Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 22:34, Rados-kapcrew napisał:


>
> Spróbuj free download menagerem.
> Mi na nim z GOL-a szlo 60kB bez scin ;P

ej a jakie masz lacze ??


Osiedlowke.
Normalnie to mi idze z Gol-a 250-300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe,a ja właśnie skączyłem 1 grania:)
Gra mi się BARDZO PODOBA.Jest wysmienita i skandal,że niektórym nie przypasiła:P.Ustawiłem wszystkie detale wraz z antyaliasingiem tylko bez blura,bo nie lubie go.I ku mojemu ździwieniu,gra chodzi bardzo,bardzo płynnie.Autosculpt jest boski(ta władza w rękach) a wyścigi są dramatyczne(Eyes on Me Man!).Wypanione sa komentarze ''''driverów''''(Huh,Do It Again!)a poziom trudności jest dobry(to chyba medium).Najbardziej mi przypasił Lancer,bo lubię ''''Yapońce''''.A co do grafiki,najlepsza w samochodówkach.Szczegóły,światła itd. są wyśmienite.Tylko raz podczas wczytywanie gra wyskoczyła mi do pulpeta:)Drift jest dobry,ponieważ czasami pozwala na błędy.A wyścigi w Kanionie są przecudowne!Dreszczyk emocji,gdy już masz lecieć w dół i tylko mozesz liczyć na moc auta.Szybkość,emocje,rywalizacja:)Już sobie wyobrazam Gang Wars(20 aut).To będzie jazda!Już nie mogę doczekac sie pełniaka.A jak pomyśle,ze to niespełna tydzień,to mi aż ślinka cieknie.Czekałem do upadłego,aż się ściagnie,kombinowałem jak koń pod górę,żeby się ściagneło.Ale opłacało się!Jedna z lepszych gier,w jakie grałem w życiu.A to dopiero demo...

OCENA-10\10 (blee,12\10) :)

Szczerze polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, gra jest ładnie zoptymalizowana i grywalność też jest niezła, ale pamiętaj, że to twoje pierwsze wrażenie, a z czasem może zapukać monotonia. Tak więc z tą oceną to ja bym się wtrzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak grafika mi nie podpasowala za bardz taka jednak bardzo cukierkowa.
Ale za to Drift to normalnie 1st class. I prosze mi tu nie pi@#%$&ic ze sie nie da go opanowac.
Nic prostszego pogralem moze z 10 min o iogarnalem jak nabijac dobre combo. Jezeli ktos uwaza ze ten drift jest nierealistyczny i nie do ogarniecia to niech sie zastanowi czy w ogole wie na czym polega drift!!!

ja daje hhmmmm... 9,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolej na moja opinie ;)

Oprocz tego ze demoko jest strasznie ubogie to jest mniej rzeczy do ktorych sie moge przyczepic niz tych ktore mi sie podobaja :) Nie podoba mi sie fizyka jazdy w drifcie chociaz wyglada bardzo fajnie. Najlepiej jezdzi mi sie muscle carem bo fajnie mozna pokonywac zakrety bokiem. Lambo i Lancer maja troche zbyt dobra przyczepnosc przez co drift jest duzo, duzo trudniejszy. Calkiem fajne sa wyscigi po kanionach, podoba mi sie ta idea :) Grafika i wymagania sa moim zdaniem SUPER! Na moim Athlonie 1800, Radku 9600 i 1 Gb Ramu gra smiga na rozdzielczosci 800x600 na maksymalnych detalach oprocz AA i Motion Blura bez najmniejszego zaciecia... Bede probowal na rozdzielczosci 1024 ale watpie zeby sie udalo ;) Podoba mi sie pomysl z pomocnikami podczas wyscigu i komentowaniem wyscigu przez kolege z teamu :) Autosculp moim zdaniem jest genialny, bardzo mi sie podoba. Ogolnie demo jest lepsze od MW ale troche gorsze od undergroundow, ale nie zapominajmy ze jest to tylko demo i wiele rzeczy moze zostac jeszcze poprawionych jak naprzyklad drift... Nie jestem rozczarowany gra i nie zaluje ze ja zamowilem :) Demku daje 7+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2006 o 15:28, Rados-kapcrew napisał:

Ale za to Drift to normalnie 1st class. I prosze mi tu nie pi@#%$&ic ze sie nie da go opanowac.


Jak dla mnie to ten drift jest wlasnie troche za latwy ;) Samochod sam kontruje i nie da sie go tak wyprowadzic z rownowagi zeby go naprzyklad obrocilo o 180 stopni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:50, maciekujek napisał:

Pomoże mi ktoś?


A gdzie instalujesz gre?? Bo jesli do tego samego folderu co miales wypakowane pliki instalacyjne to nie ruchnie... Sproboj zmienic sciezke docelowa... u mnie to pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 15:56, Makus89 napisał:

> Pomoże mi ktoś?

A gdzie instalujesz gre?? Bo jesli do tego samego folderu co miales wypakowane pliki instalacyjne
to nie ruchnie... Sproboj zmienic sciezke docelowa... u mnie to pomoglo.

sprobuje thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słów kilka o drifcie, czyli moja opinia....
Drift. Słowo jakie nabrało nowego znaczenia od czasu Undergrounda1. W U1 drift był genialny, wręcz rewolucyjny. bardzo dobry model jazdy opracowany specjalnie na potrzeby tego trybu i całkiem dobrze odddne zachowanie wozów w poślizgu sprawiały że chciało się szaleć. W Underground2 doszły DownHill Drifty, które podbiły serca wielu graczy ( w tym i moje) i były równie dobre. Kochałem (i nadal kocham) jechać slidem w RX-8 w DownHillu ze scorem po 350k za drifta :D Most Wanted, jak wiemy, drift poszedł na urlop. Rok przerwy miał mu wyjść na dobre. I powrócił, jako jeden z głównych trybów. Co mozna o nim rzec? Jest dlabelsko szybki. W U1 i U2 jazda powyżej 3 biegu w poślizgu była samobójstwem. Zazwyczaj nie wychodziłem z 3, bo było Hit Wall i nara, score sobie szło w cholerę. Tutaj drift na 4 jest na porządku dziennym. Po prostu, start, podtlenek, 4 bieg i bzium w zakręt. Taka prawda. Drift przy (bagatela)160kph jest driftem normalnym. Sam modl jazdy jest hm... dość nietypowy, aczkolwiek przydał mi do gustu. Jest bardzo łatwy do okiełznania i przyjemny. Carbon stara się być realistyczny (chociażby możliwość włączenia sprzęgła), ale jest na wskroś arkadowy. Jest to przyjemny racer w jaki będę grał. Co do oczekiwań... Eh, nie powiem jakoby spełniał wszystkie, ale generalnie wydaje się byc ok. Nad EA ciązy chyba jakaś klątwa, bo gdy starają się tak mocno jak potrafią (może nie wystarczająco mocno?), gra wychodzi na dobrą, Ale to zbyt mało. Po grze z serii NfS oczekuje się, że będzie bardzo dobra i że zapewni zabawę. Co do tego ostatniego, nie mam wątpliwości. Jednak, nie jest to do końca to, czego się spodziewaliśmy. Po prostu, jest dobry, ale niewystarczająco. Grać będę, Carbon mi się podoba. Ale jak na X część najlepszej arkadowej serii wyścigów, jest on skszaniony. Może nie totalnie, ale jest. Jest chyba zbyt wcześnie, a by o tym mówić, aczkolwiek XI może być lepsza. Nie wiem, jak będzie wyglądać, ani co wniesie. Wiem tylko, że jeśli EA nie chce pogrzebać serii NfS do końca, powinno wziąść się do roboty jak nigdy dotąd. Gracze są coraz bardziej wymagający i gry muszą spełniać coraz to wyższe wymagania. Nie chciałem pojechać po Carbonie, bo podoba mi się on. Brakuje mu tylko tego "czegoś".
Poprzednio napisałem dwie bzdury, bo mój "first look on NFS:C" był bardzo szybki. Zatem poprawiam się:
Mozna obracać kamerę, jednak jest to znacznie trudniejsze niz w Most Wanted. Myszka jest zbyt czuła. Dobre jest to, że podczas oglądania samochodu mozna nadal bawić się autosculptem. A drugi - napisałem, że rekord okrążenia wynosi 1:38. To jest czas na cały wyścig, jaki z resztą też pobiłem :P Za pomyłki przepraszam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące NFS - Undergroun ale nie wiem gdzie je zadać więc zdecydowałem się tutaj - pamięta ktoś może jak nazywał sięzespół, którego piosenka "Born Too Slow" pojawiła się w Undergroundzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:15, Markus89 napisał:

Może ktoś zrobić więcej fotek podczas zabawy w Autosculpt?? Wciąż czekam na pełniaka....

Jakbyś napisał to 30 minut temu... Teraz skończyłem grać i stało się cos dziwnego. Przepaść gry została uzupełniona ładem i porządkiem, chociaż nie najlepszej jakości. O ile do grafiki się coraz bardziej przyzwyczajam i jak dokupię 1024MB, a ustawienia ustawię na full z AA to może być całkiem fajnie. Narazie mam pewne zastrzeżenia do samochodów z grupy Muscle Cars, gdyż bardzo łatwo wpaść nimi w poślizg i nie ma później w ogóle nad nimi panowania. Na szczęście wszystko ratuje Tuner i Exotic, które prowadzą się świetnie. Denerwujące okazują się tekstury samochodów, które nawet na dobrych sprzętach działają jakby był to Geforce 4 w rozdzielczości 640x480 :/ Autosculpt prezentuje się dosyć słabo po tym co zobaczyłem i sprawdziłem na własnym kompie. Oczywiście jest to spowodowane brakiem kariery, która w pełnej wersji nada grze sens i oprócz tuningu optycznego zastosujemy również te optyczne. Wracając do kanionów po opanowaniu stylu zabawa jest naprawdę przyjemna i nawet najbardziej wymagający hardcorowcy zaczną grać w tą jakże wspaniale zapowiadającą się wyścigówką. Skąd ta zmiana? Człowieku, odbiło ci? Ależ skąd, oceniłem grę zbyt pochopnie mimo, ze Most Wanted bardziej mi się spodobał, ale postarałem się w niej wykryć to wewnętrzne good. No i można powiedzieć, że po poszukiwaniach, które były bardzo trudne, jak igły bym w stogu siana, znalazłem. A co? A narazie nic specjalnego, bo staram się polubić tą grę i narazie jestem tylko kumplem, a mogę być przyjacielem :) Wiem, że wg was głupio piszę, ale staram się porównywać świat gry z rzeczywistością. Oprócz tuningu pocieszam się również możliwością stworzenia gangu, którego nie ma w wersji demonstracyjnej. Jednak mam nadzieję, ze spełni on swoja rolę lepiej niż dotychczas ukazane funkcje gry, których jest dużo, ale to i tak za mało. Moje hasło to ''''nie ważne ile, tylko, w jakiej jakości''''. Nie użyłem żadnego przedmiotu, bo odnosi się to nie tylko gier PC, ale również codziennego życia, np: jak Grecy pokonali Persów mimo potężnej przewagi liczebnej, a stało się to dzięki taktyce i jakości statków pod Salaminą. Również podział na trzy grupy samochodów jest ciekawy, lecz to, co z niego wyjdzie zobaczymy w pełniaku juz 3 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nasz zespół nam sam pomaga czy musimy coś zrobić/nacisknąć żeby nam pomógł podczas wyścigu? Demo jakoś mi się już znudziło..... przyszedłem je dziś 7 razy, a wczoraj w nocy nie mogłem przejśc ani razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wg Was z której strony najlepiej ściągnąć demo carbona? Bo naczytałem się dosyć dużo narzekań na rozłączanie, słaby transfer itp. Drugie pytanie to jak myślicie, jest w ogóle sens ściągać demo na celerona 2.2 GF 4ti i 512ddr ramu? Ma ktoś może podobnego kompa, i wie jak to wygłąda i działa? Tylko nie piszcie: "przecież możesz zobaczyć sobie wymagania, jakie ma gra". Moge, ale one często nie są dokładne (np. są dwie gry które mają takie same, albo podobne wymagania, jedna działa na średnich, a druga ledwo na minimalnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:48, BlackBomb napisał:

A czy nasz zespół nam sam pomaga czy musimy coś zrobić/nacisknąć żeby nam pomógł podczas wyścigu?
Demo jakoś mi się już znudziło..... przyszedłem je dziś 7 razy, a wczoraj w nocy nie mogłem
przejśc ani razu :D


Musisz nacisnac Right Ctrl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować