Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 21:34, NyGgA MiLy napisał:

Widzę,że Piotrek K. jest sceptycznie nastawiony.Ja mam 12 % i klna na neta jak leci.Pobieram
z linka ze strony Gry OnLine,kosztowało mnie to 6 zeta(GOL SMS) a ściagam DAP''em.Co pół minuty
wyskakuje mi takie info-''''Strona rozłączyła nas na początku,spróbuj później''''.Jak mniemam,jest
to przepełnienie?Moja średnia prędkość to 50 kb\s

Wiadomość z ostatniej chwili-&^%%$^^& jasna mnie WEŹMIE!!!!!Przerwało i pojawił sie komunikat-''''The
file has ben corrupted.Download it agait''''!!!NOSZ &&*&& JASNA!!powoli trace nadzieje na ściągniecie
tego.A jak bedzie tak jak mówił Piotrek K.,będzie to najgorszy dzień w moim zyciu!!!!:(:(:(


Spróbuj free download menagerem.
Mi na nim z GOL-a szlo 60kB bez scin ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze na screeny Piotrka K. i wątpie,żeby to była grafa na najwyższych detalach.Wystarczy spojrzeć na budynki-albo słaba grafa,albo średnie detale.Chyba panowie z EA nie sa tacy głupi,żeby zmiejszać jakość grafiki!No i nie jest włączony AA,a to może poratowałoby grafikę.Po prostu nie wierzę,a jak to naprawdę są max. Detale,to nie moge uwierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:42, NyGgA MiLy napisał:

wątpie,żeby to była grafa na najwyższych detalach.

Zobaczysz sam to mi moze uwierzysz. No coz - naprawde uwazasz, ze stawialbym na szali swoja jako taka pozycje na tym forum? W koncu jestem Mordka, a nie jakims userem, tkory moze sobie poklamac w zywe oczy, a potem zmienic konto i gadac jakby on to nie tamten ;).

Dnia 27.10.2006 o 21:42, NyGgA MiLy napisał:

albo słaba grafa,albo średnie detale

Grafa w grze czy moja karta graficzna? Bo o karcie juz sie wypowiadalem i nie uwazam, by byla zla. Jakby mi Oblivion nie wywalal co 10 minut do windy to bym sobie spokojnie gral u siebie. Oczywiscie nie na maks detalach - za slaby procek oraz bardzo niewiele ramu jak na ta pozycje, ale...

Dnia 27.10.2006 o 21:42, NyGgA MiLy napisał:

No i nie jest włączony AA,a to może poratowałoby grafikę.

Porownaj sobie screeny z poczatkow wyscigu. Tam gdzie jest Gallardo rzeczywiscie nie ma AA. Na screenie z Lancerem jest wlaczony AA. Widzisz jakas KOLOSALNA roznice? Bo ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to co mowicie to prawda to az boje sie co bedzie jak u siebie wlacze ;(

Ej mam jeszcze pytanie jak sadzicie zadziala mi na tym sprzecie ??

Pentium 4 1,6Ghz
512Mb Ram
Radeon 9550 128Mb

PLs powiedzcie bo nie weim czy jest sens czekania jeszcze tych kilku godzin a pozniej tych 130 zlotych ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:20, Rados-kapcrew napisał:

Ej mam jeszcze pytanie jak sadzicie zadziala mi na tym sprzecie ??


Powinien pójść:

System operacyjny: Windows XP Service Pack 2, Windows 2000 Service Pack 4
Procesor: 1.4 GHz, lub szybszy
Pamięć Ram: 256MB (minimalnie), 512 (zalecane)
Napęd: DVD-ROM (8x, lub szybszy)
HDD: 6 GB wolnego miejsca
Dźwięk i obraz: DirectX 9.0c
Łącze internetowe: 512 Kbps lub szybsze; 2-8 graczy

Co do karty to też powinno. Zainstaluj sobie demko to sprawdzisz czy Ci wejdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:54, Piotrek K. napisał:

za slaby procek oraz bardzo niewiele ramu jak na ta pozycje, ale...


Tu masz swoją odpowiedź na działanie swojego Carbona. Dam sobie głowę uciąć że na moim 6600GT ta gra będzie chodziła lepiej niz u Ciebie. Dlaczego ? 2k ramu...:-) Niestety ale nie zależnie czy jest to NFS C czy GIII 1024 ramu to minimum teraz.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIDZE NIE POCHLEBNE OPINIE A WIęC KLAPA ? chociaż w sumie to tylko demko czyli namiastka prawdziwej gry o i jeszce jedno czy demko most wanted zachwycało no raczej nie 2 wyścigi caymanem i policja na poziomie 3 viperem ? raczej nie były na najwyzszych lotach za to pełna wersja pełen wypas (prócz nieograniczonej policji) no i dopiero wypowiadajcie się krytycznie o całej grze tylko o demku jak będzie to zobaczymy tylko po 3 listopada oby było lepiej pozdro wszystkim NIE KRYTYKUJCIE MNIE PROSZE JA PRóBUJE TYLKO OBRONIC Tą GRE CHOC MOGE NIE MIEć RACJI ZA DłUGO NA NIA CZEKAłEM ABY SIę ROZCZAROWAć OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:34, Rados-kapcrew napisał:

Spróbuj free download menagerem.
Mi na nim z GOL-a szlo 60kB bez scin ;P
ej a jakie masz lacze ??


Transer 60lb/s = 512kb/s. Chyba że transfer spadł ale z tego co wnioskuje nie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:42, APARATUS napisał:

demko most wanted zachwycało no raczej nie 2 wyścigi caymanem i policja
na poziomie 3 viperem ? raczej nie były na najwyzszych lotach za to pełna wersja pełen wypas


Hmmm jednak wielu uważa Most Wanted za najgorszą część serii więc nie ryzykowałbym stwierdzeniem pełen wypas ;]

Ja tak jak pisałem czekam na pełniaka - mam nadzieję, że będzie ok i w miarę płynnie (na średnich detalach) będzie mi chodził... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś 30min temu skńczyłem przechodzić demko i muszę powiedzieć że jak narazie gierka podoba mi się bardziej niż Most Wanted, niby grafika jest dalej cukierkowa (chociaż nie powiedziałbym żeby była bardziej niż w Underground 2) ale jednak bardziej mi pasuje.
Ogólnie to fajne jest to że wreszcie rówżne klasy samochodów prowadzi się inaczej,auta typu muscle są szybkie i dość zwrotne, auta typu "exotic" są dość szybkie ale bardzo kiepsko skręcają a auta typu "tuning" są bardzo szybkie, bardzo zwrotne ale za to łatwo się nimi w bandy przez to wrąbać wrąbać:]
Ja raczej Carbon''a kupię.
Tak czy siak polecam ściągnięcie demka przed kupnem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka! Mam pytanie odnośnie ściagania...Czy mogę przerwać pobieranie a jutro wznowić?? Ściągam za pomocą programu DAP :) Z góry dzieki..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:54, Viper napisał:

Ja jakieś 30min temu skńczyłem przechodzić demko i muszę powiedzieć że jak narazie gierka podoba
mi się bardziej niż Most Wanted, niby grafika jest dalej cukierkowa (chociaż nie powiedziałbym
żeby była bardziej niż w Underground 2) ale jednak bardziej mi pasuje.
Ogólnie to fajne jest to że wreszcie rówżne klasy samochodów prowadzi się inaczej,auta typu
muscle są szybkie i dość zwrotne, auta typu "exotic" są dość szybkie ale bardzo kiepsko skręcają
a auta typu "tuning" są bardzo szybkie, bardzo zwrotne ale za to łatwo się nimi w bandy przez
to wrąbać wrąbać:]
Ja raczej Carbon''a kupię.
Tak czy siak polecam ściągnięcie demka przed kupnem gry.


Na jakich detalach grałeś i na jakm sprzęcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:56, fish13 napisał:

Na jakich detalach grałeś i na jakm sprzęcie??


1600x1200 z wszystkim na maxa z włączonym AA oraz Anizo i gra działa (prznajmniej jak narazie) sporo lepiej niż NFS - Most Wanted.
A sprzęt taki jak w podpisie:

A64 X2 4800+, Patriot 2x1GB 433MHz, Asus A8R MVP, Radeon X1900XTX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować