jak wczoraj ... ahhhhhh jestem wsciekly bo tak to bym juz gral ...


A ja właśnie skończyłem grać. Muscle wymiataja w kanionie ! Jak dla mnie są najlepsze do kanionu. Za to Evo świetnie driftuje. Ogólnie gra jest super :D i ta grafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra niezła. Ogólnie Drift nie jest zły, ale jakby zrobili taki jak w U2 to by gadali ze taki sam jest... A wg gra zapowiada się super. Jeszcze kiedyś sobie dokupie lepsza kartę graficzna ale teraz tez dobrze dziala :) Polecam ściągnięcie tego demka jak ktoś nie ma jeszcze go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz coś odemnie. Popierwsze na słabym sprzecie można zapomnieć o Carbonie. Następnie demo testowałem tym razem na Celeron 2,8 "D" , 1024 Ram KingStone 400Mhz , GeForce Asus 6600GT 128DDR. Ustawienia graficzne , prawie maksymalne oprócz shaderów które były na MEDIUM a AA był wyłączony. Reszta MAXIUM , rozdzielczość 1280x1024. Grafika wygląda przepięknie , pierwszy raz widziałem taką grafike w NFS''ie. Tutaj duży pluś. Mountion Blour spisuję sie rewelacyjnie. Gra wymaga dość mocnego sprzętu z tego co widze głównie dużo ramu i mocnej karty graficznej. Sama rozgrywka jest ciekawa a przedewszytskim dynamiczna. Trudno to opisać proponuje samemu zagrać , najlepszy download www.gamershell.com.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2006 o 11:31, oOreVenOo napisał:

dość mocnego sprzętu z tego co widze głównie dużo ramu i mocnej karty graficznej. Sama rozgrywka
jest ciekawa a przedewszytskim dynamiczna. Trudno to opisać proponuje samemu zagrać , najlepszy
download www.gamershell.com.


ehh ja juz o dobrej grafice w grach zapomnialem dawno... dla mnie sie liczy tylko to zeby gra dzialala ... a moje pytanie w demie jest multiplayer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściagło sie o godz 5.25 o godz 5.40 zainstalowałem i gram do teraz aktualnie mamy 11.48 czyli oznacza że gra wciąga nie można się na niej zawieść na całe szcęście opinie z to dziadostwo były pochopne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 11:38, Steven8 napisał:

Nie ma :( o0reVen0o Możesz dać pare screenów jak u Ciebie to wyglada na full ustawieniach
??


Cholera właśnie usnunąłem demo wraz z instalką zawsze tak robie po przetestowaniu i czekam na pełniaka :-( Obiecuje dam skriny ale wieczorem , prawie ide z dziewczyną na koncert , gra się ściągnie jeszcze raz i wtedy dam skriny. Co do ich wyglądu gra chodzi praktycznie na full opcjach , jednyny problem jest przy oglądaniu filmów wtedy dość mocno tnie co jest o tyle bardzo dziwne bo gra chodzi bardzo płynnie.Powiem tak że nie wiem czy jest sens podchodzenia do gry nie grająć w nią na najwyższych opcjach bardzo dużo traci coś takiego chociaz z drugiej strony liczy się zabawa a nie grafika :-)


Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:01, oOreVenOo napisał:

> Nie ma :( o0reVen0o Możesz dać pare screenów jak u Ciebie to wyglada na full ustawieniach

> ??

Cholera właśnie usnunąłem demo wraz z instalką zawsze tak robie po przetestowaniu i czekam
na pełniaka :-( Obiecuje dam skriny ale wieczorem , prawie ide z dziewczyną na koncert , gra
się ściągnie jeszcze raz i wtedy dam skriny. Co do ich wyglądu gra chodzi praktycznie na full
opcjach , jednyny problem jest przy oglądaniu filmów wtedy dość mocno tnie co jest o tyle bardzo
dziwne bo gra chodzi bardzo płynnie.Powiem tak że nie wiem czy jest sens podchodzenia do gry
nie grająć w nią na najwyższych opcjach bardzo dużo traci coś takiego chociaz z drugiej strony
liczy się zabawa a nie grafika :-)


Pozdrawiam.

to normalne że nie grając na najwyższych opcjach traci się wiele z przyjemności jazdy ale to czasem jedyny sposób aby w ogóle jeździć no nie ? na pewno większość forumowiczów wie o co chodzi hehe:) strzałka !carbon! palce lizać!! teraz spokojnie bez żadnego stresu można czekać na podstawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem wyłączyć wszystkie bajery graficzne. Grałem na 800x600 detale swiata medium, wozu high i szło dobrze (ponad 30fps), chociaż wyglądało słabo. Mam P4 2,4, 512mb ram i GF FX5600 128 mb. Teraz mam dylemat czy zostać przy wersji na PS2 czy też zamówić PC. Jeśli ktoś grał w demko na PS2 (ja nie mogę - nieprzerobiony sprzęt) to fajnie by było by opisał wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos pomoc? Nie wiem czemu ale odblaski na samochodach strasznie klatkuja ,tak jakby sie przycinaly nie sa takie plynne jak to widac na trailerach.Ustawilem wszystko na full gra chodzi plynnie ale te odblaski tragedia.Mam najnowze sterowniki.A moze u was tez tak jest???

moj komp:Athlon 64 3000,1gb ram,grafika Geforce 7600gs 256.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu...:P I mófłbym tak cały dzień. Zawiodłem się podobnie jak Piotrek i wiele innych. Po prostu nie dno ,ale przepaść :D (!!). Jak gra moze tak wygladac, grafika wg. mnie lepsza w Most Wanted i Underground 2...:/ Model jazdy również gorszy nie wspominajac juz o Autosclupt, który jest dobry, ale nie spełnił moich oczekiwań. Jak dokupię RAMU to mi będzie działała na full detalach bez AA w rodzielczości 1024x768. Drift jest fatalny, słaba sterowność nad samochodami. Może zmieni się to wszystko w pełnej wersji lecz tylko w nieznaczym poziomie. Zaraz pójdę przejść demo, ale najpierw w FlatOut 2. Przynajmniej jedna fajna gra, a patrząc się na Need for Speed Carbon to sądzę, że moja teoria się spełni oczywiście w moim przypadku. Czekam na Test Drive Unlimited...o Carbon szybko wszyscy zapomnimy, nawet mimo ciekawych pomysłów. Ale cóż, oceniłem demo, a w pełniaku wiele nowości na nas czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Demo NFS Carbon jest dobre, ale chciałbym czegoś więcej. Tyle czekałem na to demo, a tu tylko jeden drift, wyślig i canyon duel. Chyba, że czegoś nie zauważyłem..... Grafika jest ok, myza też. Tuning... hm.. troszkę za mały w tym demie (jest wogóle chociaż zmiana lakieru?) Czekam na pełną wersją

Nie byłem w tym temacie dawno, więc sory jeśli było. Edycja Kolekcjonerska:
http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=19&ProduktID=10110

Nie kupie, bo jest pa angielsku (nie żebym nie umiał, ale jednak wole PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Carbon jest hmmm ciężko to teraz powiedzieć bo to tylko demo dopiero się zobaczy jakie wrażenie zrobi pełna bo po demie mam mieszane uczucia niby fajne ale coś brakuje ale jak dla mnie lepsze od NFS:MW ale gorsze od NFS:U2 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że nie możemy się spodziewać Bóg wie czego po demie , jak sama nazwa wskazuje to demo. Co do drifta to powiedział bym że najlepszy w jaki dano mi grać. Chyba jestem tutaj jedynym któremu Carbon naprawde się podoba no ale cuż. Jak dla mnie gra bardzo fajna.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 14:13, marlin15 napisał:

dajcie jakiegos linka do dema.... ale by działało...
z góry dzieki...


wejdz na strone ktora jest w moim opisie tam jest link ... do dema ... a mi jeszcze 3 h zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:56, Piotrek K. napisał:

Problem juz zostal opisany przeze mnie. Wystarczy przeczytac tych kilka postow wyzej.

Ale mam już zainstalowany z setup.exe. Co robić wyskakuje mi czy chcę wysłać raport o bledach do MS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować